Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37461 - 37480 Napsat příspěvek

Longmire

Longmire vládne... finále bude parádne :)

V ukážke na 12 diel to bol Weller že? :D
602461
Longmire vládne... finále bude parádne *:)* [spoiler]V ukážke na 12 diel to bol Weller že? *:D*[/spoiler]
Longmire
0 0
reagovat

QI

No dal jsem šanci prvnímu dílu, ale originálu to zatím nesahá ani po kotníky a nechápu, že změnili ten zvuk sirény. Taky jsem si říkal, proč nemají na těch bzučácích světla, aby poznali kdo byl dřív a hned v prvním díle z toho byl problém...ještě že ten formát není převzatý.
602460
No dal jsem šanci prvnímu dílu, ale originálu to zatím nesahá ani po kotníky a nechápu, že změnili ten zvuk sirény. Taky jsem si říkal, proč nemají na těch bzučácích světla, aby poznali kdo byl dřív a hned v prvním díle z toho byl problém...ještě že ten formát není převzatý.
QI
0 0
reagovat

TedGeorge

602459
[link="http://iambrony.jsmart.web.id/mlp/gif/my-little-pony-friendship-is-magic-brony-come-back.gif"]Vítej![/link]
TedGeorge
0 0
reagovat

Longmire

Líbí se mi to. Už po prvních třech dílech. Šerifova dcera a Vic vládnou :)
602456
Líbí se mi to. Už po prvních třech dílech. Šerifova dcera a Vic vládnou :)
Longmire
0 0
reagovat

The Newsroom 2x05

Ja to stále hovorím viac Sloan menej Maggie a ono to pôjde :+

Posledný diel, jedným slovom - Masaker :o:+

Sorkin je booooooooooooooh 8)
602454
Ja to stále hovorím viac Sloan menej Maggie a ono to pôjde *:+* Posledný diel, jedným slovom - Masaker *:o**:+* Sorkin je booooooooooooooh *8)*
The Newsroom 2x05
0 0
reagovat

The Killing 3

Dobrá detektívka. Snažili sa hlavného páchateľa zahmliť tým, že do niekoľkých vedľajších úloh obsadili známych "padouch" predstaviteľov. Nakoniec ale neprekvapivo zvíťazil ten najznámejší. Klasika.
602448
Dobrá detektívka. Snažili sa hlavného páchateľa zahmliť tým, že do niekoľkých vedľajších úloh obsadili známych "padouch" predstaviteľov. Nakoniec ale neprekvapivo zvíťazil ten najznámejší. Klasika.
The Killing 3
0 0
reagovat

Memphis

Longmire nemá Banshee efekt, protože není nudná sračka už od začátku...
602437
Longmire nemá Banshee efekt, protože není nudná sračka už od začátku...
Memphis
0 0
reagovat

Vardant

Alamost Human a tým to pre mňa hasne. :)

Ted: S čistým svedomím odporučím len Longmire (musíš tomu dať tak 5 častí, aby si zistil, či áno alebo nie) a Hell on Wheels (tam tiež, ale pamätaj, že druhá sezóna je ešte akčnejšia a na konci to celkom solídne vystrieľali) ;-)
602433
Alamost Human a tým to pre mňa hasne. :) Ted: S čistým svedomím odporučím len Longmire (musíš tomu dať tak 5 častí, aby si zistil, či áno alebo nie) a Hell on Wheels (tam tiež, ale pamätaj, že druhá sezóna je ešte akčnejšia a na konci to celkom solídne vystrieľali) ;-)
Vardant
0 0
reagovat
No, já asi překvapivě dám opravdu šanci tomu Longmireu. Už teď mám nakoukaný komplet Justified a Banshee, a docela na to mám chuť... Navíc necelý dvě sezóny jsou ideální.
602427
No, já asi překvapivě dám opravdu šanci tomu Longmireu. Už teď mám nakoukaný komplet Justified a Banshee, a docela na to mám chuť... Navíc necelý dvě sezóny jsou ideální.
0 0
reagovat
Na podzim jsem taky zvědavý. Zatím mám na seznamu novinek:

Sleepy Hollow, Brooklyn Nine-Nine, Hostages, The Blacklist, S.H.I.E.L.D., The Crazy Ones, The MJ Fox Show, Betrayal, The Originals, The Tomorrow People, Reign, Enlisted a Almost Human.

Ještě, že toho hodně dost skončilo nebo šlo do kopru, protože už toho začíná být moc.

602426
Na podzim jsem taky zvědavý. Zatím mám na seznamu novinek: Sleepy Hollow, Brooklyn Nine-Nine, Hostages, The Blacklist, S.H.I.E.L.D., The Crazy Ones, The MJ Fox Show, Betrayal, The Originals, The Tomorrow People, Reign, Enlisted a Almost Human. Ještě, že toho hodně dost skončilo nebo šlo do kopru, protože už toho začíná být moc.
0 0
reagovat
Cyborg zo Slovenska zase trochu pomalejší.
602425
Cyborg zo Slovenska zase trochu pomalejší.
0 0
reagovat
Downton Abbey. Aj keď o tom som sa pred pár mesiacmi tuším bavil práve s Tedom.
602424
Downton Abbey. Aj keď o tom som sa pred pár mesiacmi tuším bavil práve s Tedom.
0 0
reagovat

Mildík

Moc paříš. :D

Ale já teď taky nestíhám a Teda chápu, naskočit na vlak Breaking Bad, Dextera apod. není jen tak, a začínat v půlce čtvrtý sezony jde maximálně u sitcomů.

