Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16821 - 16840 Napsat příspěvek
to Deiwi: nekde sem videl ten stejny odkaz, ale nevim jestli zde...
488195
to Deiwi: nekde sem videl ten stejny odkaz, ale nevim jestli zde...
0 0
reagovat

HD DVD R.I.P.

HD DVD R.I.P. oficialne: link :-
488192
HD DVD R.I.P. oficialne: http://www.toshiba.co.jp/about/press/2008_02/pr1903.htm *:-*
HD DVD R.I.P.
0 0
reagovat
Snad už někdo neodkazoval, ale pokud to opravdu bude za ty peníze, Blu-Ray se rozšíří rychleji, než jsem si myslel link
488190
Snad už někdo neodkazoval, ale pokud to opravdu bude za ty peníze, Blu-Ray se rozšíří rychleji, než jsem si myslel http://avmania.zive.cz/default.aspx?server=1&article=775
0 0
reagovat
Jenže Eragon je stejně drahej. Takže proto jsem tam dolejc napsal co by tak bylo zajimave.
488182
Jenže Eragon je stejně drahej. Takže proto jsem tam dolejc napsal co by tak bylo zajimave.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Koupě BRD je chvályhodná, Eragon není :D
488181
Koupě BRD je chvályhodná, Eragon není *:D*
Ravenhorn
0 0
reagovat
lol. Chci podpořit Blu-ray a mám to za trest?
488180
lol. Chci podpořit Blu-ray a mám to za trest?
0 0
reagovat
ja ti klidne neco objednam, ale pocitej s dvojnasobnou cenou...dejme tomu ze za trest
488165
ja ti klidne neco objednam, ale pocitej s dvojnasobnou cenou...dejme tomu ze za trest
0 0
reagovat

Rave

Ja dneska objednával jedno DVDcko, ale u me to jsou pomerne ojedinely narazovy akce, takze se mnou moc nepocitej. :)
488139
Ja dneska objednával jedno DVDcko, ale u me to jsou pomerne ojedinely narazovy akce, takze se mnou moc nepocitej. :)
Rave
0 0
reagovat

Ravenhorn

Ja si bral ze zahranici, ale zatim jen z USA a to vzdy jsem se k nekomu vnutil :D Nikdy jsem nebral sam, z UK mi dorazilo kdysi jedno DVD
488136
Ja si bral ze zahranici, ale zatim jen z USA a to vzdy jsem se k nekomu vnutil *:D* Nikdy jsem nebral sam, z UK mi dorazilo kdysi jedno DVD
Ravenhorn
0 0
reagovat
jenže to nejdůležitější se tu nevyřešilo a to, kdo si objednává ze zahraničí. Pokuď se stydíte to napsat do diskuze, tak mi napiste do vzkazníku. Díky moc.
488117
jenže to nejdůležitější se tu nevyřešilo a to, kdo si objednává ze zahraničí. Pokuď se stydíte to napsat do diskuze, tak mi napiste do vzkazníku. Díky moc.
0 0
reagovat
Já už měl chuť si koupit na podtácek HD-DVD8)
488085
Já už měl chuť si koupit na podtácek HD-DVD*8)*
0 0
reagovat
Neprodávám, mají sběratelskou A filmovou hodnotu:D:))
488081
Neprodávám, mají sběratelskou A filmovou hodnotu*:D**:))*
0 0
reagovat
:D Stoupám si do fronty :D
488080
*:D* Stoupám si do fronty *:D*
0 0
reagovat
Perry-: podtácky se budou kupovat od mihhiho.;)
488079
Perry-: podtácky se budou kupovat od mihhiho.*;)*
0 0
reagovat
Ale jsou tam Tatry v HD :D Btw. asi bych měl koupit nějaký HD DVD, abych měl památku... :)
488068
Ale jsou tam Tatry v HD *:D* Btw. asi bych měl koupit nějaký HD DVD, abych měl památku... *:)*
0 0
reagovat
Psema
nechtěla jsem to tak napsat když mne Fluke upozornil že to nemá smysl a co se týče Eragona souhlasím.Neuvěřitelná slátanina a výkradačka od SW přes HP až po LOTRa
488065
Psema nechtěla jsem to tak napsat když mne Fluke upozornil že to nemá smysl a co se týče Eragona souhlasím.Neuvěřitelná slátanina a výkradačka od SW přes HP až po LOTRa
0 0
reagovat
Rave: nebudu ti nadávat, jen slušně řeknu, že si ostudu objednáním Eragona (nebo jakýkoliv jiný srágory) rozhodně dělat nebudu. A pokud teď nezačneš rozebírat nějaký blůčko nebo cokoliv, co má k domácámu kinu blízko, prosil bych o odchod do nějaký jiný diskuze.;):D
488062
Rave: nebudu ti nadávat, jen slušně řeknu, že si ostudu objednáním Eragona (nebo jakýkoliv jiný srágory) rozhodně dělat nebudu. A pokud teď nezačneš rozebírat nějaký blůčko nebo cokoliv, co má k domácámu kinu blízko, prosil bych o odchod do nějaký jiný diskuze.*;)**:D*
0 0
reagovat
rave
no nebudu se s tebou pouštět do polemik někomu se líbil někomu ne ;)
488056
rave no nebudu se s tebou pouštět do polemik někomu se líbil někomu ne *;)*
0 0
reagovat

Aria

Jo moc. v kině viděn 3x. Je to lepší jak Zlatý kompas třeba pro mě.
488047
Jo moc. v kině viděn 3x. Je to lepší jak Zlatý kompas třeba pro mě.
Aria
0 0
reagovat

aria

Věř mi, to nemá cenu řešit:)
488033
Věř mi, to nemá cenu řešit*:)*
aria
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se