Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6621 - 6640 Napsat příspěvek

Destiny 2 PC

Hmm, tak tohle bude po dlouhé době asi nechutný žrout času :+ Na max. detaily krásných 60+ fps.
662917
Hmm, tak tohle bude po dlouhé době asi nechutný žrout času *:+* Na max. detaily krásných 60+ fps.
Destiny 2 PC
0 0
reagovat

SteKi

luxus... :+:+:+
662915
luxus... *:+**:+**:+*
SteKi
0 0
reagovat
link
toto vyzera dokonale! :+
662914
https://www.youtube.com/watch?v=iMkCIdGikmk toto vyzera dokonale! *:+*
0 0
reagovat
Já tak nějak ani uz necekal, ze ji nekdy vzkřísí. Si myslej, ze hraci na to budou cekat dvacet let a az to oznami, tak si z toho ustriknou do kalhot? Na hernim poli je tuna zajimavejsich her, HL uz je nejakou dobu pasé ... zbyly uz jen meme vtipy. 
662814
Já tak nějak ani uz necekal, ze ji nekdy vzkřísí. Si myslej, ze hraci na to budou cekat dvacet let a az to oznami, tak si z toho ustriknou do kalhot? Na hernim poli je tuna zajimavejsich her, HL uz je nejakou dobu pasé ... zbyly uz jen meme vtipy. 
0 0
reagovat

Half-Life

Od otce Half-Life Link

No, tahle série už je mrtvá.
662795
Od otce Half-Life [url=https://github.com/Jackathan/MarcLaidlaw-Epistle3/blob/master/Epistle3_Corrected.md]Link [/url]No, tahle série už je mrtvá.
Half-Life
0 0
reagovat
Mně obecně přijdou poslední dobou soundtracky na herním poli zajímavější než u filmu, pokud nepočítam občasný překvápka ala Johannsson u Sicaria, tak je to vesměs pořád dokolečka.
662749
Mně obecně přijdou poslední dobou soundtracky na herním poli zajímavější než u filmu, pokud nepočítam občasný překvápka ala Johannsson u Sicaria, tak je to vesměs pořád dokolečka.
0 0
reagovat

Uncharted The Lost Legacy

Mám za sebou prolog, každopádně hudbu dělal Henry Jackman a fakt nechápu, že ho ještě nemám v oblíbených skladatelích. Co ten umí vykouzlit během pár vteřin... :+
662742
Mám za sebou prolog, každopádně hudbu dělal Henry Jackman a fakt nechápu, že ho ještě nemám v oblíbených skladatelích. Co ten umí vykouzlit během pár vteřin... *:+*
Uncharted The Lost Legacy
0 0
reagovat
662676
[url=https://youtu.be/p6Ocg2WRo-g]Final Fantasy XV PC Announcement[/url] Konečně!*:+*
0 0
reagovat

Uncharted The Lost Legacy

Kdyby někdo kupoval a chtěl ušetřit, tak je stále k dispozici "Season pass" pro U4, který hru obsahuje  link

Sám jsem nedávno kupoval a mám ověřeno ;)
662588
Kdyby někdo kupoval a chtěl ušetřit, tak je stále k dispozici "Season pass" pro U4, který hru obsahuje  https://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/uncharted-4-a-thiefs-end-triple-pack-expansion/?s=6#reviews Sám jsem nedávno kupoval a mám ověřeno *;)*
Uncharted The Lost Legacy
0 0
reagovat
Super Meat Boy
Rayman Origins / Legends
Mark of the Ninja
Not a Hero
Deadlight

Takovy menší osobni vyber toho podle me nejlepsiho z plosinovek na trhu.
662335
Super Meat Boy Rayman Origins / Legends Mark of the Ninja Not a Hero Deadlight Takovy menší osobni vyber toho podle me nejlepsiho z plosinovek na trhu.
0 0
reagovat

Vardant

diiiky... :+
662318
diiiky... *:+*
Vardant
0 0
reagovat
No nevím jestli to bude přesně v tom stylu, ale můžeš zkusit mrknout na Strider, Mark of the Ninja, Bionic Commando Rearmed, Broforce a další  link
662317
No nevím jestli to bude přesně v tom stylu, ale můžeš zkusit mrknout na Strider, Mark of the Ninja, Bionic Commando Rearmed, Broforce a další  http://www.metacritic.com/browse/games/genre/metascore/platformer/pc?view=condensed
0 0
reagovat

