to Deiwi: nekde sem videl ten stejny odkaz, ale nevim jestli zde...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Nikdy jsem nebral sam, z UK mi dorazilo kdysi jedno DVD|
reagovat
|
|
reagovat
|
Btw. asi bych měl koupit nějaký HD DVD, abych měl památku... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|