Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37421 - 37440 Napsat příspěvek
Myslím si, že si počkám, ale díky :D
602783
Myslím si, že si počkám, ale díky *:D*
0 0
reagovat

Dexter

ok, kdyby si někdo teda chtěl zkazit překvapení tak čistě na základě toho, že jsem někde nechtěně zahlédl to jméno v souvislosti s finále, jsem přesvědčen, že brain surgeon je:

Saxon,Cassiin nudný boyfrend, což je super, protože je přesně tak nenápadnej jak by měl bejt Dexter při pohledu z venčí.
602781
ok, kdyby si někdo teda chtěl zkazit překvapení tak čistě na základě toho, že jsem někde nechtěně zahlédl to jméno v souvislosti s finále, jsem přesvědčen, že brain surgeon je: [spoiler]Saxon,Cassiin nudný boyfrend, což je super, protože je přesně tak nenápadnej jak by měl bejt Dexter při pohledu z venčí.[/spoiler]
Dexter
0 0
reagovat

Dexter

Ta kolekce vypadá luxusně :+
("A když zavoláte do 10 minut, dostanete sadu nerezových nožů zdarma!" :D)

Nemyslím si že by Quinn zašel až tak daleko.
Brain surgeon... já bych hádal jiného pacienta, který se ovšem znal s tím, kterého Dexter přišpendlil. Ale je to hodně "long shot", všechno ještě bude jinak :)
A jsem zvědavý co teď bude s Hannah, obávám se že neskončí úplně sluníčkově...
602778
Ta kolekce vypadá luxusně *:+* ("A když zavoláte do 10 minut, dostanete sadu nerezových nožů zdarma!" *:D*) [spoiler]Nemyslím si že by Quinn zašel až tak daleko. Brain surgeon... já bych hádal jiného pacienta, který se ovšem znal s tím, kterého Dexter přišpendlil. Ale je to hodně "long shot", všechno ještě bude jinak *:)* A jsem zvědavý co teď bude s Hannah, obávám se že neskončí úplně sluníčkově...[/spoiler]
Dexter
0 0
reagovat
Mimochodem ještě - docela luxusní záležitost - link
602777
Mimochodem ještě - docela luxusní záležitost - [link="http://www.amazon.com/gp/product/B00DXOHR6K/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00DXOHR6K&linkCode=as2&tag=lostbooks-20"]link[/link]
0 0
reagovat

Dexter

Tak závěr naprosto luxusní...

Co se týče Zacha, tak
konečně až v dnešním díle si mě dokázal získat. Předtím mi tam moc neseděl, ale dneska parádní herecký výkon a docela jsem se těšil na spolupráci s Dexterem. Konec ovšem rozhodl jinak. Na druhou stranu se tím vyřešila otázka spinoffu, do kterého by mě prostě neseděl jako následovník dextera...

Co se týče Cassie, tak
od první chvíle mám v hledáčku Quinna. Jeho posedlost Zachem překročila mez a prostě se to na něj snažil nahrát. Cassie ho znala, tak ho pustila dál a ta krev od auta by se dala taky připravit... Jako emotivní rozuzlení parádní...

Co se týče
mozkového vraha, tak čistý mind-fuck a nemám ponětí, kdo za tím stojí... Ježibaba je mimo hru, ta mě ani nikdy nenapadlo a zajímalo by mě, kdo se z toho vyklube...
602776
Tak závěr naprosto luxusní... Co se týče Zacha, tak [spoiler]konečně až v dnešním díle si mě dokázal získat. Předtím mi tam moc neseděl, ale dneska parádní herecký výkon a docela jsem se těšil na spolupráci s Dexterem. Konec ovšem rozhodl jinak. Na druhou stranu se tím vyřešila otázka spinoffu, do kterého by mě prostě neseděl jako následovník dextera...[/spoiler] Co se týče Cassie, tak [spoiler]od první chvíle mám v hledáčku Quinna. Jeho posedlost Zachem překročila mez a prostě se to na něj snažil nahrát. Cassie ho znala, tak ho pustila dál a ta krev od auta by se dala taky připravit... Jako emotivní rozuzlení parádní...[/spoiler] Co se týče [spoiler]mozkového vraha, tak čistý mind-fuck a nemám ponětí, kdo za tím stojí... Ježibaba je mimo hru, ta mě ani nikdy nenapadlo a zajímalo by mě, kdo se z toho vyklube...[/spoiler]
Dexter
0 0
reagovat

Newsroom

Prosvištěl jsem si během dvou dnů znovu první sérii a dosavadních šest dílů druhé - musím přiznat jisté zklamání, sice mě to pořád baví, ale ve srovnání s první sezonou, jejíž genialita na druhé shlédnutí ještě víc vystupuje na povrch, už je to prostě mnohem slabší.

