Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 17101 - 17120 Napsat příspěvek
Mam dotaz, chtěl bych si pořídit DVD přehrávač s DivX (podpora CZ titulků) do částky 2.500,- a nevím, jaký je za tuto částku tak nejlepší... (?)
481780
Mam dotaz, chtěl bych si pořídit DVD přehrávač s DivX (podpora CZ titulků) do částky 2.500,- a nevím, jaký je za tuto částku tak nejlepší... (?)
0 0
reagovat
Jak jsou podle vás na tom kvalitou "ripy" filmů z TV(popř. next-gen formátů) v mkv oproti BR nebo HD DVD ?
481739
Jak jsou podle vás na tom kvalitou "ripy" filmů z TV(popř. next-gen formátů) v mkv oproti BR nebo HD DVD ?
0 0
reagovat
ja vim ze tu do toho filmu neni nikdo fanda, ale tohle je pecka
Japonský GrindHouse 6DVD:+
481719
ja vim ze tu do toho filmu neni nikdo fanda, ale tohle je pecka [link="http://www.slashfilm.com/2007/12/27/cool-stuff-japanese-6-disc-grindhouse-box-set/#more-6604"]Japonský GrindHouse 6DVD[/link]*:+*
0 0
reagovat
Btw zas tam má spousta odemknutých titulů špatně napsaný region A (Cars, Pixar Shorts, ...), správně je to jako vždy tady: link
481677
Btw zas tam má spousta odemknutých titulů špatně napsaný region A (Cars, Pixar Shorts, ...), správně je to jako vždy tady: http://www.dtvforum.info/index.php?showtopic=50447
0 0
reagovat
Nojo, v těch blučkách je skoro všechno co bylo už 10x v BOGO a tam to bylo výhodnější. Ale možná vezmu ty Pixaří kraťasy?). Jo prachy mě taky limitujou, když koukám co ještě od teď do února všechno vychází:).
481676
Nojo, v těch blučkách je skoro všechno co bylo už 10x v BOGO a tam to bylo výhodnější. Ale možná vezmu ty Pixaří kraťasy*?)*. Jo prachy mě taky limitujou, když koukám co ještě od teď do února všechno vychází*:)*.
0 0
reagovat
jediny co bych bral je rata a to je blokly :( suckers ..... ale stejne uz nemam prachy :D, tech osm objednanejch kousku me docela zruinovalo
481675
jediny co bych bral je rata a to je blokly :( suckers ..... ale stejne uz nemam prachy *:D*, tech osm objednanejch kousku me docela zruinovalo
0 0
reagovat
Konečně BOGO taky na HD DVDčka, dočkal jsem se :D. Ale už všechno mám:o. No našel se aspoň Potter 1-4 za 40$, to ujde;). link

Zároveň taky slevy na některá blučka link , ale ty už asi máte všechny :).
481674
Konečně BOGO taky na HD DVDčka, dočkal jsem se *:D*. Ale už všechno mám*:o*. No našel se aspoň Potter 1-4 za 40$, to ujde*;)*. http://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000183001&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER Zároveň taky slevy na některá blučka http://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000183011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER , ale ty už asi máte všechny *:)*.
0 0
reagovat

rcorp

Jo, HD Xvidy jsou, ale kvalita je dost "mizerná"8) oproti jiným
481651
Jo, HD Xvidy jsou, ale kvalita je dost "mizerná"*8)* oproti jiným
rcorp
0 0
reagovat
Tak pokud by to byly HD XviDy (jestli existujou ...:))...jinak by to byla na tech obrich uhloprickach urcite chutovka. :)
481647
Tak pokud by to byly HD XviDy (jestli existujou ...*:)*)...jinak by to byla na tech obrich uhloprickach urcite chutovka. :)
0 0
reagovat
no zaplnit 750GB Xvidama, to bych chtěl vidět ten seznam :D;)
481646
no zaplnit 750GB Xvidama, to bych chtěl vidět ten seznam *:D**;)*
0 0
reagovat
tak psko umi i nektery XviDy ... hmm, v kombinaci s novym 750GB HDD velmi prijemna zalezitost 8)
481644
tak psko umi i nektery XviDy ... hmm, v kombinaci s novym 750GB HDD velmi prijemna zalezitost *8)*
0 0
reagovat
Samozřejmě ale modré pálení vyžaduje daleko větší přesnost všech zúčastněných prvků, takže životnost ... uvidíme;):D.
481623
Samozřejmě ale modré pálení vyžaduje daleko větší přesnost všech zúčastněných prvků, takže životnost ... uvidíme*;)**:D*.
0 0
reagovat

