Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6521 - 6540 Napsat příspěvek
reaguje na: Ex-SOLDIER
Vypadá strašně dobře, těším se, až to zítra bude Lirik streamovat.
684518
Vypadá strašně dobře, těším se, až to zítra bude Lirik streamovat.
684466
0 0
reagovat
Detroit: Become Human - Shorts: Chloe | PS4

Ty poslední ukázky mají zneklidňující konce...

Jinak ten první komentář.:D
684466
[url=https://www.youtube.com/watch?v=oL1ZOLo3s7s]Detroit: Become Human - Shorts: Chloe | PS4 [/url]Ty poslední ukázky mají zneklidňující konce... Jinak ten první komentář.*:D*
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Axis
Nějak nevím, proč to vypadá jako DLC k Battlefield 1. Tyhle trendy mi hrozně vadí. Nejdřív všichni WWII, pak moderní, teď zase WWII. Nuda. Vypadá to nezajímavě. Technicky to bude zase špička, ale já nevím, proč bych si to měl zase za tak strašný peníze kupovat, když mám jedničku. Chtěl jsem něco moderního, něco vymazlenýho, něco úplně jinde zase. Bohužel.
684445
Nějak nevím, proč to vypadá jako DLC k Battlefield 1. Tyhle trendy mi hrozně vadí. Nejdřív všichni WWII, pak moderní, teď zase WWII. Nuda. Vypadá to nezajímavě. Technicky to bude zase špička, ale já nevím, proč bych si to měl zase za tak strašný peníze kupovat, když mám jedničku. Chtěl jsem něco moderního, něco vymazlenýho, něco úplně jinde zase. Bohužel.
684442
3 0
reagovat

BF 5

Hodně zmatenej trailer na nové BF...nějak nevím kdo proti komu a s kým bojuje a hlavně proč do toho jít.

PS: MG42 s úsťovou brzdou s úsťovou brzdou z barrety...wtf?
684442
[url=https://youtu.be/fb1MR85XFOc]Hodně zmatenej trailer na nové BF[/url]...nějak nevím kdo proti komu a s kým bojuje a hlavně proč do toho jít. PS: MG42 s úsťovou brzdou s úsťovou brzdou z barrety...wtf?
BF 5
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Ano. Ved tusim ty si to tu aj pisal :+ A aj to ma utvrdzuje v tom, ze podla mna chystaju, len si to nechavali pre seba, pre istotu, keby hra neuspela....no dobre, ale snivat mozem :)) 
683978
Ano. Ved tusim ty si to tu aj pisal *:+* A aj to ma utvrdzuje v tom, ze podla mna chystaju, len si to nechavali pre seba, pre istotu, keby hra neuspela....no dobre, ale snivat mozem *:))* 
683977
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
DLC se (zatím) nechystá.

Jinak po dohrání, vrátil ses do Kratova domu a vyspal?
683977
DLC se (zatím) nechystá. Jinak po dohrání, vrátil ses do Kratova domu a vyspal?
683975
1 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: SteKi
Doteraz mi to nevadilo, moj styl hrania bol “dam si polhodku brainwashingu pred spanim”, takze ten stereotyp az tak nebolel, ale fakt som sa na to tesil a cakal nejaku “revoluciu”.
Tak nic no, aspon sa mozem tesit na to GoW.
683976
Doteraz mi to nevadilo, moj styl hrania bol “dam si polhodku brainwashingu pred spanim”, takze ten stereotyp az tak nebolel, ale fakt som sa na to tesil a cakal nejaku “revoluciu”. Tak nic no, aspon sa mozem tesit na to GoW.
683974
0 0
reagovat

God of War

Hotovo. Dokoncene na 100%. Ta hra je umelecke dielo bez slabeho miesta. Neviem ako rychlo to chystaju rozvijat, ale dufam ze buduci rok dostaneme pribehove dlc! 
683975
Hotovo. Dokoncene na 100%. Ta hra je umelecke dielo bez slabeho miesta. Neviem ako rychlo to chystaju rozvijat, ale dufam ze buduci rok dostaneme pribehove dlc! 
God of War
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ne. Je to to iste len v oranzovom. Ale ja som to nedohral, lebo ma nebavilo 1000ci krat robit to iste, tak mozno som to prestal hrat pred nejakym zasadnym zlomom. Hlavne hrat takuto hru po zaklinacovi je velice nestastne. Clovek to chce nechce porovnava a skratka ma to prestalo bavit
683974
Ne. Je to to iste len v oranzovom. Ale ja som to nedohral, lebo ma nebavilo 1000ci krat robit to iste, tak mozno som to prestal hrat pred nejakym zasadnym zlomom. Hlavne hrat takuto hru po zaklinacovi je velice nestastne. Clovek to chce nechce porovnava a skratka ma to prestalo bavit
683972
0 0
reagují: Gorecki
reagovat

