Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6641 - 6660 Napsat příspěvek
661787
[url=https://www.reddit.com/r/gaming/comments/6oylhq/fallout_pipboy_theme_for_samsung_smart_watch/]Pip-boy theme for samsung smart watch[/url]
0 0
reagovat
Na Humble dočasně Shadow Warrior zdarma.
661716
Na Humble dočasně Shadow Warrior [url=https://www.humblebundle.com/store/shadow-warrior-special-edition?linkID=&mcID=102:596fdc0ff4ab4eca30224e3f:ot:56de8065733462ca8967d0db:1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2017_07_20_FreeGameShadowWarrior_store_20170720&utm_content=Banner]zdarma.[/url]
0 0
reagovat

PetaBlack

Já včera dohrál první díl a jsem teď tak snad někde asi v půlce druhého:D Totálně mě to pohltilo takže jsem sehnal všechny 3 knížky a až dohraju tak to musím i přečíst:D
661685
Já včera dohrál první díl a jsem teď tak snad někde asi v půlce druhého*:D* Totálně mě to pohltilo takže jsem sehnal všechny 3 knížky a až dohraju tak to musím i přečíst*:D*
PetaBlack
0 0
reagovat
Crash uz je dva tydny...
661656
Crash uz je dva tydny...
0 0
reagovat
Cetl jsem neco o remasteru Banja-Kazooie. Tak treba dojde i na to. Vzhledem k tomu, ze je to uz dva tydny na prvnim miste v prodeji. (Kde se neuveritelne dlouho stridage drzelo pate GTA)
661655
Cetl jsem neco o remasteru Banja-Kazooie. Tak treba dojde i na to. Vzhledem k tomu, ze je to uz dva tydny na prvnim miste v prodeji. (Kde se neuveritelne dlouho stridage drzelo pate GTA)
0 0
reagovat

Ratchet and Clank

... a Metro si kombinuju touhle skvělou vzpomínkou na ps2. Teda skvělou, někdy se mi připomíná, jak jsem na tom málem oddělal ovladač, ale ... bylo by fajn, kdyby teď po Crashovi přišel někdy ještě ten Spyro.
661621
... a Metro si kombinuju touhle skvělou vzpomínkou na ps2. Teda skvělou, někdy se mi připomíná, jak jsem na tom málem oddělal ovladač, ale ... bylo by fajn, kdyby teď po Crashovi přišel někdy ještě ten Spyro.
Ratchet and Clank
0 0
reagovat

olmikee

Zrovna o víkendu jsem to začal hrát a je to super (krátce jsem dřív hrál Last Light na ps3), teď jsem začal právě tím prvním dílem a baví, hodně.
661620
Zrovna o víkendu jsem to začal hrát a je to super (krátce jsem dřív hrál Last Light na ps3), teď jsem začal právě tím prvním dílem a baví, hodně.
olmikee
0 0
reagovat
Na Steamu i GOGu je ještě dva dny zdarma JOTUN ;)
661582
Na Steamu i GOGu je ještě dva dny zdarma JOTUN *;)*
0 0
reagovat
Kingdom Hearts III vyjde příští rok (konečně!) a jedním z nových světů je Toy Story!
661581
Kingdom Hearts III vyjde příští rok (konečně!) a jedním z nových světů je [url=https://www.youtube.com/watch?v=_Ix4muaZj1s]Toy Story[/url]!
0 0
reagovat
Par novych zaberov a noviniek na Spidermana :+
link
661577
Par novych zaberov a noviniek na Spidermana *:+* https://www.youtube.com/watch?v=GRO2cWjdKpo
0 0
reagovat

Gonzi

No tak to tím pádem jasné zahraji obě.
661573
No tak to tím pádem jasné zahraji obě.
Gonzi
0 0
reagovat

olmikee

Oba díly mají "redux" verze (které mj nějak sjednocují herní mechaniky), vypadají parádně, hrajou se parádně a imho to jsou jedny z nejlepších her za posledních x let.
661571
Oba díly mají "redux" verze (které mj nějak sjednocují herní mechaniky), vypadají parádně, hrajou se parádně a imho to jsou jedny z nejlepších her za posledních x let.
olmikee
0 0
reagovat

ME Andromeda

No tak jsem zkusil ten 10h trial a i po devíti patchích je to docela hrůza. Ty animace obličejů jsou pořád šílené, rozhovory plné blábolů, mise vás nutí lítat tam a zpět pro blbý oskenování věcí. Jediné plus jsou asi souboje a někdy grafika, ale jen prostředí.
Nejlepší na závěr. Konce dema jsem dosáhl za 2h, kdy na vás hra při pokusu o otevření dveří vybafne, že dál už si ji musíte koupit. 

