Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 17081 - 17100 Napsat příspěvek

jajar

V časopise Stereo & Video je 80% hodnocená Tesla 32LCD45WDG HD (81cm úhlopříčka) a stojí 19,000,-
481839
V časopise Stereo & Video je 80% hodnocená Tesla 32LCD45WDG HD (81cm úhlopříčka) a stojí 19,000,-
jajar
0 0
reagovat

Fluke

Aha, takže kolik by toho měli vrazit peněz, aby koupili něco slušnýho?:)
481833
Aha, takže kolik by toho měli vrazit peněz, aby koupili něco slušnýho?*:)*
Fluke
0 0
reagovat

jajar

Tak do toho bych asi nešel. 70-100cm počítej tak nad 20,000,-. Pod už to bude jak psal Fluke low-end, popř. nebude moc kvalitní obrazem, funkcemi apod.
481832
Tak do toho bych asi nešel. 70-100cm počítej tak nad 20,000,-. Pod už to bude jak psal Fluke low-end, popř. nebude moc kvalitní obrazem, funkcemi apod.
jajar
0 0
reagovat

tombac

Presne jak Fluke pise, tak do 23K poridis peknej kvalitni panel i s vetsi uhloprickou. Imho bych taky sel bud do Samsungu, nebo jsem prekvapekn jak levna a dobra je i LG ;)
481831
Presne jak Fluke pise, tak do 23K poridis peknej kvalitni panel i s vetsi uhloprickou. Imho bych taky sel bud do Samsungu, nebo jsem prekvapekn jak levna a dobra je i LG ;)
tombac
0 0
reagovat
jajar > jestli vubec neco takovyho sezenes, tak to imo bude sunt nejvetsi
481830
jajar > jestli vubec neco takovyho sezenes, tak to imo bude sunt nejvetsi
0 0
reagovat

tombac

za 23 tisíc pořídíš v pohodě kvalitní 81cm LCD TV, třeba u Samsungu;) (ta se vejde všude).

Jajar
hmm..ne..:) jako asi jo, ale v takovejhle úhlopříčkách to bude Low end.
481828
za 23 tisíc pořídíš v pohodě kvalitní 81cm LCD TV, třeba u Samsungu*;)* (ta se vejde všude). [b]Jajar[/b] hmm..ne..:) jako asi jo, ale v takovejhle úhlopříčkách to bude Low end.
tombac
0 0
reagovat
Ja zase uvazuji o nejake LCD telce s uhloprickou 63-72 cm (aby se vubec vesla do meho mrnaveho pokoje) tak do 23 tisic Kc. Drive nez v unoru do toho nepujdu, ale nejake predbezne tipy od zdejsich odborniku by me take zajimaly.
481816
Ja zase uvazuji o nejake LCD telce s uhloprickou 63-72 cm (aby se vubec vesla do meho mrnaveho pokoje) tak do 23 tisic Kc. Drive nez v unoru do toho nepujdu, ale nejake predbezne tipy od zdejsich odborniku by me take zajimaly.
0 0
reagovat
Chtěl bych se zeptat, naši budou kupovat LCD televizi s úhlopříčkou 70-100 cm v cenový relaci do 17 000 Kč. Dá se za ty peníze něco slušnýho sehnat? Tohle jde totálně mimo mě, takže budu rád za všechny tipy, nebo zkušenosti, jakou značku (ne)kupovat. Napište buď sem, nebo ke mě do vzkazníku. Díky;)
481812
Chtěl bych se zeptat, naši budou kupovat LCD televizi s úhlopříčkou 70-100 cm v cenový relaci do 17 000 Kč. Dá se za ty peníze něco slušnýho sehnat? Tohle jde totálně mimo mě, takže budu rád za všechny tipy, nebo zkušenosti, jakou značku (ne)kupovat. Napište buď sem, nebo ke mě do vzkazníku. Díky*;)*
0 0
reagovat
No já nevim, kdysi byli docela dobré přehrávače KISS, ale to už je dávno (tak 1,5 roku). Možná něco od Panasonicu, Sony. Spíš bych volil něco kvalitnějšího, přeci jenom si nekupuješ nový přehrávač každý týden. Takové ty podivné značky bych radši nebral, popř. bych si pořádně pročetl názory majitelů.
481801
No já nevim, kdysi byli docela dobré přehrávače KISS, ale to už je dávno (tak 1,5 roku). Možná něco od Panasonicu, Sony. Spíš bych volil něco kvalitnějšího, přeci jenom si nekupuješ nový přehrávač každý týden. Takové ty podivné značky bych radši nebral, popř. bych si pořádně pročetl názory majitelů.
0 0
reagovat
A jakej by teda byl v týhle cenový kategorii nejlepší?
481792
A jakej by teda byl v týhle cenový kategorii nejlepší?
0 0
reagovat
Ten prispevek jsem smazal, jelikoz mam v pameti Sigmateky s MTK cipem a na nich byla cestina jedna basen. Jenze ta nova XS rada s cipem Sunplus je dle fora na ceske titulky takrka nepouzitelna (firmware se pry nechysta). A Fergusony dle prispevku na foru take nevypadaji nejlepe...
481791
Ten prispevek jsem smazal, jelikoz mam v pameti Sigmateky s MTK cipem a na nich byla cestina jedna basen. Jenze ta nova XS rada s cipem Sunplus je dle fora na ceske titulky takrka nepouzitelna (firmware se pry nechysta). A Fergusony dle prispevku na foru take nevypadaji nejlepe...
0 0
reagovat
No Divx 6 by měl mít údajně lepší podporu pro HD kódování a lepší kompresi. Ale pokud nemáš HD televizi, tak to asi nevyužiješ (i když možná se v tom začnou komprimovat i klasický DVDcka časem, už pár takových mám).
Spíš bych volil nějaký přehrávač značkovější nebo od nějaké lepší firmy. Ferguson nevypadá moc "spolehlivě" ;) Lepší přehrávač se vyplatí, mívají lepší obrazové podání apod. A dal bych si přehrávač, který má digitální výstupy na audio.
481790
No Divx 6 by měl mít údajně lepší podporu pro HD kódování a lepší kompresi. Ale pokud nemáš HD televizi, tak to asi nevyužiješ (i když možná se v tom začnou komprimovat i klasický DVDcka časem, už pár takových mám). Spíš bych volil nějaký přehrávač značkovější nebo od nějaké lepší firmy. Ferguson nevypadá moc "spolehlivě" *;)* Lepší přehrávač se vyplatí, mívají lepší obrazové podání apod. A dal bych si přehrávač, který má digitální výstupy na audio.
0 0
reagovat

