Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6661 - 6680 Napsat příspěvek
No jestli jsi to nikdy před tím nehrál, tak z MP mapy toho moc fakt nepoznáš. Ten hype kolem pokračování je dost opodstatněný a i v téhle chvíli bych se nebál doporučit lidem koupit jedničku i kdyby to měli procházet sólo nebo jen s jedním extra člověkem.
661402
No jestli jsi to nikdy před tím nehrál, tak z MP mapy toho moc fakt nepoznáš. Ten hype kolem pokračování je dost opodstatněný a i v téhle chvíli bych se nebál doporučit lidem koupit jedničku i kdyby to měli procházet sólo nebo jen s jedním extra člověkem.
0 0
reagovat

Vardant

Hrál jsem to na E3 a byť to byla jen nějaká multiplayerová mapa, tak pořád nejnudnějších 15 minut v mém hráčském životě. :-

Jinak díky za tip k Until Dawn :+
661381
Hrál jsem to na E3 a byť to byla jen nějaká multiplayerová mapa, tak pořád nejnudnějších 15 minut v mém hráčském životě. *:-* Jinak díky za tip k Until Dawn *:+*
Vardant
0 0
reagovat
No tak to aspoň můžeš prodat :) Já už to mám taky jednou dohrané, hned jsem to zase poslal dál a teď si to ještě jednou určitě zkusím, už jen kvůli lepšímu fps na Pro-čku. Škoda, že nepřidali i HDR.

Jinak Destiny 2 beta je už za rohem. Tak jsem na to fakt zvědavý. Jen pořád nevím, jestli riskovat PC verzi nebo zůstat na PS4.
661380
No tak to aspoň můžeš prodat *:)* Já už to mám taky jednou dohrané, hned jsem to zase poslal dál a teď si to ještě jednou určitě zkusím, už jen kvůli lepšímu fps na Pro-čku. Škoda, že nepřidali i HDR. Jinak [b]Destiny 2[/b] beta je už za rohem. Tak jsem na to fakt zvědavý. Jen pořád nevím, jestli riskovat PC verzi nebo zůstat na PS4.
0 0
reagovat
mna to moc nepotesilo. Dostal som ju na vianoce :- :D
661371
mna to moc nepotesilo. Dostal som ju na vianoce *:-* *:D*
0 0
reagovat
Until Dawn zdarma pro pluskare. Konecne poradna hra:+
661370
Until Dawn zdarma pro pluskare. Konecne poradna hra*:+*
0 0
reagovat

The Elder Scrolls

Pokud ještě někdo má i nadále nainstalovaný Skyrim, tak dnes vyšel jeden z největších fanouškovských modů o velikosti oficiálních DLC, které se odehrává na severu Cyrodiilu.

Beyond Skyrim: Bruma

Je to jako se po deseti letech vrátit do míst, která tak dobře znáte...
661288
Pokud ještě někdo má i nadále nainstalovaný Skyrim, tak dnes vyšel jeden z největších fanouškovských modů o velikosti oficiálních DLC, které se odehrává na severu Cyrodiilu. [url=https://www.youtube.com/watch?v=3G5RucTQkHY]Beyond Skyrim: Bruma[/url] Je to jako se po deseti letech vrátit do míst, která tak dobře znáte...
The Elder Scrolls
0 0
reagovat

SteKi

Ne, jsou dva levely s mosty, tohle je hned po druhem mostu, šplhání na věž. Tam jsem skončil.
661279
Ne, jsou dva levely s mosty, tohle je hned po druhem mostu, šplhání na věž. Tam jsem skončil.
SteKi
0 0
reagovat
To je ten most? Som to musel vypnut oo tom co som tam asi 49 krat skapal
661277
To je ten most? Som to musel vypnut oo tom co som tam asi 49 krat skapal
0 0
reagovat
CB 1, třetí ostrov, level Slippery Climb, atomový záchvat vzteku zajištěn.
661276
CB 1, třetí ostrov, level Slippery Climb, atomový záchvat vzteku zajištěn.
0 0
reagovat
Ale nervy mam u toho jak za mlada:D
661275
Ale nervy mam u toho jak za mlada*:D*
0 0
reagovat