Myslel jsem, že bych to ke konci roku třeba za 200-300 koupil, ale ani omylem :-
661567
No tak jsem zkusil ten 10h trial a i po devíti patchích je to docela hrůza. Ty animace obličejů jsou pořád šílené, rozhovory plné blábolů, mise vás nutí lítat tam a zpět pro blbý oskenování věcí. Jediné plus jsou asi souboje a někdy grafika, ale jen prostředí. Nejlepší na závěr. Konce dema jsem dosáhl za 2h, kdy na vás hra při pokusu o otevření dveří vybafne, že dál už si ji musíte koupit.  Myslel jsem, že bych to ke konci roku třeba za 200-300 koupil, ale ani omylem *:-*
ME Andromeda
0 0
reagovat

Metro

Kdysi dávno jsem zkoušel hrát Metro: Last Light a celkem mě to bavilo i když jsem to hrál jenom chvíli. Zrovna jsem si na to vzpomněl že si to dám znova a koukám že je i předchozí díl. Najdu se tu někdo kdo mi řekl zda se to vyplatí z hlediska zážitku/příběhu atd zahrát nejdřív první díl a pak další a příští rok další8)
661565
Kdysi dávno jsem zkoušel hrát Metro: Last Light a celkem mě to bavilo i když jsem to hrál jenom chvíli. Zrovna jsem si na to vzpomněl že si to dám znova a koukám že je i předchozí díl. Najdu se tu někdo kdo mi řekl zda se to vyplatí z hlediska zážitku/příběhu atd zahrát nejdřív první díl a pak další a příští rok další*8)*
Metro
0 0
reagovat
Until Dawn ma vetsi atmosferu, nez 95% hororu z posledni doby:+ Moc pecka:)
661547
Until Dawn ma vetsi atmosferu, nez 95% hororu z posledni doby*:+* Moc pecka*:)*
0 0
reagovat
Tezkej souhlas, MGS je neskutecna serie; provazi me celej zivot :)
661538
Tezkej souhlas, MGS je neskutecna serie; provazi me celej zivot :)
0 0
reagovat
Nejlepší herní série všech dob má dnes 30. 

Metal Gear Saga

"Life isn't just about passing on your genes. We can leave behind much more than just DNA. Through speech, music, literature and movies... what we've seen, heard, felt... anger, joy and sorrow... these are the things I will pass on. That's what I live for. We need to pass the torch, and let our children read our messy and sad history by its light. We have all the magic of the digital age to do that with. The human race will probably come to an end some time, and new species may rule over this planet. Earth may not be forever, but we still have the responsibility to leave what traces of life we can. Building the future and keeping the past alive are one and the same thing."
661516
Nejlepší herní série všech dob má dnes 30.  [url=https://youtu.be/jB1IVeLhb3s]Metal Gear Saga[/url] "Life isn't just about passing on your genes. We can leave behind much more than just DNA. Through speech, music, literature and movies... what we've seen, heard, felt... anger, joy and sorrow... these are the things I will pass on. That's what I live for. We need to pass the torch, and let our children read our messy and sad history by its light. We have all the magic of the digital age to do that with. The human race will probably come to an end some time, and new species may rule over this planet. Earth may not be forever, but we still have the responsibility to leave what traces of life we can. Building the future and keeping the past alive are one and the same thing."
0 0
reagovat
Colchester, UK. :D
661511
Colchester, UK. *:D*
0 0
reagovat
Ty vole, kde je tohle Tesco? :-D
661508
Ty vole, kde je tohle Tesco? :-D
0 0
reagovat
No kurva, jdu si takhle zas na obycejnej nakup do Tesca, nahlizim do PS4 sekce a Deus Ex Mankind Divided jen za £5? Jako odolal jsem, protoze uz takhle mam bambilion her, na ktery nemam cas, ale otázkou je zda-li me Tesco jen pokousi?
661507
No kurva, jdu si takhle zas na obycejnej nakup do Tesca, nahlizim do PS4 sekce a Deus Ex Mankind Divided jen za £5? Jako odolal jsem, protoze uz takhle mam bambilion her, na ktery nemam cas, ale otázkou je zda-li me Tesco jen pokousi?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se