Perry

Jaké výhody má vlastně DivX 6, vim že vyšel nedávno, tj. v prosinci...
481789
Jaké výhody má vlastně DivX 6, vim že vyšel nedávno, tj. v prosinci...
Perry
0 0
reagovat
Mam klasickou TV, 82 úhlopříčka, 100 Hz... takže HDMI ani nevyužiju...
481788
Mam klasickou TV, 82 úhlopříčka, 100 Hz... takže HDMI ani nevyužiju...
0 0
reagovat
Hodně taky záleží na TV, jakou k tomu máš, jestli využiješ ten HDMI apod.. Jo, docela mi u toho Fergusona chybí podpora Divx 6, ale to je jen detail.
481786
Hodně taky záleží na TV, jakou k tomu máš, jestli využiješ ten HDMI apod.. Jo, docela mi u toho Fergusona chybí podpora Divx 6, ale to je jen detail.
0 0
reagovat
Tak já to neříkám bez ověření, já to vím... takže, je tu někdo jinej kdo by mi dal svůj tip?
481785
Tak já to neříkám bez ověření, já to vím... takže, je tu někdo jinej kdo by mi dal svůj tip?
0 0
reagovat
Samozřejmě se můžu mílit, ale u většiny (alespoň značkových) playerů je tohle běžná praxe.... Ale když říkáš...
481784
Samozřejmě se můžu mílit, ale u většiny (alespoň značkových) playerů je tohle běžná praxe.... Ale když říkáš...
0 0
reagovat
Nechci ti kazit iluze, ale na české znaky zapomeň... Title ti to zobrazí, ale špatně ;)...
481783
Nechci ti kazit iluze, ale na české znaky zapomeň... Title ti to zobrazí, ale špatně ;)...
0 0
reagovat
Myslim, že si trošku mimo ne? Já měl takové DVD za 1.600,- ale to se mi po pár letech rozbilo, takže si chci koupit nový, ale nějaký lepší prostě... např. tady to je good: link
481782
Myslim, že si trošku mimo ne? Já měl takové DVD za 1.600,- ale to se mi po pár letech rozbilo, takže si chci koupit nový, ale nějaký lepší prostě... např. tady to je good: http://www.dvdprehravace.cz/Ferguson-D-780HX-HDMI/i27329/
0 0
reagovat
Tak na cz titlee v této částce zacomeň... Je sice možnost koupit si v této kategorii nějaký zn. a pak do něj nahrát nový firmware... Snad jediné dostupné řešení...
481781
Tak na cz titlee v této částce zacomeň... Je sice možnost koupit si v této kategorii nějaký zn. a pak do něj nahrát nový firmware... Snad jediné dostupné řešení...
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se