Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37401 - 37420 Napsat příspěvek

Cross

Já. Čekám na volnej den, abych mohl sjet druhou sérku najednou... 8):D
603094
Já. Čekám na volnej den, abych mohl sjet druhou sérku najednou... *8)**:D*
Cross
0 0
reagovat

Magic City

Tak jsem dokoukal 2.serii Magic city - zase to bylo super.
Zjistil jsem, ze 3 nebude. Skoda, ale aspon, ze se pribeh zcasti uzavrel.
Dival se tady na to jeste nekdo?
603089
Tak jsem dokoukal 2.serii Magic city - zase to bylo super. Zjistil jsem, ze 3 nebude. Skoda, ale aspon, ze se pribeh zcasti uzavrel. Dival se tady na to jeste nekdo?
Magic City
0 0
reagovat

Longmire

Hodně povedený závěr sezóny.
603086
Hodně povedený závěr sezóny.
Longmire
0 0
reagovat

RainMakeR

Videl som pred pár týždňami len prvú časť, ale tuším o vojne len hovorili a žiadnu bitku si nespomínam. Ale v necenzúrovanej verzii hlavná hrdinka ukázala prsia, čo sa tiež cení.:D
603084
Videl som pred pár týždňami len prvú časť, ale tuším o vojne len hovorili a žiadnu bitku si nespomínam. Ale v necenzúrovanej verzii hlavná hrdinka ukázala prsia, čo sa tiež cení.*:D*
RainMakeR
0 0
reagovat

xxendxx

Bude aj 2. séria.
603083
Bude aj 2. séria.
xxendxx
0 0
reagovat
ono to nakonec dostalo vic dilu nez jen ten hrozne nudnej pilot kterej se tu resil nekdy kolem vanoc? :o
603082
ono to nakonec dostalo vic dilu nez jen ten hrozne nudnej pilot kterej se tu resil nekdy kolem vanoc? *:o*
0 0
reagovat

Derek - A Netflix Original Series

Síce nechápem tomu "Original Series", keď za výrobou stál Channel 4, ale kto ešte nemal tú česť, mal by si pozrieť tento úžasný seriál, ktorý je s každým ďalším zhliadnutím lepší a lepší. link
603080
Síce nechápem tomu "Original Series", keď za výrobou stál Channel 4, ale kto ešte nemal tú česť, mal by si pozrieť tento úžasný seriál, ktorý je s každým ďalším zhliadnutím lepší a lepší. http://www.youtube.com/watch?v=Hd5WdxGRNG8
Derek - A Netflix Original Series
0 0
reagovat

Raising Hope / Vychovávat Hope

Jestli to tu někdo sledoval nebo sleduje... Mám za sebou první 2 řady a pořád hrozná pecka. Finále první řady výborný, na takovou taškařici až skoro nostalgický dramedy s vysvětlením vedlejších linek a různejch jinejch hovadiny. Na takovou blbovinu to měli moc pěkně promyšlený pacholci. Opravdu doporučuju. Jo a dostavil se i Randy, Crabman a ta uřvaná bloncka s vychlastanym hlasem. Hlášky jsou tam typu:

"....když jsme neměli na pivo, tak jsme šli darovat krev, který jsme pak měli málo, tak jsme se snáz opili." :D
Kde jinde uvidíte Pattona Oswalta, jak

hraje pomocí motion capture obleku Andrew Dice Claye? :D
603081
Jestli to tu někdo sledoval nebo sleduje... Mám za sebou první 2 řady a pořád hrozná pecka. Finále první řady výborný, na takovou taškařici až skoro nostalgický dramedy s vysvětlením vedlejších linek a různejch jinejch hovadiny. Na takovou blbovinu to měli moc pěkně promyšlený pacholci. Opravdu doporučuju. Jo a dostavil se i Randy, Crabman a ta uřvaná bloncka s vychlastanym hlasem. Hlášky jsou tam typu: "....když jsme neměli na pivo, tak jsme šli darovat krev, který jsme pak měli málo, tak jsme se snáz opili." *:D* Kde jinde uvidíte Pattona Oswalta, jak [spoiler]hraje pomocí motion capture obleku Andrew Dice Claye[/spoiler]? *:D*
Raising Hope / Vychovávat Hope
0 0
reagovat

white queen

link

čučí na to někdo ? jsou tam aspon nějaký bitvy ?? co ? :)
603059
http://www.csfd.cz/film/325765-white-queen-the/ čučí na to někdo ? jsou tam aspon nějaký bitvy ?? co ? :)
white queen
0 0
reagovat