Crash Bandicoot

Ten malý kluk ve mě se jen potutelně směje.
Trvalo to skoro jenom 20 let.
661273
[url=https://www.youtube.com/watch?v=H4RvPalxpeo]Ten malý kluk ve mě se jen potutelně směje.[/url] Trvalo to skoro jenom 20 let.
Crash Bandicoot
0 0
reagovat
Ja uz som to skusal doobeda. Skoro som nestihol odist do prace :D tesim sa domov ako maly :)
661262
Ja uz som to skusal doobeda. Skoro som nestihol odist do prace *:D* tesim sa domov ako maly *:)*
0 0
reagovat
Crash je doma (zlaté originálky.cz - poslali během včerejška a dnes jsem to měl na zásilkovně) Takže mě čeká moc příjemný retro večer :D
661260
Crash je doma (zlaté originálky.cz - poslali během včerejška a dnes jsem to měl na zásilkovně) Takže mě čeká moc příjemný retro večer *:D*
0 0
reagovat

Lawbreakers

Nechce někdo PS4 beta kód?
661256
Nechce někdo PS4 beta kód?
Lawbreakers
0 0
reagovat

(=LIFTY=)

Ani trochu mě to nepřekvapuje. JRC jsou totiž pěkný kurvy. Jako by nestačilo, že mají hry o 100Kč dražší v obchodě než na e-shopu. Ještě změnili ty jejich odměny za nákup, takže se to teď skoro vůbec nevyplatí u nich něco brát. 

Nebýt toho bazaru, tak tam snad nepáchnu a i na tom neuvěřitelně rejžujou. 
661143
Ani trochu mě to nepřekvapuje. JRC jsou totiž pěkný kurvy. Jako by nestačilo, že mají hry o 100Kč dražší v obchodě než na e-shopu. Ještě změnili ty jejich odměny za nákup, takže se to teď skoro vůbec nevyplatí u nich něco brát.  Nebýt toho bazaru, tak tam snad nepáchnu a i na tom neuvěřitelně rejžujou. 
(=LIFTY=)
0 0
reagovat

kubqov tip na indie gem

Linelight - malinká indie puzzle hra, neni ale (zatiaľ) ani veľmi náročná, ale je strašne "pleasant" a vytvára vo vás pocit, že ste chytrý
661139
[b]Linelight - [/b]malinká indie puzzle hra, neni ale (zatiaľ) ani veľmi náročná, ale je strašne "pleasant" a vytvára vo vás pocit, že ste chytrý
kubqov tip na indie gem
0 0
reagovat
JRC jede... Dva mesice predem si predobjedname remaster Crashe za 820,- a tri dny pred vydanim me informuji o zmene predobjednavkove ceny na 999,- :D Rusim a jdu objednavat z overenych originalek.cz...
661136
JRC jede... Dva mesice predem si predobjedname remaster Crashe za 820,- a tri dny pred vydanim me informuji o zmene predobjednavkove ceny na 999,- *:D* Rusim a jdu objednavat z overenych originalek.cz...
0 0
reagovat
Ne asi, mam to uplne stejne. A i tak jsem to prostě koupil, i prestoze jsem to momentalne nepotřeboval. Ty slevy jsou hrozny svinarny haha.
661088
Ne asi, mam to uplne stejne. A i tak jsem to prostě koupil, i prestoze jsem to momentalne nepotřeboval. Ty slevy jsou hrozny svinarny haha.
0 0
reagovat
Dík za nabídku, ale ještě že tak, aspoň zase ušetřím. 

Už tak bych si musel vzít tak dva roky volno, abych dohrál všechny ty hry, který jsem nakoupil, protože taková sleva se přece neodmítá :)
661087
Dík za nabídku, ale ještě že tak, aspoň zase ušetřím.  Už tak bych si musel vzít tak dva roky volno, abych dohrál všechny ty hry, který jsem nakoupil, protože taková sleva se přece neodmítá *:)*
0 0
reagovat
Bohuzel jen PS4 krabicovka. Ale jestli chces, tak mi posli £12 na ucet a poslu ti to az do Cech. ;) Postu mam hned vedle Tesca a Tesco mam přímo... u baraku. :D
661085
Bohuzel jen PS4 krabicovka. Ale jestli chces, tak mi posli £12 na ucet a poslu ti to az do Cech. *;)* Postu mam hned vedle Tesca a Tesco mam přímo... u baraku. *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se