Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37441 - 37460 Napsat příspěvek

Orange is the new black

Po 4 dílech mne to hodně baví :+
602688
Po 4 dílech mne to hodně baví *:+*
Orange is the new black
0 0
reagovat

True Blood S06E10

Tak toto finále dalo zabudnúť na celú nemastnú neslanú sériu. Akože tí ľudkovia, čo stoja za scenárom tejto epizódy sú fakt šialení :D

Eric :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

A Jasonova linka bude na ďalšej sérii asi to najzaujímavejšie a najdôležitejšou otázkou bude - Podarí sa mu skórovať? :D

Dotaz na záverečný záber...

Zombie-vampires coming?
602661
Tak toto finále dalo zabudnúť na celú nemastnú neslanú sériu. Akože tí ľudkovia, čo stoja za scenárom tejto epizódy sú fakt šialení *:D* Eric *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D* A Jasonova linka bude na ďalšej sérii asi to najzaujímavejšie a najdôležitejšou otázkou bude - Podarí sa mu skórovať? *:D* Dotaz na záverečný záber... [spoiler]Zombie-vampires coming?[/spoiler]
True Blood S06E10
0 0
reagovat

Newsroom 2.06

Sloan je po tomhle díle Newsroomu pro mě hrozně hrozně sexy. Můžete dvakrát hádat proč :D Box office v Newsroomu :D:D:D:o:o:o:+:+:+:+
602659
Sloan je po tomhle díle Newsroomu pro mě hrozně hrozně sexy. Můžete dvakrát hádat proč :D Box office v Newsroomu *:D**:D**:D**:o**:o**:o**:+**:+**:+**:+*
Newsroom 2.06
0 0
reagovat

Dexter S08E08

Toto malo skvelý indie nádych. :D:+ Ale po tejto časti tu bude veľa "starých známych" nespokojných. 8)
602648
Toto malo skvelý indie nádych. *:D**:+* Ale po tejto časti tu bude veľa "starých známych" nespokojných. *8)*
Dexter S08E08
0 0
reagovat

Downton Abbey

Po tretej sérii je to snáď ešte drastickejšia killing-spree ako GoT.
602642
Po tretej sérii je to snáď [spoiler]ešte drastickejšia killing-spree ako GoT.[/spoiler]
Downton Abbey
0 0
reagovat

SteKi

nie, ale to je tým že si videl iba 4 časti
602639
nie, ale to je tým že si videl iba 4 časti
SteKi
0 0
reagovat

Newsroom

Vzhladom na to, ze ste to tu jednohlasne velebili som to zacal pozerat. Prave som dopozeral stvrty diel a chcem vam len povedat, ze mali ste pravdu :) :+ Ja nechapem ako moze byt taky namet tak zaujimavo napisany a to som na zaciatku. Kazda postava je postava a nie len "dobry herecky vykon".
Ale mne sa tam aj tak najviac paci Emily Mortimer. Myslim aj fyzicky. Som preto divny? :D
602637
Vzhladom na to, ze ste to tu jednohlasne velebili som to zacal pozerat. Prave som dopozeral stvrty diel a chcem vam len povedat, ze mali ste pravdu *:)* *:+* Ja nechapem ako moze byt taky namet tak zaujimavo napisany a to som na zaciatku. Kazda postava je postava a nie len "dobry herecky vykon". Ale mne sa tam aj tak najviac paci Emily Mortimer. Myslim aj fyzicky. Som preto divny? *:D*
Newsroom
0 0
reagovat

Low Winter Sun

Jo, pecka. Strong vládne. :+
602634
Jo, pecka. Strong vládne. *:+*
Low Winter Sun
0 0
reagovat

Low Winter Sun

:o:+
Favorit léta.
602608
*:o**:+* Favorit léta.
Low Winter Sun
0 0
reagovat

Mildík

Homewrecker?
602604
Homewrecker?
Mildík
0 0
reagovat
Pánové hledá se americká show...

Principem se jedná o bratříčka soutěží typu Scare tactics, atd. Prostě někdo na někoho ušije boudu a štáb udělá zbytek... ALE tentokrát to bylo pojato obráceně... štáb kontaktoval původní oběť a nahráli boudu na původního iniciátora... Už je to pár let, co jsem na to narazil a nemohu si vzpomenout na název 8)
602600
Pánové hledá se americká show... Principem se jedná o bratříčka soutěží typu Scare tactics, atd. Prostě někdo na někoho ušije boudu a štáb udělá zbytek... ALE tentokrát to bylo pojato obráceně... štáb kontaktoval původní oběť a nahráli boudu na původního iniciátora... Už je to pár let, co jsem na to narazil a nemohu si vzpomenout na název *8)*
0 0
reagovat

Legend of the Seeker

Hlavně je to natáčeno na Novém Zélandě. 8)
602580
Hlavně je to natáčeno na Novém Zélandě. *8)*
Legend of the Seeker
0 0
reagovat
Ano, některé ženské role jsou obsazené velmi příjemně :D:+
A je škoda, že Bridget Regan měla od té doby jen pár rolí v TV filmech a pár štěků v seriálech.
602560
Ano, některé ženské role jsou obsazené velmi příjemně *:D**:+* A je škoda, že Bridget Regan měla od té doby jen pár rolí v TV filmech a pár štěků v seriálech.
0 0
reagovat

