Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37481 - 37500 Napsat příspěvek

xxendxx

Fall dokoukany, Orange sem přerušil v půlce, na Strike Back se chystám, True Blood sem přerušil v půlce minulý sezóny (fucking faeries). O Longmire uvažuju, Ray Donovan mě po prvním díle vůbec nevzal. Breaking Bad nechci vůbec začínat, protože to je prost moc sezón a Futuramu raději no comment.
602415
Fall dokoukany, Orange sem přerušil v půlce, na Strike Back se chystám, True Blood sem přerušil v půlce minulý sezóny (fucking faeries). O Longmire uvažuju, Ray Donovan mě po prvním díle vůbec nevzal. Breaking Bad nechci vůbec začínat, protože to je prost moc sezón a Futuramu raději no comment.
xxendxx
0 0
reagovat

treba...


Ray Donovan, Low Winter Sun, Breaking Bad, Strike Back, Burn notice, Wilfred, Bridge US, Copper, Royal Pains, .... pro nekoho True blood, futurama, longmire, anger management (kterej se po zacatku hodne zvednul), top of the lake, Underbelly (ktery strka do kapsy vsechny ty Broadwalk Empajry s přehledem), Orange is the new black, The Fall (pecka na dlouhy vecer)
602414
Ray Donovan, Low Winter Sun, Breaking Bad, Strike Back, Burn notice, Wilfred, Bridge US, Copper, Royal Pains, .... pro nekoho True blood, futurama, longmire, anger management (kterej se po zacatku hodne zvednul), top of the lake, Underbelly (ktery strka do kapsy vsechny ty Broadwalk Empajry s přehledem), Orange is the new black, The Fall (pecka na dlouhy vecer)
treba...
0 0
reagovat
Breaking Bad, Longmire např.
602413
Breaking Bad, Longmire např.
0 0
reagovat

xxendxx

Suits šli prudce dolů, sledoval sem Killing, a zbytek těch co sleduju běží na podzim...
Podle mě toho zajímavýho teď zas tak moc neběží. Příklady?
602412
Suits šli prudce dolů, sledoval sem Killing, a zbytek těch co sleduju běží na podzim... Podle mě toho zajímavýho teď zas tak moc neběží. Příklady?
xxendxx
0 0
reagovat
to ukazuje na to ze bud nemas cas nebo vkus, protoze bezi nekolik jinejch serialu nez jsou prehypovany Suits, ktery stoji za to sledovat.
602410
to ukazuje na to ze bud nemas cas nebo vkus, protoze bezi nekolik jinejch serialu nez jsou prehypovany Suits, ktery stoji za to sledovat.
0 0
reagovat
Přestávám koukat na Suits. To je strašně smutný co se s tím seriálem stalo. Takže teď přes léto vlastně koukám jenom na Newsroom...
602404
Přestávám koukat na Suits. To je strašně smutný co se s tím seriálem stalo. Takže teď přes léto vlastně koukám jenom na Newsroom...
0 0
reagovat

Sam

ANi si nemyslím, dost jich mělo špičkovou gradaci.
602382
ANi si nemyslím, dost jich mělo špičkovou gradaci.
Sam
0 0
reagovat

TonyCIifton

Tak, u True Blood byly vždycky poslední díly spíš úvodem do další série...
602367
Tak, u True Blood byly vždycky poslední díly spíš úvodem do další série...
TonyCIifton
0 0
reagovat

True Blood 8. a 9 díl s06

CO chtěj proboha řešit v posledním díle? :o


Jo a z Terryho bude doufám zombík :D
602363
CO chtěj proboha řešit v posledním díle? *:o* Jo a [spoiler]z Terryho bude doufám zombík[/spoiler] *:D*
True Blood 8. a 9 díl s06
0 0
reagovat
Frank Darabont a Los Angeles 1947 = MOB CITY. :o:+
602349
[b]Frank Darabont[/b] a Los Angeles 1947 = [link="http://www.youtube.com/watch?v=kv3mLRo8Xaw"]MOB CITY[/link]. *:o**:+*
0 0
reagovat

Longmire

Walt by si dal na snídani i Chucka Norrise. Jestli mi za poslední dvě sezóny něco přirostlo k srdci, je to právě Longmire... Opět perfektní díl. A ne, nevím čím to je.
602331
Walt by si dal na snídani i Chucka Norrise. Jestli mi za poslední dvě sezóny něco přirostlo k srdci, je to právě Longmire... Opět perfektní díl. A ne, nevím čím to je.
Longmire
0 0
reagovat