The Fall mám nachystaný, Broadchurch a další kriminálky taky. Ze zvyku koukám na Futuramu (která dojíždí ani ne na půl plynu), Top Gear skončil, pokračovat se Suits nemám odvahu a u Longmire se bojim Banshee efektu (trumfnout Justified se jim stejně nepodaří).

Začal jsem Raye Donovana, kvůli Schreiberovi s Voightem, a zatím nelituju. Tempo je sice pořád hodně pozvolný, ale přesto mě to nějakým způsobem baví a drží v napětí.

Jinak taky čekám na podzim. Diář se mi snad trochu uvolní. Těšim se na Castlea, PoI, Parks & Rec. a samozřejmě South Park, a jsem zvědavej na pár novinek. Určitě zkusim Blacklist a Michaela J. Foxe...
602423
Moc paříš. *:D* Ale já teď taky nestíhám a Teda chápu, naskočit na vlak Breaking Bad, Dextera apod. není jen tak, a začínat v půlce čtvrtý sezony jde maximálně u sitcomů. The Fall mám nachystaný, Broadchurch a další kriminálky taky. Ze zvyku koukám na Futuramu (která dojíždí ani ne na půl plynu), Top Gear skončil, pokračovat se Suits nemám odvahu a u Longmire se bojim Banshee efektu (trumfnout Justified se jim stejně nepodaří). Začal jsem Raye Donovana, kvůli Schreiberovi s Voightem, a zatím nelituju. Tempo je sice pořád hodně pozvolný, ale přesto mě to nějakým způsobem baví a drží v napětí. Jinak taky čekám na podzim. Diář se mi snad trochu uvolní. Těšim se na Castlea, PoI, Parks & Rec. a samozřejmě South Park, a jsem zvědavej na pár novinek. Určitě zkusim Blacklist a Michaela J. Foxe...
Mildík
0 0
reagovat
Upřímně Breaking Bad jsem nechal v půlce minulý sezony a vůbec toho nelituju, nějak mi přišlo že už tam není co řešit, to stejný Dexter.
602422
Upřímně Breaking Bad jsem nechal v půlce minulý sezony a vůbec toho nelituju, nějak mi přišlo že už tam není co řešit, to stejný Dexter.
0 0
reagovat

TedGeorge

Jako já nikdy v žovitě nečekal že mě zrovna "tohle téma" chytne, ale to je prostě ...

link
602421
Jako já nikdy v žovitě nečekal že mě zrovna "tohle téma" chytne, ale to je prostě ... [link="http://static2.businessinsider.com/image/52015b0e69bedd155a00002a-1200/the-concept-of-the-show-sounds-ridiculous-but-its-brilliant.jpg"]link[/link]
TedGeorge
0 0
reagovat
Chlapi, kde na to berete čas :D

Já koukám na Dextera, Masterchef a ... ááá nic, tak to je všechno... :D
602420
Chlapi, kde na to berete čas *:D* Já koukám na Dextera, Masterchef a ... ááá nic, tak to je všechno... *:D*
0 0
reagovat

BranoZ

Dextera sem přerušil po druhý sezóně... Seriály o vrazích, drogových dealerech apod si očividně schovávám na pozdější dobu. Já mám fakt dost restů, třeba sem ani nedokoukal druhou sezónu Game of Thrones (krize kolem šestýho dílu). Ono je kvalitních seriálů fakt dost, akorát sem netušil, že jich tolik běží i v létě a já si takhle se Suits naběhnu. Vždycky sem měl pocit že platí, že kvalita přichází pokaždý na podzim.
602419
Dextera sem přerušil po druhý sezóně... Seriály o vrazích, drogových dealerech apod si očividně schovávám na pozdější dobu. Já mám fakt dost restů, třeba sem ani nedokoukal druhou sezónu Game of Thrones (krize kolem šestýho dílu). Ono je kvalitních seriálů fakt dost, akorát sem netušil, že jich tolik běží i v létě a já si takhle se Suits naběhnu. Vždycky sem měl pocit že platí, že kvalita přichází pokaždý na podzim.
BranoZ
0 0
reagovat

zahron

Jednou na to třeba kouknu, ale to téma mě zas tak neoslovuje a prostě bych na to neměl náladu. Možná se nejvíc bojím toho, že by se mi to líbilo, a já bych u toho zkejsl x desítek nocí. Se seriálama prostě teďka opatrně..
602418
Jednou na to třeba kouknu, ale to téma mě zas tak neoslovuje a prostě bych na to neměl náladu. Možná se nejvíc bojím toho, že by se mi to líbilo, a já bych u toho zkejsl x desítek nocí. Se seriálama prostě teďka opatrně..
zahron
0 0
reagovat

TedGeorge

Dextera nesleduješ?
A začala tretia sezóna Hell on Wheels.
602417
Dextera nesleduješ? A začala tretia sezóna Hell on Wheels.
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

"Breaking Bad nechci vůbec začínat, protože to je prost moc sezón"


Are you fuckin kidding me ?
602416
"Breaking Bad nechci vůbec začínat, protože to je prost moc sezón" Are you fuckin kidding me ?
TedGeorge
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se