U té první jsem brečel nadšením z každého dialogu, z každé dramatické situace, všech těch inteligentních náhledů na média a politiku, i ty ženské postavy a osobní linky jsem teď s chutí odpouštěl, ale druhá ve srovnání s ní... prostě meh.
Dialogových perel je minimum, dramatické situace jsou také mnohem slabší (už jen dynamika režie je někde úplně jinde, a scénář to samé), osobní životy postav nudnější, a i ta fikční dějová linka... před rokem neuvěřitelným způsobem předpověděli NSA aféru se sledováním telefonů a porušováním čtvrtého dodatku - což už tehdy bylo super, a dnes mi z toho doslova padá brada k zemi, teď se ale vrací k už stokrát propíranému používání zakázaných zbraní a už to zdaleka není tak zajímavé. snad se to zvedne, doufám, ale pochybuji...

Ale první sérii to nezkazí, tu bez uzarděním řadím mezi pět nejlepších hraných seriálů jaké jsem kdy viděl.
602775
Prosvištěl jsem si během dvou dnů znovu první sérii a dosavadních šest dílů druhé - musím přiznat jisté zklamání, sice mě to pořád baví, ale ve srovnání s první sezonou, jejíž genialita na druhé shlédnutí ještě víc vystupuje na povrch, už je to prostě mnohem slabší. U té první jsem brečel nadšením z každého dialogu, z každé dramatické situace, všech těch inteligentních náhledů na média a politiku, i ty ženské postavy a osobní linky jsem teď s chutí odpouštěl, ale druhá ve srovnání s ní... prostě meh. Dialogových perel je minimum, dramatické situace jsou také mnohem slabší (už jen dynamika režie je někde úplně jinde, a scénář to samé), osobní životy postav nudnější, a i ta fikční dějová linka... před rokem neuvěřitelným způsobem předpověděli NSA aféru se sledováním telefonů a porušováním čtvrtého dodatku - což už tehdy bylo super, a dnes mi z toho doslova padá brada k zemi, teď se ale vrací k už stokrát propíranému používání zakázaných zbraní a už to zdaleka není tak zajímavé. snad se to zvedne, doufám, ale pochybuji... Ale první sérii to nezkazí, tu bez uzarděním řadím mezi pět nejlepších hraných seriálů jaké jsem kdy viděl.
Newsroom
0 0
reagovat
Nedávalo by to zmysel. ;)
602774
Nedávalo by to zmysel. *;)*
0 0
reagovat
neni, no, ale bez spoilerů na netu bych si to taky myslel...
602773
neni, no, ale bez spoilerů na netu bych si to taky myslel...
0 0
reagovat

verbst

Nie je.
602772
Nie je.
verbst
0 0
reagovat

Dexter

Whoa! Od Keyes jsem čekal, kdy se něco posere. A furt nic.Rodinná večeře byla už moc podezdřelá a konec - Brain Surgeon je teda ta stará ježibaba, že? Nepřekvapilo by mě to.
Ale díl to byl super. A jeden z těch lepších za poslední roky.

602771
Whoa! Od Keyes jsem čekal, kdy se něco posere. A furt nic.[spoiler]Rodinná večeře byla už moc podezdřelá a konec - Brain Surgeon je teda ta stará ježibaba, že? Nepřekvapilo by mě to.[/spoiler] Ale díl to byl super. A jeden z těch lepších za poslední roky.
Dexter
0 0
reagovat

True Blood

I can tell you that Alexander Skarsgard is going to be a part of the next season of True Blood. He will be a series regular.

satisfied
602770
[spoiler]I can tell you that Alexander Skarsgard is going to be a part of the next season of True Blood. He will be a series regular.[/spoiler] satisfied
True Blood
0 0
reagovat
Hláškující a bordel dělající Jon Voight, suverénně nejzábavnější věc téhle seriálové sezony. :+
602763
Hláškující a bordel dělající Jon Voight, suverénně nejzábavnější věc téhle seriálové sezony. *:+*
0 0
reagovat

TedGeorge

A hlavně Bobbyho v Supernatural! :D
Ale jinak krásně jsi to vystihl :)):+
602727
A hlavně Bobbyho v Supernatural! *:D* Ale jinak krásně jsi to vystihl *:))**:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

zahron

Mňa práve ten Eric príjemne pobavil :D (nech už naozaj zomrel či nie)
602725
Mňa práve ten Eric príjemne pobavil *:D* [spoiler](nech už naozaj zomrel či nie)[/spoiler]
zahron
0 0
reagovat