TrueBlood

Hej to s tou strechou me nenapadlo, ale zas na druhou stranu, bylo to cool a tenhle dil byl slusny.
602310
Hej to s tou strechou me nenapadlo, ale zas na druhou stranu, bylo to cool a tenhle dil byl slusny.
TrueBlood
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Konečně někdo :D
602305
Konečně někdo *:D*
Sam.Vimes
0 0
reagovat

Dexter

Mě to bavilo zatím nejvíc z této řady. Je ale pravda že jsem čekal něco jinýho:
doufal jsem že se kolem Dextera bude stahovat smyčka a budou mu docházet možnosti, že to v tomhle ohledu bude podobné jako 2. řada, navíc že se vynoří ty nedbalé vraždy z dřívějška...

True Blood - No, nevím, nemohl Bill ty upíry prostě odvést pod střechu, místo aby ho vysáli? Eh, radši nepřemýšlet...
602304
Mě to bavilo zatím nejvíc z této řady. Je ale pravda že jsem čekal něco jinýho: [spoiler]doufal jsem že se kolem Dextera bude stahovat smyčka a budou mu docházet možnosti, že to v tomhle ohledu bude podobné jako 2. řada, navíc že se vynoří ty nedbalé vraždy z dřívějška...[/spoiler] [b]True Blood[/b] - No, nevím, [spoiler]nemohl Bill ty upíry prostě odvést pod střechu, místo aby ho vysáli? Eh, radši nepřemýšlet...[/spoiler]
Dexter
0 0
reagovat

Dexter

Já nmůžu říci, že bych byl z Dextera zklamanej, ale také jsem čekal něco jiného... Ani mě tak nějako ta celková zápletka... A když si člověk uvědomí, že ho nejvíce zajímá osud Masuky a jeho rodiny, něco je špatně...

Je to osmá sezóna a pořád to má něco do sebe, ale už to není, co to bejvalo...
602303
Já nmůžu říci, že bych byl z Dextera zklamanej, ale také jsem čekal něco jiného... Ani mě tak nějako ta celková zápletka... A když si člověk uvědomí, že ho nejvíce zajímá osud Masuky a jeho rodiny, něco je špatně... Je to osmá sezóna a pořád to má něco do sebe, ale už to není, co to bejvalo...
Dexter
0 0
reagovat
Líbí se mi, jak se tu nakously tzv. "usínací seriály", já takhle dokoukal prakticky celej Warehouse 13. :D
602302
Líbí se mi, jak se tu nakously tzv. "usínací seriály", já takhle dokoukal prakticky celej Warehouse 13. *:D*
0 0
reagovat

Longmire

Z minulýho tejden je jedna z nejchlapáčtějších věcí, který kdy v televizi běžely.
602300
Z minulýho tejden je jedna z nejchlapáčtějších věcí, který kdy v televizi běžely.
Longmire
0 0
reagovat
Každý od toho seriálu čaká niečo iné. Zatiaľ sa všetko vyvíja tak, ako by som si predstavoval. To, že vy nie ste spokojní, mi nemôže byť snáď už ani viac šumák.
602299
Každý od toho seriálu čaká niečo iné. Zatiaľ sa všetko vyvíja tak, ako by som si predstavoval. To, že vy nie ste spokojní, mi nemôže byť snáď už ani viac šumák.
0 0
reagovat

Dexter

ale kdež, po dlouhý době díl, kterej fungoval. Konečně to začíná mít tah na finále, jen zamrzí ta obligátní promarněná první půlka série.
602297
ale kdež, po dlouhý době díl, kterej fungoval. Konečně to začíná mít tah na finále, jen zamrzí ta obligátní promarněná první půlka série.
Dexter
0 0
reagovat

Dexter

souhlas se speta.jr - slabé, nucené a otravné. Nic zajímavého. To třeba Breaking Bad (kdy to taky nebyl vyloženě epický díl) alespoň pořádně otevřelo a zavřelo daný díl. :+
602296
souhlas se [b]speta.jr[/b] - slabé, nucené a otravné. Nic zajímavého. To třeba Breaking Bad (kdy to taky nebyl vyloženě epický díl) alespoň pořádně otevřelo a zavřelo daný díl. *:+*
Dexter
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se