Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 121 - 140 Napsat příspěvek
reaguje na: esmo
Forza je naprosto fenomenální. Já jsem ji bohužel prozatím vrátil, protože mi nějak nefungoval můj starý volant, a protože nemám úplně čas. Potřebuju dohrát KCD2, do toho mám rozjeto opáčko Witcher 3 a do toho pravidelně mastím Deadlock. Nic jinýho už tam narvat nejde. 

Ale mám radost, tahle Forza je fakt perfektní.:+
976949
Forza je naprosto fenomenální. Já jsem ji bohužel prozatím vrátil, protože mi nějak nefungoval můj starý volant, a protože nemám úplně čas. Potřebuju dohrát KCD2, do toho mám rozjeto opáčko Witcher 3 a do toho pravidelně mastím Deadlock. Nic jinýho už tam narvat nejde.  Ale mám radost, tahle Forza je fakt perfektní.*:+*
976935
1 0
reagovat
Koupil jsem si Game pass kvůli Forze. Je to moje první forza a jako japanofil a autofil jsem totálně nadšenej, nic jinýho jsem teď tři dny nehrál.
ALE dneska jsem nainstaloval i Indiana Jonese a to je takovej úžasnej fanservice, že tu Forzu nezapnu, dokud toto nedohraju :D
976935
Koupil jsem si Game pass kvůli Forze. Je to moje první forza a jako japanofil a autofil jsem totálně nadšenej, nic jinýho jsem teď tři dny nehrál. ALE dneska jsem nainstaloval i Indiana Jonese a to je takovej úžasnej fanservice, že tu Forzu nezapnu, dokud toto nedohraju *:D*
7 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
A to jsem chtěl dávat další opáčko až před vydáním čtyřky
976869
A to jsem chtěl dávat další opáčko až před vydáním čtyřky
976845
0 0
reagovat
reaguje na: connor
Áno, špekuluje sa, že by to malo prepojiť so štvorkou. 
976854
Áno, špekuluje sa, že by to malo prepojiť so štvorkou. 
976852
0 0
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Bude to teda něco jako prequel ke čtyřce? 
976852
Bude to teda něco jako prequel ke čtyřce? 
976845
0 0
reagují: RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Server error :D Zdá sa že sa ľudia tešia 
976851
Server error *:D* Zdá sa že sa ľudia tešia 
976845
5 0
reagovat

Witcher: Wild Hunt

Ty jo tak CD Projekt vážne vydá nové DLC pre Zaklínača po 12 rokoch. :+
976845
Ty jo tak CD Projekt vážne vydá [url=https://www.cdprojekt.com/en/media/news/the-witcher-3-wild-hunt-songs-of-the-past-announced/]nové DLC[/url] pre Zaklínača po 12 rokoch. *:+*
Witcher: Wild Hunt
18 0
reagují: fabec, connor, SteKi
reagovat

Bond

Chcel som sa do toho pustiť hneď ako dokončím Batmana na 100%, ale asi radšej počkám na nejakú väčšiu zľavu. Pozeral som nejaké gameplaye a zostal som z toho nepríjemne rozčarovaný. O to viac, keď som si prečítal aj recenzie, ktoré mi len potvrdili, že celá hra je taká ako to čo som videl. :(

Za prvé ma prekvapilo ako zastaralo to celé pôsobí. Animácie toporné ako starý Ubisoft a vizuál tiež taký skôr béčkový na tento žáner. Zrovna pred pár týždňami som si dával replay štvrtého Uncharted a to je trošku iná liga (10 rokov stará hra... ehm). Každopádne, to by som asi nejako prežil, ale čo ten gameplay? 10 minút walking simulátor, potom nejaká variácia na Hitmana, kde ale nemá hráč ani zďaleka takú slobodu ako v Hitmanovi a potom trochu nejaká akcia s QTE, cutscéna a znova to isté. Uf, neviem no, možno som len videl fakt to najhoršie z hry, ale tie zdržanlivejšie recenzie práve takéto veci spomínajú ako hlavný gameplay loop a moc ma to nenapĺňa optimizmom. Ale možno to tu SteKi dokáže lepšie predať :)
976822
Chcel som sa do toho pustiť hneď ako dokončím Batmana na 100%, ale asi radšej počkám na nejakú väčšiu zľavu. Pozeral som nejaké gameplaye a zostal som z toho nepríjemne rozčarovaný. O to viac, keď som si prečítal aj recenzie, ktoré mi len potvrdili, že celá hra je taká ako to čo som videl. :( Za prvé ma prekvapilo ako zastaralo to celé pôsobí. Animácie toporné ako starý Ubisoft a vizuál tiež taký skôr béčkový na tento žáner. Zrovna pred pár týždňami som si dával replay štvrtého Uncharted a to je trošku iná liga (10 rokov stará hra... ehm). Každopádne, to by som asi nejako prežil, ale čo ten gameplay? 10 minút walking simulátor, potom nejaká variácia na Hitmana, kde ale nemá hráč ani zďaleka takú slobodu ako v Hitmanovi a potom trochu nejaká akcia s QTE, cutscéna a znova to isté. Uf, neviem no, možno som len videl fakt to najhoršie z hry, ale tie zdržanlivejšie recenzie práve takéto veci spomínajú ako hlavný gameplay loop a moc ma to nenapĺňa optimizmom. Ale možno to tu SteKi dokáže lepšie predať *:)*
Bond
0 0
reagovat
musím povedať že je to vážne dobré :+ som síce na začiatku ale prešlo to mojím vibe testom na jednotku.
976803
musím povedať že je to vážne dobré *:+* som síce na začiatku ale prešlo to mojím vibe testom na jednotku.
3 0
reagovat
reaguje na: connor
Vypadá to nakonec opravdu dobře. Moc jsem tomu nevěřil po prvních prezentacích, ale naštěstí jsem se mýlil. Nicméně … teď má přednost nová Forza, toto počká :D
976791
Vypadá to nakonec opravdu dobře. Moc jsem tomu nevěřil po prvních prezentacích, ale naštěstí jsem se mýlil. Nicméně … teď má přednost nová Forza, toto počká *:D*
976785
1 0
reagovat
reaguje na: connor
Jasná kúpa. Ale až cez leto - teraz musím riešiť sťahovanie do Brna. :D Ale potešilo ma, že je to viac Uncharted/ letný blockbuster, než sandbox. Na letné večery to bude úplne ideálna hra. 
976788
Jasná kúpa. Ale až cez leto - teraz musím riešiť sťahovanie do Brna. *:D* Ale potešilo ma, že je to viac Uncharted/ letný blockbuster, než sandbox. Na letné večery to bude úplne ideálna hra. 
976785
3 0
reagovat