Longmire

Tak už sem se skoro prokousal druhou sezónou. Ten seriál je tak nenápadnej a přitom výbornej. Skvělý postavy zalidnily atraktivní prostředí a občasný slabší scénáře člověk přejde s pomrknutím. Velmi sympatická věc, která si na nic nehraje... Jsem rozhodně spokojenej a budu každej novej díl vyhlížet

BTW, teď koukám na 2.11 a hraje tam Jim Bobr. Bobr hrál šerifa Shelbyho v Justified :D
602713
Tak už sem se skoro prokousal druhou sezónou. Ten seriál je tak nenápadnej a přitom výbornej. Skvělý postavy zalidnily atraktivní prostředí a občasný slabší scénáře člověk přejde s pomrknutím. Velmi sympatická věc, která si na nic nehraje... Jsem rozhodně spokojenej a budu každej novej díl vyhlížet BTW, teď koukám na 2.11 a hraje tam Jim Bobr. Bobr hrál šerifa Shelbyho v Justified *:D*
Longmire
0 0
reagovat

True Blood

Ty vole tak to je fakt v prdeli když už i v true blood

přeskakují půl roku


ale každopádně jestli to Eric nepřežil tak mě sedmá děsně zklame

a Housova manželka s Jasonem je fakt skvělá ty vole :-))
602715
Ty vole tak to je fakt v prdeli když už i v true blood [spoiler]přeskakují půl roku[/spoiler] ale každopádně jestli to[spoiler] Eric nepřežil[/spoiler] tak mě sedmá děsně zklame a Housova manželka s Jasonem je fakt skvělá ty vole :-))
True Blood
0 0
reagovat

Luc44

Mne je smutno z teba.
602709
Mne je smutno z teba.
Luc44
0 0
reagovat

Vikings

právě jsem dojel po 2 dnech celou 1. řadu a jsem velmi spokojenej. Casting výbornej, produkce a výprava úžasný, jen mě trochu zklamaly poslední 2 díly. Po výborným prostředku řady už nepůsobily tak syrově a ten příklon k fantasy a telenovelovosti se mi moc nepozdává. Doufám že budou mít scénáristi koule s tím něco dělat. Jako celek to působí dost svěžím dojmem a těším se na další pokračování. 9 dílů je málo a oproti HBO / FX produkci, kde jsou standardem 10-13 počty si právě teď připadám, jako by mi právě ty zbývající epizody někdo zatajil a já tak mohl s nadšením glorifikovat další seriál s výbornou první řadou.

Takhle je to jen na 7*
602701
právě jsem dojel po 2 dnech celou 1. řadu a jsem velmi spokojenej. Casting výbornej, produkce a výprava úžasný, jen mě trochu zklamaly poslední 2 díly. Po výborným prostředku řady už nepůsobily tak syrově a ten příklon k fantasy a telenovelovosti se mi moc nepozdává. Doufám že budou mít scénáristi koule s tím něco dělat. Jako celek to působí dost svěžím dojmem a těším se na další pokračování. 9 dílů je málo a oproti HBO / FX produkci, kde jsou standardem 10-13 počty si právě teď připadám, jako by mi právě ty zbývající epizody někdo zatajil a já tak mohl s nadšením glorifikovat další seriál s výbornou první řadou. Takhle je to jen na 7*
Vikings
0 0
reagovat

South Park

Jen takovej výkřik do tmy, než to tu zahltí Dexterofilové...

Jak si možná někdo všimnul, na southparkstudios.com probíhá přes léto anketa o nejlepší díly jednotlivých řad a když člověk začne hlasovat, tak si teprve uvědomí, kolik neuvěřitelně geniálních epizod a kultovních hlášek ten seriál nabízí. Hlasování je opravdu těžký.

:+:+:+
602699
Jen takovej výkřik do tmy, než to tu zahltí Dexterofilové... Jak si možná někdo všimnul, na southparkstudios.com probíhá přes léto anketa o nejlepší díly jednotlivých řad a když člověk začne hlasovat, tak si teprve uvědomí, kolik neuvěřitelně geniálních epizod a kultovních hlášek ten seriál nabízí. Hlasování je opravdu těžký. *:+**:+**:+*
South Park
0 0
reagovat

Dexter

Ty bláho, to šlo ale úplně do prdele. Jsem si říkal, že po minulý sezoně nemůže bejt hůř, ale jako tohle píšou scénáristi Mladých a neklidných, ne? Po těch osmi sezonách už to dokoukám, ale jako je mi z toho až smutno
602696
Ty bláho, to šlo ale úplně do prdele. Jsem si říkal, že po minulý sezoně nemůže bejt hůř, ale jako tohle píšou scénáristi Mladých a neklidných, ne? Po těch osmi sezonách už to dokoukám, ale jako je mi z toho až smutno
Dexter
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se