rcorp

Ty si, ale lama:D
481617
Ty si, ale lama*:D*
rcorp
0 0
reagovat
Včera jsem si zálohoval svou 20GB sbírku trailerů. Zrovna u toho jsem si říkal, jak by bylo fajn to celé mít na 1BD.
481615
Včera jsem si zálohoval svou 20GB sbírku trailerů. Zrovna u toho jsem si říkal, jak by bylo fajn to celé mít na 1BD.
0 0
reagovat
Já do téhle doby vypálil asi tak 10 DVDček...700MB should be enough for everyone. ;)
481614
Já do téhle doby vypálil asi tak 10 DVDček...700MB should be enough for everyone. ;)
0 0
reagovat
:+ Right you are:)

Jinak s tou funkčností palíren, až na ten laser je to snad stále stejná technika, takže teoreticky by vydržela dlouho, ale vem si jak se během těch několik let zvýšila rychlost vypalování DVD, určitě to čeká i BRD;)
481611
*:+* Right you are*:)* Jinak s tou funkčností palíren, až na ten laser je to snad stále stejná technika, takže teoreticky by vydržela dlouho, ale vem si jak se během těch několik let zvýšila rychlost vypalování DVD, určitě to čeká i BRD*;)*
0 0
reagovat
btw. tahle sekce je skvělá :+ tady se krásně pokecá o HW a nikdo nenadává a dozvím se tu toho i dost novýho :+
481610
btw. tahle sekce je skvělá *:+* tady se krásně pokecá o HW a nikdo nenadává a dozvím se tu toho i dost novýho *:+*
0 0
reagovat
Tak příští rok ty BRD disky spadnou :) Btw. když jsem kdysi kupoval DVD palírnu, stála tehdy asi tak kolem 5,000,- a disky taky nebyli nejlevnější. A mám jí dodnes (už tedy na starém PC), ale pořád pálí. Podobně doufám ve funkčnost BR palíren...
481609
Tak příští rok ty BRD disky spadnou *:)* Btw. když jsem kdysi kupoval DVD palírnu, stála tehdy asi tak kolem 5,000,- a disky taky nebyli nejlevnější. A mám jí dodnes (už tedy na starém PC), ale pořád pálí. Podobně doufám ve funkčnost BR palíren...
0 0
reagovat
Hmm, čistej BRD disk, cca 450,-, originál BRD disk s filmem z US, cca 350,- bez poštovnýho. Odvaha pálit cenný záznamy na BRD cca 20%, odvaha pálit na drahý BRD disk bezcenné záznamy cca 0%:)
481605
Hmm, čistej BRD disk, cca 450,-, originál BRD disk s filmem z US, cca 350,- bez poštovnýho. Odvaha pálit cenný záznamy na BRD cca 20%, odvaha pálit na drahý BRD disk bezcenné záznamy cca 0%*:)*
1 0
reagovat
ja, sis nevsim? :))
minimalne dalsi rok bude nepouzitelny - treba proto, ze se porad financne vyplati palit na dvdcka. Pokud teda nejsi ropnej magnat a nelisujes si to doma - coz nejses a nedelas, byla by to naprosta stupidita :))
481602
ja, sis nevsim? *:))* minimalne dalsi rok bude nepouzitelny - treba proto, ze se porad financne vyplati palit na dvdcka. Pokud teda nejsi ropnej magnat a nelisujes si to doma - coz nejses a nedelas, byla by to naprosta stupidita *:))*
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se