Sam

Já dal jenom první řadu, ke druhé mě to nějak netáhlo, ale nějakej navazovák tam myslím byl, akorát ne tak výraznej. Co se mi na tom líbilo, tak Bruce Spence v roli kouzelníka a hodně hodně příjemné obsazení některých ženských rolí. :+
602559
Já dal jenom první řadu, ke druhé mě to nějak netáhlo, ale nějakej navazovák tam myslím byl, akorát ne tak výraznej. Co se mi na tom líbilo, tak Bruce Spence v roli kouzelníka a hodně hodně příjemné obsazení některých ženských rolí. *:+*
Sam
0 0
reagovat

Legend of the Seeker

Zkusil jsem pár dílů a příjemně mě to překvapilo. Ano, v některých ohledech to trochu přípomíná Herculese, ale pořád je to o několik kvalitativních tříd výš. A kolik slušných sword & sorcery filmů/seriálů vlastně máme? Zas tak moc ne.
Kvůli spoustě negativních komentářů o "kvalitativním sešupu" jsem se Seekerovi dlouho vyhýbal, přitom je to velice fajn (:+), a už teď mě mrzí že to má jen 2 řady.

Končí to pak nějak rozumně nebo je tam vyloženě cliffhanger?
602558
Zkusil jsem pár dílů a příjemně mě to překvapilo. Ano, v některých ohledech to trochu přípomíná Herculese, ale pořád je to o několik kvalitativních tříd výš. A kolik slušných sword & sorcery filmů/seriálů vlastně máme? Zas tak moc ne. Kvůli spoustě negativních komentářů o "kvalitativním sešupu" jsem se Seekerovi dlouho vyhýbal, přitom je to velice fajn (*:+*), a už teď mě mrzí že to má jen 2 řady. Končí to pak nějak rozumně nebo je tam vyloženě cliffhanger?
Legend of the Seeker
0 0
reagovat

Longmire

První série za mnou a fajn to bylo. Ale neodolal sem, a pustil sem díl 2x01 a za ten všechny 4 palce nahorů. To bylo od Walta hodně badass. A pokud taková bude celá sezóna, tak pecka pecek. Zatím jenom hodně fajn.
602533
První série za mnou a fajn to bylo. Ale neodolal sem, a pustil sem díl 2x01 a za ten všechny 4 palce nahorů. To bylo od Walta hodně badass. A pokud taková bude celá sezóna, tak pecka pecek. Zatím jenom hodně fajn.
Longmire
0 0
reagovat

Newsroom s02e05

Absolutorium! Parádní díl, ukázková lekce všem ostatním konverzačkám, jak udělat špičkovej díl relativně bez děje. btw u linky Sloan je celkem vtipné, že se jí podobná věc stala vloni i ve skutečnosti, je to kalku nebo náhoda? :)
A závěr je ukázkou toho, jak může děj vygradovat bez zběsilýho střihu, osudový hudbu a smutných obličejů.
10/10

btw navíc rozhodně palec nahoru za pohled na homosexuály
602497
Absolutorium! Parádní díl, ukázková lekce všem ostatním konverzačkám, jak udělat špičkovej díl relativně bez děje. btw u linky Sloan [spoiler]je celkem vtipné, že se jí podobná věc stala vloni i ve skutečnosti, je to kalku nebo náhoda? *:)*[/spoiler] A závěr je ukázkou toho, jak může děj vygradovat bez zběsilýho střihu, osudový hudbu a smutných obličejů. 10/10 btw navíc rozhodně palec nahoru za pohled na [spoiler]homosexuály[/spoiler]
Newsroom s02e05
0 0
reagovat

TedGeorge

link - všeho všudy asi 50 hodin... když si dáš dva díly denně, tak ti to nevydrží ani na měsíc a když tě to vyloženě pohltí, tak ti to dojde ani nebudeš vědět jak. Zvlášť když budeš přetáčet některé části (speciálně na začátku má ten seriál hodně "hrdina se zamyšleně dívá do lednice" momentů - link - podívej se jen na část 2:54 - 3:13 zbytek logicky spoilery)

*pro ostatní - ten druhý link je breaking bad honest trailer, kdyby to někoho minulo.
602486
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Breaking_Bad_episodes - všeho všudy asi 50 hodin... když si dáš dva díly denně, tak ti to nevydrží ani na měsíc a když tě to vyloženě pohltí, tak ti to dojde ani nebudeš vědět jak. Zvlášť když budeš přetáčet některé části (speciálně na začátku má ten seriál hodně "hrdina se zamyšleně dívá do lednice" momentů - http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oDqGAUvWKkU&t=174 - podívej se jen na část 2:54 - 3:13 zbytek logicky spoilery) *pro ostatní - ten druhý http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oDqGAUvWKkU je breaking bad honest trailer, kdyby to někoho minulo.
TedGeorge
0 0
reagovat

Vardant

Čuduj sa svete, úplnou náhodou som tiež kus zachytil. Vcelku priemer, ale "samovraždy v Maďarsku" ma rozsekali :D
602472
Čuduj sa svete, úplnou náhodou som tiež kus zachytil. Vcelku priemer, ale "samovraždy v Maďarsku" ma rozsekali *:D*
Vardant
0 0
reagovat
A už ve druhým díle mě rozesmáli ty vztyčný body s Banshee...

Fake Amish people with hot girl that likes striptease... check
Fake marshall being actually from mob ... check
Nice bar with helpful bartender ... check
Hot chick working in police forces ... check
Fucking indians minding their own bussines ... check

A určitě najdu v dalších dílech další :D


602463
A už ve druhým díle mě rozesmáli ty vztyčný body s Banshee... Fake Amish people with hot girl that likes striptease... check Fake marshall being actually from mob ... check Nice bar with helpful bartender ... check Hot chick working in police forces ... check Fucking indians minding their own bussines ... check A určitě najdu v dalších dílech další *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se