Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37441 - 37460 Napsat příspěvek

Doctor Who

602291
[link="http://www.youtube.com/watch?v=lLlEdEx3tn8"]9th Doctor; "Fantastic" 10th Doctor: "Allons-y!" 11th Doctor: "Geronimo!" 12th Doctor: "FUCK OFF!"[/link]
Doctor Who
0 0
reagovat

speta

To si dělaj prdel, ne? link :D
602287
To si dělaj prdel, ne? http://www.mediaguru.cz/wp-content/uploads/2013/08/PanMama_13.jpg *:D*
speta
0 0
reagovat

Pan Máma

...to bude Novacky hit! :o:-
602286
...to bude Novacky hit! *:o**:-*
Pan Máma
0 0
reagovat

Newsroom 2.05

:o:o:o:+:+:+
Nepamatuju si, kdy bych viděl lepší díl televizního seriálu. Don se stává mojí nejoblíbenější seriálovou postavou, McAvoy :o... Newsroom je teď strašná pecka a člověk si ty dialogy chce skoro až vypisovat.
602284
*:o**:o**:o**:+**:+**:+* Nepamatuju si, kdy bych viděl lepší díl televizního seriálu. Don se stává mojí nejoblíbenější seriálovou postavou, McAvoy *:o*... Newsroom je teď strašná pecka a člověk si ty dialogy chce skoro až vypisovat.
Newsroom 2.05
0 0
reagovat

Breaking Bad

Nejkulervoucnější moment série - zavření dveří od garáže :+
602282
Nejkulervoucnější moment série - zavření dveří od garáže *:+*
Breaking Bad
0 0
reagovat

True Blood

Oh my god... na predposlednú časť série trochu nuda, nie? ?)

Dexter
Uberá sa to fantastickým smerom :o:+
602281
Oh my god... na predposlednú časť série trochu nuda, nie? *?)* [b]Dexter[/b] Uberá sa to fantastickým smerom *:o**:+*
True Blood
0 0
reagovat

Breaking Bad

Ten závěr, mráz po zádech :+
602280
Ten závěr, mráz po zádech *:+*
Breaking Bad
0 0
reagovat
kdyby 10 let ujizdel na perniku, tak jsou si hodne podobny :D
602270
kdyby 10 let ujizdel na perniku, tak jsou si hodne podobny :D
0 0
reagovat

kubqo

Mně ho brutálně připomínal v alternativní lince, když byl u soudu (Anie tam měla hannibalovu masku). Rozhodně má pár rysů dost podobných.
Community 4. sezóna
Tak jsem právě sjel na jeden zátah všechny díly a užíval jsem si to. Né že bych se válel smíchy po podlaze, ale celková chemie mě u toho držela jako u máločeho. :+
602266
Mně ho brutálně připomínal v alternativní lince, když byl u soudu (Anie tam měla hannibalovu masku). Rozhodně má pár rysů dost podobných. [b]Community 4. sezóna[/b] Tak jsem právě sjel na jeden zátah všechny díly a užíval jsem si to. Né že bych se válel smíchy po podlaze, ale celková chemie mě u toho držela jako u máločeho. *:+*
kubqo
0 0
reagovat

Gonzi

je načase aby si si utrel monitor od prachu ;)
602256
je načase aby si si utrel monitor od prachu *;)*
Gonzi
0 0
reagovat

Random spam

Jeff Winger místy vypadá jako Sam Lake (Max Payne 1/Remedy director) - link vs link
602255
Jeff Winger místy vypadá jako Sam Lake (Max Payne 1/Remedy director) - http://4.bp.blogspot.com/-CUkuh760R0E/TtY8huUPcrI/AAAAAAAACVk/8rPrEgw9Pe0/s400/jeff_winger.jpg vs http://admin.games.cz/uploads/samlake-game0-img233738.jpg
Random spam
0 0
reagovat

Burn Notice

pro fandy mek gajvra a strajkbeku upozornuju, ze prave bezi 7 a posledni rada burn notice, kde hlaskuje Bruce Campbell. Pořád je to zatracená zábava, když Majk vysvětluje, proc rusi signal panvickou a jak zamezit odposlechu vibratorem :) NAvic je to ve stylu "pripad of the week", takze neni nutno sjizdet po seriich. 1 dil pred spanim je ale zatracena zabava, at uz se vam cast zda nesympatickej jak chce, pomalu se da zvyknout a Majka jsem si po case i dost oblibil, diky jeho piskuntaliim :)
602230
pro fandy mek gajvra a strajkbeku upozornuju, ze prave bezi 7 a posledni rada burn notice, kde hlaskuje Bruce Campbell. Pořád je to zatracená zábava, když Majk vysvětluje, proc rusi signal panvickou a jak zamezit odposlechu vibratorem :) NAvic je to ve stylu "pripad of the week", takze neni nutno sjizdet po seriich. 1 dil pred spanim je ale zatracena zabava, at uz se vam cast zda nesympatickej jak chce, pomalu se da zvyknout a Majka jsem si po case i dost oblibil, diky jeho piskuntaliim :)
Burn Notice
0 0
reagovat

Strike Back

Parádní věc! Za víkend jsem dal všechny ty 3 série a nelituju toho. :+

Jestli někdo hledá relativně oddechovej chlapáckej seriál u kterýho se nebude nudit, vřele do toho!