Ohledně Newsroomu

Dnešní díl výbornej, stejně jako snad další tři předtim, ale hlavně už mi konečně docvaklo, proč mám z druhý řady celkově zvláštní pocit. Kromě už zmiňovaný menší provázanosti s reálnými událostmi mi trochu nesedí zaplácnutí celý sezóny jedním případem. Na úvod se rozjely zajímavý linky, který po čase zmizely do ztracena a takřka kompletní dominanci převzala Genoa. Fungujou dramatický scény i vývoje postav, ale zjistil jsem, že mi na tom paradoxně chybí ta přeexponovanost, ukřičenost a ubřečenost první sezóny. Ta sice měla otravnou Alison Pill, klišoidní vztah Maggie s Jimem a všichni zásadně mluvili s kadencí AK-47, ale momenty jako Fix you, Rudy, Don v letadle nebo legendární úvod na univerzitě v druhý sezóně zatim nenacházím. Je to skutečně skvělej seriál, ale ta jistá mimóznost a vyložená zábavnost první řady mi trochu chybí 8)
603074
Dnešní díl výbornej, stejně jako snad další tři předtim, ale hlavně už mi konečně docvaklo, proč mám z druhý řady celkově zvláštní pocit. Kromě už zmiňovaný menší provázanosti s reálnými událostmi mi trochu nesedí zaplácnutí celý sezóny jedním případem. Na úvod se rozjely zajímavý linky, který po čase zmizely do ztracena a takřka kompletní dominanci převzala Genoa. Fungujou dramatický scény i vývoje postav, ale zjistil jsem, že mi na tom paradoxně chybí ta přeexponovanost, ukřičenost a ubřečenost první sezóny. Ta sice měla otravnou Alison Pill, klišoidní vztah Maggie s Jimem a všichni zásadně mluvili s kadencí AK-47, ale momenty jako Fix you, Rudy, Don v letadle nebo legendární úvod na univerzitě v druhý sezóně zatim nenacházím. Je to skutečně skvělej seriál, ale ta jistá mimóznost a vyložená zábavnost první řady mi trochu chybí *8)*
Ohledně Newsroomu
0 0
reagovat

Newsroom

Get it back!:+
603066
Get it back!*:+*
Newsroom
0 0
reagovat

The Newsroom

Normálně husí kůže na konci. Opravdu v televizi nic lepšího neběží. :o:+
603061
Normálně husí kůže na konci. Opravdu v televizi nic lepšího neběží. *:o**:+*
The Newsroom
0 0
reagovat

AHS

No tak hlavně aby to nedopadlo jako posledně... Že teasery jsou top celého seriálu... 8)

Látka vypadá zajímavě, tak uvidíme...
603045
No tak hlavně aby to nedopadlo jako posledně... Že teasery jsou top celého seriálu... *8)* Látka vypadá zajímavě, tak uvidíme...
AHS
0 0
reagovat

xxendxx

Žiadne ufo? Som sklamaný. :-
603057
Žiadne ufo? Som sklamaný. *:-*
xxendxx
0 0
reagovat
:+
603056
*:+*
0 0
reagovat

AHS 3

teaser 3

teaser 4

o co pujde?
American Horror Story's third season will center on a coven of witches that relocated from Salem, Massachusetts to New Orleans, Louisiana before The Salem Witch Trials. The themes include witches, witch hunts, incest, minorities, slavery, mothers and daughters, and witchcraft versus voodoo. This season will be set in modern day and the 1830s.
603055
[link="http://www.youtube.com/watch?v=YoguM3NRzYg"]teaser 3[/link] [link="http://www.youtube.com/watch?v=zYFRWKebIwY"]teaser 4[/link] o co pujde? [spoiler]American Horror Story's third season will center on a coven of witches that relocated from Salem, Massachusetts to New Orleans, Louisiana before The Salem Witch Trials. The themes include witches, witch hunts, incest, minorities, slavery, mothers and daughters, and witchcraft versus voodoo. This season will be set in modern day and the 1830s.[/spoiler]
AHS 3
0 0
reagovat

TonyClifton

To čeká na třetí sérii (která doufám bude), druhá byla napsaná dlouho před tím než se toto vůbec objevilo.
603053
To čeká na třetí sérii (která doufám bude), druhá byla napsaná dlouho před tím než se toto vůbec objevilo.
TonyClifton
0 0
reagovat
Já ten poslední díl neviděl, tak snad se to tam třeba řeší a nic mi nevyspoilerujte, ale dost mě mrzí že se upustilo od linky těch odposlechů ve druhé řadě, skoro jak kdyby to vyšumělo ve světle Manninga a Snowdena schválně. :)
603052
Já ten poslední díl neviděl, tak snad se to tam třeba řeší a nic mi nevyspoilerujte, ale dost mě mrzí že se upustilo od linky těch odposlechů ve druhé řadě, skoro jak kdyby to vyšumělo ve světle Manninga a Snowdena schválně. *:)*
0 0
reagovat

TonyClifton

O těch odposleších jsem psal dole, to bylo skvělé, ale chemické zbraně a falešné zprávy o nich už jsou právě až moc provařené, v médiích a filmech se toto téma točí pořád dokola už od útoku na Irák.

Ale i v případě té zajímavější první série - celkově v poměru na stopáž se tam ta fikční linka rozebírala mnohem míň, prim měla hlavně realita a části s ní byly také to jasně nejlepší - ať už to byl Deepwater Horizon, bin Ladin, volby, arabské jaro,...
603046
O těch odposleších jsem psal dole, to bylo skvělé, ale chemické zbraně a falešné zprávy o nich už jsou právě až moc provařené, v médiích a filmech se toto téma točí pořád dokola už od útoku na Irák. Ale i v případě té zajímavější první série - celkově v poměru na stopáž se tam ta fikční linka rozebírala mnohem míň, prim měla hlavně realita a části s ní byly také to jasně nejlepší - ať už to byl Deepwater Horizon, bin Ladin, volby, arabské jaro,...
TonyClifton
0 0
reagovat
Tak oni se těmi fiktivními celkem trefili do těch reálných viz ty odposlechy a chemické zbraně, byť to nebylo uplně přesně, tak v tom ohledu jsou to hlavní témata tak jako tak.
603044
Tak oni se těmi fiktivními celkem trefili do těch reálných viz ty odposlechy a chemické zbraně, byť to nebylo uplně přesně, tak v tom ohledu jsou to hlavní témata tak jako tak.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se