Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37141 - 37160 Napsat příspěvek

GoT

To jako fakt?, dyť byl Daario otřesnej .. kdyby to tady křičeli čtrnáctky odkojený MTV, ale dospělí chlapi .. :D
603929
To jako fakt?, dyť byl Daario otřesnej .. kdyby to tady křičeli čtrnáctky odkojený MTV, ale dospělí chlapi .. *:D*
GoT
0 0
reagovat

Memphis

Přeobsadili i Gregora 'Horu' Clegane (zase) a taky Tommena Baratheona. Ale toho Daaria HBO neodpustím. :(:-
603926
Přeobsadili i Gregora 'Horu' Clegane (zase) a taky Tommena Baratheona. Ale toho Daaria HBO neodpustím. *:(**:-*
Memphis
0 0
reagovat

GoT

Hm, tak zjevně ve se ve čtvrtý sezóně dočkáme i Sigur Rós. :D Jinak trochu nemilým překvapením pro mě bylo zjištění, že přeobsadili Daaria Naharise...
603924
Hm, tak zjevně ve se ve čtvrtý sezóně dočkáme i Sigur Rós. *:D* Jinak trochu nemilým překvapením pro mě bylo zjištění, že přeobsadili Daaria Naharise...
GoT
0 0
reagovat

The Moaning of Life aneb televízna udalosť roka

Každý máme niečo a Karl Pilkington má nový seriál! Sky ho asi len tak nepustí. link :D
603916
Každý máme niečo a Karl Pilkington má nový seriál! Sky ho asi len tak nepustí. http://www.youtube.com/watch?v=UDoAUYnDLCg *:D*
The Moaning of Life aneb televízna udalosť roka
0 0
reagovat

duro

To mam moc rad na britskych serialech, ze serie maji 3,4,6 nebo 8 dilu max. :-)
603882
To mam moc rad na britskych serialech, ze serie maji 3,4,6 nebo 8 dilu max. :-)
duro
0 0
reagovat

duro

dik za tip, vyzerá to fajn :+
603864
dik za tip, vyzerá to fajn *:+*
duro
0 0
reagovat

okkac

Pozrel som si prvú a pokračujem. Ono zase 13 dielov nie je taký výkon zmáknuť na jeden záťah. :)
603860
Pozrel som si prvú a pokračujem. Ono zase 13 dielov nie je taký výkon zmáknuť na jeden záťah. *:)*
okkac
0 0
reagovat

duro

Jako hnedka 4 serii, nebo jsi nakoukal ty prvni tri?
603853
Jako hnedka 4 serii, nebo jsi nakoukal ty prvni tri?
duro
0 0
reagovat

Sarger + Homeland 3 rada

Ja jsem se odhodlal:) 3 rada me zatim utvrdila v tom, ze serial mel skoncit 2 radou8)
603852
Ja jsem se odhodlal:) 3 rada me zatim utvrdila v tom, ze serial mel skoncit 2 radou*8)*
Sarger + Homeland 3 rada
0 0
reagovat

Gonzi

Máš pravdu, že ta přestřelka, kde se nikdo 3minuty netrefí je blbá.
Ale to že ji utli v půlce mě ani moc nevadí, aspoň jsme natěšení na další díl:)Už zbývají jen 3 díly, takže to vydržíš:+ Jinak stále netuším jak to dopadne.

603851
[spoiler]Máš pravdu, že ta přestřelka, kde se nikdo 3minuty netrefí je blbá. Ale to že ji utli v půlce mě ani moc nevadí, aspoň jsme natěšení na další díl*:)*Už zbývají jen 3 díly, takže to vydržíš*:+* Jinak stále netuším jak to dopadne.[/spoiler]
Gonzi
0 0
reagovat

skúsil som Whitechapel

tož dobré to je...
603849
tož dobré to je...
skúsil som Whitechapel
0 0
reagovat

Newsroom

"In three... two...-"

Sakra, kde je pokračování? :o
603845
"In three... two...-" Sakra, kde je pokračování? *:o*
Newsroom
0 0
reagovat

Touch of Cloth Season 2

Po prvním dílu jsem byl trochu rozpačitej, ale druhej dojem dokonale napravil. A už je očividně natočená i třetí řada s Karen Gillan. :+
603843
Po prvním dílu jsem byl trochu rozpačitej, ale druhej dojem dokonale napravil. A už je očividně natočená i třetí řada s Karen Gillan. *:+*
Touch of Cloth Season 2
0 0
reagovat

Breaking Bad

OMFG to už začíná být trapné:
Pokaždé, ale POKAŽDÉ nějaký levný cliffhanger.
a) je tam 5 automatických zbraní mezi kterými je i AA12 a jsou od sebe asi 10m=ti poldové měli umřít okamžitě
b) kdyby umřeli až po 15sekundách střílení, tak by mi to nevadilo, když je tam cliff tak mě to sere nehorázně
c) nevěřím, že vůbec existuje někdo, kdo jejich příjezd nečekal od toho zamítnutí v telefonu, takže posledních asi 10 minut bylo jak čekání na godota
d) kdyby to alespoň neutli uprostřed přestřelky, ale před ní...

Neříkám že je to špatný díl či seriál, ale tohle už mě slušně vytáčí...
603837
OMFG to už začíná být trapné: [spoiler]Pokaždé, ale POKAŽDÉ nějaký levný cliffhanger. a) je tam 5 automatických zbraní mezi kterými je i AA12 a jsou od sebe asi 10m=ti poldové měli umřít okamžitě b) kdyby umřeli až po 15sekundách střílení, tak by mi to nevadilo, když je tam cliff tak mě to sere nehorázně c) nevěřím, že vůbec existuje někdo, kdo jejich příjezd nečekal od toho zamítnutí v telefonu, takže posledních asi 10 minut bylo jak čekání na godota d) kdyby to alespoň neutli uprostřed přestřelky, ale před ní... [/spoiler] Neříkám že je to špatný díl či seriál, ale tohle už mě slušně vytáčí...
Breaking Bad
0 0
reagovat
Jsi pravděpodobně jedinej, kdo ho na čt2 sleduje ;)
603835
Jsi pravděpodobně jedinej, kdo ho na čt2 sleduje *;)*
0 0
reagovat
Jsem jediný, koho Doctor Who na ČT2 nebaví a do jeho sledování se musí nutit?
603828
Jsem jediný, koho Doctor Who na ČT2 nebaví a do jeho sledování se musí nutit?
0 0
reagovat
Uz jen 2 epizody Dextera nam zbyvaji.. bude to jeste zajimave
603827
Uz jen 2 epizody Dextera nam zbyvaji.. bude to jeste zajimave
0 0
reagovat
Nejdrřív mě smetl Newsroom a pak mě dodělalo Breaking Bad. Takhle se dělají seriály :+
603826
Nejdrřív mě smetl Newsroom a pak mě dodělalo Breaking Bad. Takhle se dělají seriály *:+*
0 0
reagovat

Newsroom

Charlie: I MEAN WHAT THE FUUUUCK ?!!!!

:o:o:o Je to naprosto geniální seriál.
603813
Charlie: [b]I MEAN WHAT THE FUUUUCK ?!!!![/b] *:o**:o**:o* Je to naprosto geniální seriál.
Newsroom
0 0
reagovat

Breaking Bad 5x13

:o:o:o:o:o:o :+:+:+
603811
*:o**:o**:o**:o**:o**:o* *:+**:+**:+*
Breaking Bad 5x13
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se