007 First Light

První recenze, pár výhrad by se našlo, ale většinově nadšené. Na games.cz 8/10, jinde i vyšší známky, průměr na opencritic 89. 
Tak asi dostaneme další parádní špionážní akci/adventuru (kterých je méně než bych si přál) a zároveň bondovku. :+
976785
První recenze, pár výhrad by se našlo, ale většinově nadšené. Na games.cz 8/10, jinde i vyšší známky, průměr na opencritic 89.  Tak asi dostaneme další parádní špionážní akci/adventuru (kterých je méně než bych si přál) a zároveň bondovku. *:+*
007 First Light
8 0
reagují: esmo, RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: kyller
Tak si to s drahou polovičkou koupíme. Pokud snese, že bude Robin:D
976550
Tak si to s drahou polovičkou koupíme. Pokud snese, že bude Robin*:D*
976548
3 0
reagovat

Lego Batman

Už tam mám 10 hodín a ešte som nedokončil ani prvú kapitolu :D Ten Gotham je návykový. Nebyť lego štýlu, tak je to v podstate ďalšia Arkham hra od Rocksteady. Údajne im s tým aj nejaký menší tím veteránov z Rocksteady a WB Games Montreal pomáhal a je to vidieť. Naozaj paráda :+ 
976548
Už tam mám 10 hodín a ešte som nedokončil ani prvú kapitolu *:D* Ten Gotham je návykový. Nebyť lego štýlu, tak je to v podstate ďalšia Arkham hra od Rocksteady. Údajne im s tým aj nejaký menší tím veteránov z Rocksteady a WB Games Montreal pomáhal a je to vidieť. Naozaj paráda *:+* 
Lego Batman
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja už hrám. :) Je to super, ale s optimalizáciou sa mohli asi viac vyhrať. Tie dopredu ohlásené hw požiadavky neklamali. :D
976420
Ja už hrám. *:)* Je to super, ale s optimalizáciou sa mohli asi viac vyhrať. Tie dopredu ohlásené hw požiadavky neklamali. *:D*
976353
1 0
reagovat
Já si to snad koupím. Ten trailer je geniální.
976353
Já si to snad koupím. Ten [url=https://youtu.be/DfJaUpW_P00?is=lEJidbOKtCd9A2uo]trailer[/url] je geniální.
3 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: fabec
Myslim obecně ve hře, kterej se ti líbil nejvíc:D
976178
Myslim obecně ve hře, kterej se ti líbil nejvíc*:D*
976158
0 0
reagovat
reaguje na: fabec
To se tam dá někde vybrat nebo myslíš tady?
Mě ty songy moc nebraly, ale mám rád Alt-J:D
976175
To se tam dá někde vybrat nebo myslíš tady? Mě ty songy moc nebraly, ale mám rád Alt-J*:D*
976158
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jasná věc, přesně jak říkáš. Ono taky ty procenta může dělat to, že někdo při druhém - třetím... hraní to hraje schválně jinak. 

Kterej song vybereš jako nejlepší?
976158
Jasná věc, přesně jak říkáš. Ono taky ty procenta může dělat to, že někdo při druhém - třetím... hraní to hraje schválně jinak.  Kterej song vybereš jako nejlepší?
976155
0 0
reagují: fabec, (=LIFTY=)
reagovat

Life Is Strange konec

Ono se fakt 55% lidi rozhodlo obetovat Arcade Bay?
Resil jsem to se znamou a jeji argument byl: tolik namahy mi ta hra dala, tak jsem nechtela, aby to bylo zbytecne.
Zajimave, jak kazdy premysli uplne jinak.
Za me i pro dopad na pribeh neni jina, nez moznost RIP Chloe.
976155
Ono se fakt [spoiler]55% lidi rozhodlo obetovat Arcade Bay? Resil jsem to se znamou a jeji argument byl: tolik namahy mi ta hra dala, tak jsem nechtela, aby to bylo zbytecne. Zajimave, jak kazdy premysli uplne jinak. Za me i pro dopad na pribeh neni jina, nez moznost RIP Chloe.[/spoiler]
Life Is Strange konec
6 0
reagují: fabec
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se