Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37181 - 37200 Napsat příspěvek

Breaking Bad 5x14

:o x50. Absolutní špička televizní tvorby, Newsroom to se mnou teď bude mít těžký.
604123
*:o* x50. Absolutní špička televizní tvorby, Newsroom to se mnou teď bude mít těžký.
Breaking Bad 5x14
0 0
reagovat
Gorecki: Absolutny suhlas s Breaking Bad :+
604122
Gorecki: Absolutny suhlas s Breaking Bad *:+*
0 0
reagovat

killerzeli

To si myslel celé vážne?
604120
To si myslel celé vážne?
killerzeli
0 0
reagovat

killerzeli

tak nakukal si dve série seriálu, ktorý je podla teba hodný 40%? hmm
604119
tak nakukal si dve série seriálu, ktorý je podla teba hodný 40%? hmm
killerzeli
0 0
reagovat

Newsroom

V rámci dohánění restů před začátkem školního roku jsem kromě překvapení (Orange is the new black, Banshee, Legend of Korra) dal i druhou sezonu Newsroom a pořád vůbec nechápu to všeobecné nadšení, které tu vládne. Přestože je to lepší než první sezóna, pořád jde jen o lehce nadprůměrný seriál, který mezi nynější konkurencí zapadá (Breaking Bad jsem v jednu chvíli začal skoro nenávidět, ale nyní je opět na vrcholu). Nechci vyvolávat flame, už kvůli tomu, že bych tu byl napospas přesile, ale já to kouzlo prostě nevidím. (Shrnutí: Ze 40% se to vyhrabalo na 60%, ale nadšení pořád nerozumím)

PS: Jsem v tom jenom já nebo Olivia Munn a Sam Waterston jsou naprosto hrozní a do svých rolí nedávají vůbec nic a jen odříkávají, co mají odříkat, bez náznaku jakékoliv snahy o hraní? (Téměř vymizelo narážení do dveří, tak to je nyní má největší výtka)
604118
V rámci dohánění restů před začátkem školního roku jsem kromě překvapení (Orange is the new black, Banshee, Legend of Korra) dal i druhou sezonu Newsroom a pořád vůbec nechápu to všeobecné nadšení, které tu vládne. Přestože je to lepší než první sezóna, pořád jde jen o lehce nadprůměrný seriál, který mezi nynější konkurencí zapadá (Breaking Bad jsem v jednu chvíli začal skoro nenávidět, ale nyní je opět na vrcholu). Nechci vyvolávat flame, už kvůli tomu, že bych tu byl napospas přesile, ale já to kouzlo prostě nevidím. (Shrnutí: Ze 40% se to vyhrabalo na 60%, ale nadšení pořád nerozumím) PS: Jsem v tom jenom já nebo Olivia Munn a Sam Waterston jsou naprosto hrozní a do svých rolí nedávají vůbec nic a jen odříkávají, co mají odříkat, bez náznaku jakékoliv snahy o hraní? (Téměř vymizelo narážení do dveří, tak to je nyní má největší výtka)
Newsroom
0 0
reagovat

Newsroom

To, že Obama vyhraje, jsem tak trochu tušil.
Ale doufal jsem, že vyřeší nějak i všechny ty žaloby.
604116
To, že Obama vyhraje, jsem tak trochu tušil. [spoiler]Ale doufal jsem, že vyřeší nějak i všechny ty žaloby.[/spoiler]
Newsroom
0 0
reagovat

Newsroom

!!!!!

Jen jsem zvědavý jak budou dál rozvíjet vztahy mezi postavami v další sérii, když teď všechny rozjeté linie uzavřeli.
604115
!!!!! [spoiler]Jen jsem zvědavý jak budou dál rozvíjet vztahy mezi postavami v další sérii, když teď všechny rozjeté linie uzavřeli.[/spoiler]
Newsroom
0 0
reagovat

TedGeorge

Sorkin...
604114
Sorkin...
TedGeorge
0 0
reagovat
A navrch nejgeniálnější reakce jedné nejmenované postavy vůbec
.
.
.
"What I have can't be taught.... "
604113
A navrch nejgeniálnější reakce jedné nejmenované postavy vůbec . . . "What I have can't be taught.... "
0 0
reagovat