Jo a díky Hladovi za doporučení, normálně bych o to nezavadil nebýt jeho doporučení, že Stapleton tam zabíjí černochy a klátí co se dá. 8):+

Teď mám v plánu The Wire a na to se teda těšim jak malej :+
602233
Parádní věc! Za víkend jsem dal všechny ty 3 série a nelituju toho. *:+* Jestli někdo hledá relativně oddechovej chlapáckej seriál u kterýho se nebude nudit, vřele do toho! Jo a díky Hladovi za doporučení, normálně bych o to nezavadil nebýt jeho doporučení, že Stapleton tam zabíjí černochy a klátí co se dá. *8)**:+* Teď mám v plánu The Wire a na to se teda těšim jak malej *:+*
Strike Back
0 0
reagovat
Skoda, zle povolanie som si vybral link :+
602213
Skoda, zle povolanie som si vybral [link="http://www.youtube.com/watch?v=Ml8bQDnnkKk"]link[/link] *:+*
0 0
reagovat
namisto jakykoli serie Homelandu by meli vsichni povinne nakoukat The Americans :)
602206
namisto jakykoli serie Homelandu by meli vsichni povinne nakoukat The Americans :)
0 0
reagovat

Ted

Budiž, ale moc si to už nepamatuju... Takže druhá sezona:
Z Brodyho se "nečekaně" stane kandidát na prezidenta, přičemž pořád víc zabředá do sraček, hádek s manželkou (která si začne s tím Mikem nebo jak se jmenuje) a sexu s Carrie. Saul pořád pronáší moudra aniž by vlastně cokoliv řešil. Je tam nová postava týpka, kterej velí Carrie a Saulovi, ale hlavně donáší jejich bossovi a má za úkol Brodyho ve vhodnou chvíli odstranit, if you know what I mean. Hlavního teroristickýho bosse odhalí v US a zabijou. Úplně na konci vybuchne velká bomba, zabije spoustu důležitejch lidí. Carrie s Brodym se štěstím přežijou, ale na Brodyho padne hlavní podezření (tentokrát zcela neoprávněně), a tak mu Carrie pomůže s útěkem do Kanady. Vrátí se zpátky, kde na ní čeká hromada černých pytlů a Saul. Končí to jejich rozhovorem.
Kdo dal první sezóně 9-10/10, tak pravděpodobně nebude zklamanej ani tentokrát. Ale všechno, co se první sérii vytýkalo, je tu ještě dvakrát horší. Ještě otravnější děti, ještě horší logický lapsy a ještě uřvanější a iracionálnější Carrie. Počkal bych na reakce na třetí sezonu, kdy má přijít radikální změna. Jinak pokud jste to do teď míjeli, tak imho nemá cenu s tim začínat.
602205
Budiž, ale moc si to už nepamatuju... Takže druhá sezona: [spoiler]Z Brodyho se "nečekaně" stane kandidát na prezidenta, přičemž pořád víc zabředá do sraček, hádek s manželkou (která si začne s tím Mikem nebo jak se jmenuje) a sexu s Carrie. Saul pořád pronáší moudra aniž by vlastně cokoliv řešil. Je tam nová postava týpka, kterej velí Carrie a Saulovi, ale hlavně donáší jejich bossovi a má za úkol Brodyho ve vhodnou chvíli odstranit, if you know what I mean. Hlavního teroristickýho bosse odhalí v US a zabijou. Úplně na konci vybuchne velká bomba, zabije spoustu důležitejch lidí. Carrie s Brodym se štěstím přežijou, ale na Brodyho padne hlavní podezření (tentokrát zcela neoprávněně), a tak mu Carrie pomůže s útěkem do Kanady. Vrátí se zpátky, kde na ní čeká hromada černých pytlů a Saul. Končí to jejich rozhovorem.[/spoiler] Kdo dal první sezóně 9-10/10, tak pravděpodobně nebude zklamanej ani tentokrát. Ale všechno, co se první sérii vytýkalo, je tu ještě dvakrát horší. Ještě otravnější děti, ještě horší logický lapsy a ještě uřvanější a iracionálnější Carrie. Počkal bych na reakce na třetí sezonu, kdy má přijít radikální změna. Jinak pokud jste to do teď míjeli, tak imho nemá cenu s tim začínat.
Ted
0 0
reagovat

Ravenhorn

lebo tých 12 hodín potom možem venovať niečomu lepšiemu?
602203
lebo tých 12 hodín potom možem venovať niečomu lepšiemu?
Ravenhorn
0 0
reagovat
Nechápu, proč se nepodíváte na tu druhou sérii Homelandu.
602202
Nechápu, proč se nepodíváte na tu druhou sérii Homelandu.
0 0
reagovat

Memphis

Ok, budu na to kašlat, ale hoď sem prosím do spoilerů do dvou odstavců, co se v následujících dvou sériích stane... Jenom rámcově, trochu mě to přece zajímá. Taky sem skončil u konce jedničky ?)
602201
Ok, budu na to kašlat, ale hoď sem prosím do spoilerů do dvou odstavců, co se v následujících dvou sériích stane... Jenom rámcově, trochu mě to přece zajímá. Taky sem skončil u konce jedničky *?)*
Memphis
0 0
reagovat
Kašlete na to. ;)
602200
Kašlete na to. *;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se