Assassins Creed Origins

Nasiel som si trochu volneho casu, konecne sa pustil do mojej oblubenej serie a sice som len na zaciatku (Siwa), ale v kontexte tych nabubrelych marketingovych reci, aky je to posun oproti minulym dielom: Jebe im?!
Ved je to kurwa totalne rovnake! Vo vsetkom!
Mozem sa pripravit na nejake prijemne prekvapenia?
683972
Nasiel som si trochu volneho casu, konecne sa pustil do mojej oblubenej serie a sice som len na zaciatku (Siwa), ale v kontexte tych nabubrelych marketingovych reci, aky je to posun oproti minulym dielom: Jebe im?! Ved je to kurwa totalne rovnake! Vo vsetkom! Mozem sa pripravit na nejake prijemne prekvapenia?
Assassins Creed Origins
2 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já byl dost naměkko jen z té hudby, natož pak z toho příběhu... A to jsem předchozí díly taky nehrál :)
683401
Já byl dost naměkko jen z té [url=https://www.youtube.com/watch?v=Y9cX0zZ20Zw]hudby[/url], natož pak z toho příběhu... A to jsem předchozí díly taky nehrál *:)*
683395
0 0
reagovat

God of War

Predchozi dily jsem nehral, ale navrat k Blades of chaos je pro me jeden z nejsilnejsich herních zazitku...
683395
Predchozi dily jsem nehral, ale [spoiler]navrat k Blades of chaos[/spoiler] je pro me jeden z nejsilnejsich herních zazitku...
God of War
1 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
683305
[url=https://youtu.be/0rQMytyBFeA]Ale až za rok...[/url]
683150
0 0
reagovat
Crafting, scénář, vic jak dva finishing moves...
683242
Crafting, scénář, vic jak dva finishing moves...
0 0
reagovat
reaguje na: departed
Však já chci aby to udělali, jen slovíčkařím, protože na tohle ti stačí (resp je vhodný) Expansion Pack - viz Witcher 3 a jeho Heart of Stone či Blood and Wine.
Pointa je, že ta hra má skvělý combat, interface a kupu podobných věcí, nemá extra smysl ji jen "udělat znovu", není tam moc co vylepšovat, jen lidem chybí content.

Já nepotřebuju, aby mi teď někdo udělal "nový a lepší Doom". Fakt ne. Já chci, aby mi někdo přidal dalších 20 hodin do Doomu 2016. Je mi jasné, že už to datadisk nedostane a že určitě někdy přijde další díl, jen je to prostě hra, která to úplně neocení. Soundtrack, zbraně, lokace, nepřátelé, děj - to vše je "obsah".
683241
Však já chci aby to udělali, jen slovíčkařím, protože na tohle ti stačí (resp je vhodný) Expansion Pack - viz Witcher 3 a jeho Heart of Stone či Blood and Wine. Pointa je, že ta hra má skvělý combat, interface a kupu podobných věcí, nemá extra smysl ji jen "udělat znovu", není tam moc co vylepšovat, jen lidem chybí content. Já nepotřebuju, aby mi teď někdo udělal "nový a lepší Doom". Fakt ne. Já chci, aby mi někdo přidal dalších 20 hodin do Doomu 2016. Je mi jasné, že už to datadisk nedostane a že určitě někdy přijde další díl, jen je to prostě hra, která to úplně neocení. Soundtrack, zbraně, lokace, nepřátelé, děj - to vše je "obsah".
683226
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Na tom Bethesda robí. Je to potvrdené
683229
Na tom Bethesda robí. Je to potvrdené
683216
0 0
reagovat
Druhej DooM muze nabidnout treba... ja ti nevim... treba... novej pribeh, novy zbrane, novy, vetsi lokace, novy typy nepratel, novy soundtrack, novy upgready, easter eggy, collectibles apod. 

Respektive vsechno, co muzou dvojky nabidnout a duvody, proc se sequely delaji. -_-
683226
Druhej DooM muze nabidnout treba... ja ti nevim... treba... novej pribeh, novy zbrane, novy, vetsi lokace, novy typy nepratel, novy soundtrack, novy upgready, easter eggy, collectibles apod.  Respektive vsechno, co muzou dvojky nabidnout a duvody, proc se sequely delaji. -_-
0 0
reagují: Gonzi
reagovat
Pánové... Kdybyste aspoň chtěli další Elder Scrolls... ?)
683216
Pánové... Kdybyste aspoň chtěli další Elder Scrolls... *?)*
2 0
reagují: kubqo
reagovat
Pockat pockat. Ked Doom skoncil tak som okamzite chcel hrat dalej a pripadal som si ako keby ma niekto stopol uprostred hry. Takze ziadne take, ze naco druhy diel! ;)
683210
Pockat pockat. Ked Doom skoncil tak som okamzite chcel hrat dalej a pripadal som si ako keby ma niekto stopol uprostred hry. Takze ziadne take, ze naco druhy diel! *;)*
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
°moc nevím, co by ta hra měla nabízet°

multiplayer, ktorý nie je shit :D
683208
[i]°moc nevím, co by ta hra měla nabízet° [/i]multiplayer, ktorý nie je shit *:D*
683195
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se