Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6681 - 6700 Napsat příspěvek
Jestli to byl Steam kód, tak kdyby se ti chtělo se zase projít, tak se hlásím :)) Ona by nevadila ani PS4 verze, ale s posíláním poštou už by to byla ode mě moc velká drzost :D
661084
Jestli to byl Steam kód, tak kdyby se ti chtělo se zase projít, tak se hlásím *:))* Ona by nevadila ani PS4 verze, ale s posíláním poštou už by to byla ode mě moc velká drzost *:D*
0 0
reagovat
Jdu na normalni nakup do Tesca a najednou Dishonored 2 za £9 po pul roce od vydani. Na jednu stranu wtf? ... na druhou stranu jsem nevahal a udelal si radost. :+ #happysunday
661083
Jdu na normalni nakup do Tesca a najednou Dishonored 2 za £9 po pul roce od vydani. Na jednu stranu wtf? ... na druhou stranu jsem nevahal a udelal si radost. *:+* #happysunday
0 0
reagovat
Spíš get ready girls, to bude zas rozchodů :D.
661039
Spíš get ready girls, to bude zas rozchodů *:D*.
0 0
reagovat

Steam summer sale

661036
[url=https://youtu.be/IHZWsPNTMNI]GET READY BOIS!!![/url]
Steam summer sale
0 0
reagovat

Steam summer sale

A večer je to tu zas.
661032
A večer je to tu [url=http://1gr.cz/fotky/idnes/17/063/org/SRP6c233e_steam.jpg]zas[/url].
Steam summer sale
0 0
reagovat

Xbox Game Pass

Ohlašuje typickej Danny... :D
660960
Ohlašuje t[url=https://youtu.be/OH9MmfwFHXI]ypickej Danny[/url]... *:D*
Xbox Game Pass
0 0
reagovat
Ten rok tam bol odzaciatku taky. To bude nejaka sranda iba
660948
Ten rok tam bol odzaciatku taky. To bude nejaka sranda iba
0 0
reagovat
A všimol si niekto od kedy je vlastne v predaji? :D:D

V prodeji od 7.11.2107!!!

Najskôr sa ojebú s cenou, teraz s rokom, to čo je za stránku ty vole :D
660946
A všimol si niekto od kedy je vlastne v predaji? *:D**:D* V prodeji od [b]7.11.2107[/b]!!! Najskôr sa ojebú s cenou, teraz s rokom, to čo je za stránku ty vole *:D*
0 0
reagovat
Hmm, za ty prachy bych do něj šel taky, škoda :)
660939
Hmm, za ty prachy bych do něj šel taky, škoda *:)*
0 0
reagovat
Skoda, nestihl jsem :(
660938
Skoda, nestihl jsem :(
0 0
reagovat
link xbox one x za 279eur? asi beriem dva :D
660930
https://www.mall.sk/herne-konzoly-xbox-one/microsoft-xbox-one-x-1tb xbox one x za 279eur? asi beriem dva *:D*
0 0
reagovat

Axis

Překvapivě fakt dobré. Většinou už mě takové věci nebaví, ale tohle bylo dost vtipné.
660918
Překvapivě fakt dobré. Většinou už mě takové věci nebaví, ale tohle bylo dost vtipné.
Axis
0 0
reagovat

Games Fight Club E3

Těžce doporučuji shlédnout Karel Drda jede bomby a zbytek kluků z Games mu parádně sekunduje. Jak byl dobrej včerejší MZ Live, tak by nikomu zde neměl tenhle díl uniknout.
660915
[url=https://youtu.be/IaDP4IVNXPo]Těžce doporučuji shlédnout[/url] Karel Drda jede bomby a zbytek kluků z Games mu parádně sekunduje. Jak byl dobrej včerejší MZ Live, tak by nikomu zde neměl tenhle díl uniknout.
Games Fight Club E3
0 0
reagovat

