Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 17061 - 17080 Napsat příspěvek
pres kartu to posles bitstreamem do externiho dekoderu. simple jak facka ;)
481955
pres kartu to posles bitstreamem do externiho dekoderu. simple jak facka ;)
0 0
reagovat

ravenhorn

A jak ? :) Já to umím leda přes live enkódování na zvukové kartě do DTS nebo DD, ale tam je ztráta kvality, ty karta neumí myslim DTS na 1,5MBit/s
481954
A jak ? *:)* Já to umím leda přes live enkódování na zvukové kartě do DTS nebo DD, ale tam je ztráta kvality, ty karta neumí myslim DTS na 1,5MBit/s
ravenhorn
0 0
reagovat
Všechno jde, když se chce. :))
481953
Všechno jde, když se chce. *:))*
0 0
reagovat

st

Nějak jsem se v tom zamotal... Aha, už to chápu.. Já myslel, že odpovídáš na to, co jsem psal mezitím, na ten PCM zvuk přes digitální výstup. Tak to se omlouvám za "nepořádek"
481950
Nějak jsem se v tom zamotal... Aha, už to chápu.. Já myslel, že odpovídáš na to, co jsem psal mezitím, na ten PCM zvuk přes digitální výstup. Tak to se omlouvám za "nepořádek"
st
0 0
reagovat
ja sem ale odpovidal na otazku kterou si pokladal mne, ne na nejakou zarvanou do eteru ;))
481948
ja sem ale odpovidal na otazku kterou si pokladal mne, ne na nejakou zarvanou do eteru ;))
0 0
reagovat

st

Jak pustím PCM přes digitální výstup na zvukovce do 5.1 systému, aby to hrálo jak má (tudíž 5.1 zvuk)
481945
Jak pustím PCM přes digitální výstup na zvukovce do 5.1 systému, aby to hrálo jak má (tudíž 5.1 zvuk)
st
0 0
reagovat
jak "jak" .... ted uz ani nevim na co se ptas :D
481944
jak "jak" .... ted uz ani nevim na co se ptas :D
0 0
reagovat

st

Fakt? Jak... Pokud to teda nepouštím přes live DRS/DD enkodér na zvukovce
481938
Fakt? Jak... Pokud to teda nepouštím přes live DRS/DD enkodér na zvukovce
st
0 0
reagovat
Perry > de
481936
Perry > de
0 0
reagovat
Přesně tak, jako to mam já, PC spojený přes DVI-HDMI s LCD Tv a a nemůžu si stěžovat (teda až na zvuk, jelikož PCM nejde přenášet na 5.1 digitálem)
481934
Přesně tak, jako to mam já, PC spojený přes DVI-HDMI s LCD Tv a a nemůžu si stěžovat (teda až na zvuk, jelikož PCM nejde přenášet na 5.1 digitálem)
0 0
reagovat

Perry-

Nejlepší je mít na to počítač a je to. pc napojené třeba přes HDMI (DVI) na projektor nebo HD televizi a je po problémech.
481933
Nejlepší je mít na to počítač a je to. pc napojené třeba přes HDMI (DVI) na projektor nebo HD televizi a je po problémech.
Perry-
0 0
reagovat

st

no to asi ne, ale tou instalací by se snad nezničilo, ne? Tak kdybych chtěl pustit mkv, tak nabootuju Linux. To takhle nejde ?
481931
no to asi ne, ale tou instalací by se snad nezničilo, ne? Tak kdybych chtěl pustit mkv, tak nabootuju Linux. To takhle nejde ?
st
0 0
reagovat
hlavne by sis ty linuxy musel nejdriv nainstalovat, ze? nehlede na to, ze 1080p by PSko asi v linuxech neutahlo, protoze ma blokly posledni vypocetni jadro
481925
hlavne by sis ty linuxy musel nejdriv nainstalovat, ze? nehlede na to, ze 1080p by PSko asi v linuxech neutahlo, protoze ma blokly posledni vypocetni jadro
0 0
reagovat
jasně, že by šla, ono jde spíš o to, že ji tam nikdo nechce narvat.:D
481924
jasně, že by šla, ono jde spíš o to, že ji tam nikdo nechce narvat.*:D*
0 0
reagovat
No do konzolí by ta podpora přidat asi šla (hlavně myslím PS3), protože běží na Linuxu a ten mkv umí.
481923
No do konzolí by ta podpora přidat asi šla (hlavně myslím PS3), protože běží na Linuxu a ten mkv umí.
0 0
reagovat
Pokud se nepletu, tak zatím žádnej takovej není, dokonce ani do konzolovejch updatů se s tím zatím nepočítá. :D
481922
Pokud se nepletu, tak zatím žádnej takovej není, dokonce ani do konzolovejch updatů se s tím zatím nepočítá. *:D*
0 0
reagovat

Spider

Už jsem nějaký takový hledal, ale nic jsem nenašel.
481920
Už jsem nějaký takový hledal, ale nic jsem nenašel.
Spider
0 0
reagovat
Ještě dotaz, dokáže nějaký DVD přehrávač s DivX přehrát i soubory .mkv?
481871
Ještě dotaz, dokáže nějaký DVD přehrávač s DivX přehrát i soubory .mkv?
0 0
reagovat

sidda

JJ. Už jsem to vyřešil. Free commander mi ukazal skryte. Nj Vista totiž nemají tak jednoduché nastavovaní složek jako XP. Tak proto mi to trvalo :D
481912
JJ. Už jsem to vyřešil. Free commander mi ukazal skryte. Nj Vista totiž nemají tak jednoduché nastavovaní složek jako XP. Tak proto mi to trvalo *:D*
sidda
0 0
reagovat
Ravenhorn: Nedokončené se Ti uloží tam kam zadáš, že to chceš. Akorát je hodí jako skryté;)
481911
Ravenhorn: Nedokončené se Ti uloží tam kam zadáš, že to chceš. Akorát je hodí jako skryté;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se