Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6501 - 6520 Napsat příspěvek

Axis

To je teprve nabídka, ne jak ty Watchdogs.:+
665899
To je teprve nabídka, ne jak ty Watchdogs.*:+*
Axis
2 0
reagovat
665725
[url=https://www.gog.com/game/mdk]Stará pecka MDK za nula.[/url]
5 0
reagovat
665560
[url=https://www.humblebundle.com/store/brutal-legend]Brutal Legend za nula.[/url]
1 0
reagovat
Mě Richard moc nebavil....nedali se v něm, při mém jezdeckém skillu, zničit světla :D, ale jo nahráno v něm mám taky pár desítek hodin.
Jinak dnes je nekorunovaný král Dirt, snad pro něj časem výjdou modovací nástroje.
665556
Mě Richard moc nebavil....nedali se v něm, při mém jezdeckém skillu, zničit světla *:D*, ale jo nahráno v něm mám taky pár desítek hodin. Jinak dnes je nekorunovaný král Dirt, snad pro něj časem výjdou modovací nástroje.
1 0
reagují: Gonzi
reagovat

Axis

Máš překlep v tom Richardu Burnsovi. 8)
665552
Máš překlep v tom Richardu Burnsovi. *8)*
Axis
0 0
reagovat
665549
[url=https://youtu.be/N8NMLZ2y5Bw]Že bych si nainstaloval Colina....[/url]
0 0
reagovat

Kubqo

Rozumím ti. Na DSKu mám 4 nejhranější hry Anno 1701, Tetris (hlavně v modu přetahování se se supeřem - neuvěřitelná návykovka), Castlevania Dawn of Sorrow a samozřejmně Picross.
665515
Rozumím ti. Na DSKu mám 4 nejhranější hry Anno 1701, Tetris (hlavně v modu přetahování se se supeřem - neuvěřitelná návykovka), Castlevania Dawn of Sorrow a samozřejmně Picross.
Kubqo
0 0
reagovat

Axis

Do Zeldy som dal asi hoďku :D ale je až kriminálne ako návykový je ten Picross :D
665512
Do Zeldy som dal asi hoďku *:D* ale je až kriminálne ako návykový je ten Picross *:D*
Axis
1 0
reagovat

Kubqo

Teda koupit si Switch a nehrát na něm Zeldu....to ti ho vyměním za DSko ;)
665484
Teda koupit si Switch a nehrát na něm Zeldu....to ti ho vyměním za DSko *;)*
Kubqo
0 0
reagovat
Tak už mám ten Switch doma vyše mesiaca. A zatiaľ najviac na ňom hrám Picross S :D
665469
Tak už mám ten Switch doma vyše mesiaca. A zatiaľ najviac na ňom hrám Picross S *:D*
0 0
reagovat

l-e-t-o

Tak jo.
665135
Tak jo.
l-e-t-o
0 0
reagovat

nový Wolf

Budu muset asi udělat upgrade, protože venkovní prostředí už můj starší noťas nezvládá bez sekání ani na nejmenší detaily :(
665111
Budu muset asi udělat upgrade, protože venkovní prostředí už můj starší noťas nezvládá bez sekání ani na nejmenší detaily :(
nový Wolf
0 0
reagovat

Spazz

Ty jo já ne, ale byl by to naprosto boží dárek pro mého bráchu. Pěkně prosím :+:))
665071
Ty jo já ne, ale byl by to naprosto boží dárek pro mého bráchu. Pěkně prosím *:+**:))*
Spazz
0 0
reagovat

FM18

Najde se tu nejaky blazen, co hraje Football Manager? Pripadnemu zajemci bych pravdepodobne mohl dat Steam code ke stazeni zdarma.
665070
Najde se tu nejaky blazen, co hraje Football Manager? Pripadnemu zajemci bych pravdepodobne mohl dat Steam code ke stazeni zdarma.
FM18
0 0
reagovat
LEGO® MARVEL SUPER HEROES 2 Launch Trailer

Jinak vtipné, jak dole v komentářích všichni žadoní o trailer na Infinity War.:D
665021
[url=https://www.youtube.com/watch?v=jBhHE3CY46A]LEGO® MARVEL SUPER HEROES 2 Launch Trailer [/url]Jinak vtipné, jak dole v komentářích všichni žadoní o trailer na Infinity War.*:D*
0 0
reagovat

Star Wars: Battlefront 2

Kdo by si chtěl dát dohromady spojitosti příběhu hry s odkazy na filmy, může tu.
665018
Kdo by si chtěl dát dohromady spojitosti příběhu hry s odkazy na filmy, může [url=http://film.moviezone.cz/star-wars-posledni-z-jediu/diskuze]tu[/url].
Star Wars: Battlefront 2
0 0
reagovat
Na Steamu jsou momentálně k sehnání s velkou slevou všechny novější Civilizace, včetně complete edition 5ky za 13€.
A taky vedou Klei publisher weekend - Klei je studio, na který bych přísahal. Kdo nehrál Mark of the Ninja, Invisible Inc. nebo Don't Starve, okamžitě napravit. Indie games won't get better than that! 8):+
664827
Na Steamu jsou momentálně k sehnání s velkou slevou všechny novější Civilizace, včetně complete edition 5ky za 13€. A taky vedou Klei publisher weekend - Klei je studio, na který bych přísahal. Kdo nehrál Mark of the Ninja, Invisible Inc. nebo Don't Starve, okamžitě napravit. Indie games won't get better than that! *8)**:+*
0 0
reagovat

Novej Wolf...

...je nejlepší FPS od HL2:EP2 a to s velkým přehledem. Neskutečná jízda. :+
664696
...je nejlepší FPS od HL2:EP2 a to s velkým přehledem. Neskutečná jízda. *:+*
Novej Wolf...
0 0
reagovat

Wolfenstein

Som len v polke, ale rozmýšľam, že je to dosť možno najlepší príbeh aký som hral. Na to, že väčšinu hry klátiš náckov je neskutočné s akou kvalitou zvládajú také neskutočne ťažké témy. Plus skvele napísané postavy v čele s BJ-om, ktorý keď sa nad tým zamyslíte bol v 90 rokoch len ikonkou na UI a nič viac, aby mal takú hĺbku...
664695
Som len v polke, ale rozmýšľam, že je to dosť možno najlepší príbeh aký som hral. Na to, že väčšinu hry klátiš náckov je neskutočné s akou kvalitou zvládajú také neskutočne ťažké témy. Plus skvele napísané postavy v čele s BJ-om, ktorý keď sa nad tým zamyslíte bol v 90 rokoch len ikonkou na UI a nič viac, aby mal takú hĺbku...
Wolfenstein
0 0
reagovat

Axis

Ty jo paráda! Tak to jdu hned stáhnout. Parádní hra.
664669
Ty jo paráda! Tak to jdu hned stáhnout. Parádní hra.
Axis
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se