Kubqo

Asi jo, a druhej COD adoruju jen z nostalgie. A musím říct že bych si fakt přál Brothers in Arms v modernějším podání. Ta hra má vše coc chi po druhoválečným spektáklu a to tak aby mě to neuráželo.
FallenMaia
Zničitelnost myslím alespoň materiálovou. Se v gameplay kryje za sudem z kusu hliníku, který vydží i zásah z protipancéřovky.
660904
Asi jo, a druhej COD adoruju jen z nostalgie. A musím říct že bych si fakt přál Brothers in Arms v modernějším podání. Ta hra má vše coc chi po druhoválečným spektáklu a to tak aby mě to neuráželo.[b] FallenMaia [/b]Zničitelnost myslím alespoň materiálovou. Se v gameplay kryje za sudem z kusu hliníku, který vydží i zásah z protipancéřovky.
Kubqo
0 0
reagovat
Sa sťažujete že voda je mokrá a nebo modré
660903
Sa sťažujete že voda je mokrá a nebo modré
0 0
reagovat

Axis

Grafika je fajn, neviem čo sa ti nepáči. Mi chceš povedať že prvé dve Call of Duty boli a stále sú také dobré kvôli grafike alebo modelom? Si moc náročný :-
Nezničiteľnosť prostredia je to posledné čo ma pri hrách zaujíma, tú nemajú aj lepšie hry a čo? Vôbec mi to nechýba, a zážitok z hrania mi to nezlepší.

Ja chápem že dnešný hráči by chceli aby to vyzeralo ako realita a aby sa všetko okolo dalo zničiť, ale to bohužiaľ vôbec nieje dôležité.

Najdôležitejšia je hratelnosť a atmosféra a tá sa dá docieliť aj s oveľa horšou grafikou ;)
660899
Grafika je fajn, neviem čo sa ti nepáči. Mi chceš povedať že prvé dve Call of Duty boli a stále sú také dobré kvôli grafike alebo modelom? Si moc náročný *:-* Nezničiteľnosť prostredia je to posledné čo ma pri hrách zaujíma, tú nemajú aj lepšie hry a čo? Vôbec mi to nechýba, a zážitok z hrania mi to nezlepší. Ja chápem že dnešný hráči by chceli aby to vyzeralo ako realita a aby sa všetko okolo dalo zničiť, ale to bohužiaľ vôbec nieje dôležité. Najdôležitejšia je hratelnosť a atmosféra a tá sa dá docieliť aj s oveľa horšou grafikou *;)*
Axis
0 0
reagovat

FallenMaia

Blbý je. že grafiku, chování zbraní, ty hnusný modely paňáců, nezničitelný prostředí a dalších asi sto blbostí co mě na tom sere, se bude jako červená nit vinout i SP.
660898
Blbý je. že grafiku, chování zbraní, ty hnusný modely paňáců, nezničitelný prostředí a dalších asi sto blbostí co mě na tom sere, se bude jako červená nit vinout i SP.
FallenMaia
0 0
reagovat

Axis

A čo by si chcel? Veď to je poje.... multiplayer gameplay, :- to ma zrovna pri tomto Call of Duty zaujíma najmenej, keď nie vôbec.
Nečakal som 10 rokov aby som sa potom naháňal po mape s 12 ročnými deckami, najskôr nech mi ukážu nejaké singleplayer misie.
660897
A čo by si chcel? Veď to je poje.... multiplayer gameplay, *:-* to ma zrovna pri tomto Call of Duty zaujíma najmenej, keď nie vôbec. Nečakal som 10 rokov aby som sa potom naháňal po mape s 12 ročnými deckami, najskôr nech mi ukážu nejaké singleplayer misie.
Axis
0 0
reagovat
Gameplay z nového COD....Woe to ať si to po tom peckovým traileru zase narvou zpátky kam slunce nesvítí. :(:(:(
660896
[url=https://youtu.be/2TG9UHHZT1k]Gameplay z nového COD[/url]....Woe to ať si to po tom peckovým traileru zase narvou zpátky kam slunce nesvítí. *:(**:(**:(*
0 0
reagovat

Crash Bandicoot

Jen Sony se povede vrátit mě v čase o 18 let zpět. Nejlepší vzpomínky.:+
660892
Jen Sony se povede vrátit mě v čase o 18 let zpět. [url=https://youtu.be/CRw4Sz1AMVo]Nejlepší vzpomínky[/url].*:+*
Crash Bandicoot
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se