Newsroom

Sem ukecanej protivnej člověk kterej občas trpí neopodstatněnou touhou vyjádřit se skoro ke všemu. To, že u pěti dílů Newsroomu v týhle sezóně sem se zmohl jenom na :o, by vám mělo naznačit, že tahle sezóna je opravdu hodně, hodně, hodně dobrá. No a pak přišel závěrečnej díl, kdy Obama vyhrál volby (spoiler alert) a mě začíná mrzet, že sem si :o:o:o vyplýtval tak brzo. Protože to nejlepší si Soorkin schoval na závěr sezóny, já mám čelist u země, a tleskám. Tohle je prostě neuvěřitelně dobrý. I know it when I see it. Don je můj novej hrdina. Kdybych byl gay Shakespeare, tak o něm začnu psát sonety. A udělali sme pěkné kolečko, protože už i tady píšu sračky. TedGeorge out? Poor choice of words :D

P.S Už jsem říkal, že je season finale strašná pecka? :o:o:o
604112
Sem ukecanej protivnej člověk kterej občas trpí neopodstatněnou touhou vyjádřit se skoro ke všemu. To, že u pěti dílů Newsroomu v týhle sezóně sem se zmohl jenom na *:o*, by vám mělo naznačit, že tahle sezóna je opravdu hodně, hodně, hodně dobrá. No a pak přišel závěrečnej díl, kdy Obama vyhrál volby (spoiler alert) a mě začíná mrzet, že sem si *:o**:o**:o* vyplýtval tak brzo. Protože to nejlepší si Soorkin schoval na závěr sezóny, já mám čelist u země, a tleskám. Tohle je prostě neuvěřitelně dobrý. I know it when I see it. Don je můj novej hrdina. Kdybych byl gay Shakespeare, tak o něm začnu psát sonety. A udělali sme pěkné kolečko, protože už i tady píšu sračky. TedGeorge out? Poor choice of words *:D* P.S Už jsem říkal, že je season finale strašná pecka? *:o**:o**:o*
Newsroom
0 0
reagovat
A jeden velky majestatny "in your face" vsetkym co brali piatu seriu len ako zbytocnu nastavovanu kasu
604109
A jeden velky majestatny "in your face" vsetkym co brali piatu seriu len ako zbytocnu nastavovanu kasu
0 0
reagovat

Breaking Bad

Wow, nemam slov, toto uz asi nepresti nic, mozno posledne diely. Tak genialne napisany, vystavany a zahrany serial tu este nebol. Hlboka poklona, potlesk, som emocne vycucnuty na kost.
604108
Wow, nemam slov, toto uz asi nepresti nic, mozno posledne diely. Tak genialne napisany, vystavany a zahrany serial tu este nebol. Hlboka poklona, potlesk, som emocne vycucnuty na kost.
Breaking Bad
0 0
reagovat

The Newsroom

Do not iron clothes while wearing them :D Největší wtf je, že to tam opravdu je.
604105
Do not iron clothes while wearing them *:D* Největší wtf je, že to tam opravdu je.
The Newsroom
0 0
reagovat

Vincent

Aha, ono je jenom 9 dílů. Zrada! :D
604102
Aha, ono je jenom 9 dílů. Zrada! *:D*
Vincent
0 0
reagovat

The Newsroom

Season finale bylo dokonaly, uz ted se nemuzu dockat dalsi rady! Sorkin vi jak na me :)
604101
Season finale bylo dokonaly, uz ted se nemuzu dockat dalsi rady! Sorkin vi jak na me :)
The Newsroom
0 0
reagovat
Tak uz jen pristi tyden si uzijeme Dextera, smutny to den..
604099
Tak uz jen pristi tyden si uzijeme Dextera, smutny to den..
0 0
reagovat

xxendxx

vážně ti to připadá tak vtipný ? :D:D
604097
vážně ti to připadá tak vtipný ? *:D**:D*
xxendxx
0 0
reagovat

GoT Soundtrack ^^ (spoilery do s03e09)

604095
[link="http://www.youtube.com/watch?v=vZY5bxPuzbE"]Epický :D[/link]
GoT Soundtrack ^^ (spoilery do s03e09)
0 0
reagovat

Hankey

Zdroj twitter. Bude se jednat o finální epizodu a vrátí se Moss, Roy, Jen i Douglas.
604083
Zdroj [link="https://twitter.com/ITCrowdSupport"]twitter[/link]. Bude se jednat o finální epizodu a vrátí se Moss, Roy, Jen i Douglas.
Hankey
0 0
reagovat

memphis

super. nejaky dalsi info, nebo aspon zdroj?
604084
super. nejaky dalsi info, nebo aspon zdroj?
memphis
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se