Diky za tipy :)

...po delsi dobe bych si chtel nejakou novejsi akcni plosinovku zahrat (kdysi me bavila Contra)...existuje nejaka fajn hra v podobnem stylu? :)
662315
...po delsi dobe bych si chtel nejakou novejsi akcni plosinovku zahrat (kdysi me bavila Contra)...existuje nejaka fajn hra v podobnem stylu? *:)*
Diky za tipy :)
0 0
reagovat

Mirror's Edge Catalyst

No díky bohu, že jsem to nekupoval a dostal jsem se k tomu přes EA Access. Všechno co bylo na hře dobré, tak to vyhodili pryč nebo změnili a všechno co bylo špatné, tak tam zůstalo nebo toho ještě přidali.

Jak je něco takového v dnešní době možné? To fakt nepochopím.
662136
No díky bohu, že jsem to nekupoval a dostal jsem se k tomu přes EA Access. Všechno co bylo na hře dobré, tak to vyhodili pryč nebo změnili a všechno co bylo špatné, tak tam zůstalo nebo toho ještě přidali. Jak je něco takového v dnešní době možné? To fakt nepochopím.
Mirror's Edge Catalyst
0 0
reagovat

Escape from Tarkov

To je taky dobrý, až jsem rád že to nerozjedu.
661987
[url=https://youtu.be/O3wxhozLVLI]To je taky dobrý[/url], až jsem rád že to nerozjedu.
Escape from Tarkov
0 0
reagovat
Rozhodně. Příběh není vůbec marný, postavy zapamatovatelné a nemelou ani nesmysly, robot místy slušně hláškuje, loadingy jsou pěkně ukryté, že by hra šla dohrát na jeden zátah bez přerušení. Hra střídá souboje ve vesmíru v lodi s misema na "zemi". Zvukově je to nádhera, hlavně mise s EMP náložema.
A závěrečné titulky jsou pěkný bonus.
Jen ty střílecí pasáže jsou kratší, takže doporučuji vyšší obtížnost.
661972
Rozhodně. Příběh není vůbec marný, postavy zapamatovatelné a nemelou ani nesmysly, robot místy slušně hláškuje, loadingy jsou pěkně ukryté, že by hra šla dohrát na jeden zátah bez přerušení. Hra střídá souboje ve vesmíru v lodi s misema na "zemi". Zvukově je to nádhera, hlavně mise s EMP náložema. A závěrečné titulky jsou pěkný bonus. Jen ty střílecí pasáže jsou kratší, takže doporučuji vyšší obtížnost.
0 0
reagovat

Vardant

U sure? Ja totiz ze bych to chtel zkusit, i prestoze vsichni plivou. Zkousel jsem totiz trial na PS4 a neprislo mi to vubec spatny. Jen na to nekoukat jako na CoD, spis jako takovyho konkurenta Crysis ci Titanfall.
661971
U sure? Ja totiz ze bych to chtel zkusit, i prestoze vsichni plivou. Zkousel jsem totiz trial na PS4 a neprislo mi to vubec spatny. Jen na to nekoukat jako na CoD, spis jako takovyho konkurenta Crysis ci Titanfall.
Vardant
0 0
reagovat

CoD Infinite Warfare

Nejlepší single kampaň od dob Modern Warfare, možná vůbec :+
661962
Nejlepší single kampaň od dob Modern Warfare, možná vůbec *:+*
CoD Infinite Warfare
0 0
reagovat

titanfall 2

Dnes vychadza dalsi update 
661867
Dnes vychadza dalsi update 
titanfall 2
0 0
reagovat

olmikee

mám to podobně, i když jsem pořád u prvního dílu, ale po dohrání knížky - před časem jsem je dával jako dárek bráchovi a divil se, proč je u toho jak přikovanej (normálně nečte)
661852
mám to podobně, i když jsem pořád u prvního dílu, ale po dohrání knížky - před časem jsem je dával jako dárek bráchovi a divil se, proč je u toho jak přikovanej (normálně nečte)
olmikee
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se