Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100621 - 100640 Napsat příspěvek

fan trailery awesome!!!!

fan trailery

Tyto trailery od jednoho fan jsou fakt dost povedené. Hlavně ty dva na 300, začínají stejně, ale pak jsou rozdílné a má to dobře udělané.
464444
[link="http://www.movie-list.com/forum/showthread.php?t=19167"]fan trailery[/link] Tyto trailery od jednoho fan jsou fakt dost povedené. Hlavně ty dva na 300, začínají stejně, ale pak jsou rozdílné a má to dobře udělané.
fan trailery awesome!!!!
0 0
reagovat
miluju adblock :D
464443
miluju adblock :D
0 0
reagovat

totálne peklo

Comeback skupiny Maduar s coververziou One Way Ticket. Kto počul a hlavne videl videoklip, ten vie, že to je ZLO. Link na YT nedám, lebo je tam len odseknutá verzia - nie je tam hlavne rappová vložka, ktorá je na tom celom najlepšia. Bomba. Myslel som, že dancefloor v štýle roku 1993 sa robí už len v Maďarsku a v ČR :D... :-:-:-
464442
Comeback skupiny Maduar s coververziou One Way Ticket. Kto počul a hlavne videl videoklip, ten vie, že to je ZLO. Link na YT nedám, lebo je tam len odseknutá verzia - nie je tam hlavne rappová vložka, ktorá je na tom celom najlepšia. Bomba. Myslel som, že dancefloor v štýle roku 1993 sa robí už len v Maďarsku a v ČR *:D*... *:-**:-**:-*
totálne peklo
0 0
reagovat

dabing Pirátov

V prvej časti je Jack ešte nadabovaný dobre. Skúste český dabing Truhly, tam ho dabuje niekto iný (to fakt neznášam, keď je iný hlas pri hlavnom hrdinovi v každej časti - podobne Indy, Matrix atď.) a ešte len TO je peklo.
464441
V prvej časti je Jack ešte nadabovaný dobre. Skúste český dabing Truhly, tam ho dabuje niekto iný (to fakt neznášam, keď je iný hlas pri hlavnom hrdinovi v každej časti - podobne Indy, Matrix atď.) a ešte len TO je peklo.
dabing Pirátov
0 0
reagovat
jedna z tech nejlepsich romantickych komedii, co jsem kdy videl
464440
jedna z tech nejlepsich romantickych komedii, co jsem kdy videl
0 0
reagovat
no možná troška odvázanější:))
464439
no možná troška odvázanější*:))*
0 0
reagovat
chtel jsi rict netypicka :+
464438
chtel jsi rict netypicka *:+*
0 0
reagovat
Jo Láska nebeská se fakt povedla. Dost jsem se u ní bavil. Je to taková typická britská romantická komedie, která nezklame. Hold, kdo umí, ten umí:+
464437
Jo Láska nebeská se fakt povedla. Dost jsem se u ní bavil. Je to taková typická britská romantická komedie, která nezklame. Hold, kdo umí, ten umí*:+*
0 0
reagovat
už 28.6 je die hard 4? wow :-)
tak to se važně těšim

who is this guy? :-D
464436
už 28.6 je die hard 4? wow :-) tak to se važně těšim who is this guy? :-D
0 0
reagovat
Výborný to bylo. :+
464435
Výborný to bylo. *:+*
0 0
reagovat
ale upřimě.tak přehlaškovanej flm jsem dlouho neviděl.z těch novych akčnáku nešehaha smrtonostne pasti ani jeden :-)

Now I have machine gun
ho ho ho
the best :-)
464434
ale upřimě.tak přehlaškovanej flm jsem dlouho neviděl.z těch novych akčnáku nešehaha smrtonostne pasti ani jeden :-) Now I have machine gun ho ho ho the best :-)
0 0
reagovat
tak tak...?)
464433
tak tak...*?)*
0 0
reagovat

Die Hard

Zamackneme prosim vsichni slzu a prejme si, aby tady uz byla pristi sobota... Ch jo, takovy filmy se uz netocej...:)
464432
Zamackneme prosim vsichni slzu a prejme si, aby tady uz byla pristi sobota... Ch jo, takovy filmy se uz netocej...*:)*
Die Hard
0 0
reagovat
joo John byl skvělej.jsem ten film važně dlouho neviděl.a už se těšim na druhej díl.Ten bude ještě lepší :-)
464431
joo John byl skvělej.jsem ten film važně dlouho neviděl.a už se těšim na druhej díl.Ten bude ještě lepší :-)
0 0
reagovat
Sakra to je tak krásnej film :+
464430
Sakra to je tak krásnej film *:+*
0 0
reagovat
Tů dů dů dů tů du dů dů tů du dů tů dů dů tů dů dů tů dů.
Bethovenova devátá:D
464429
Tů dů dů dů tů du dů dů tů du dů tů dů dů tů dů dů tů dů. Bethovenova devátá*:D*
0 0
reagovat
Jo, zlatý staý český dabingy. Viz Funes, Belmondo apod. Dnešní stojí za nic. Např. totálně mi to zkazilo Spideyho (bohužel, neměl jsem jinou možnost, titulkovaná kopie se Plzni vyhla :(). Na dabingy nikdy nekoukám (pravda, občas jo, ale jen pokud se chci hooooodně pobavit :D ):D
464428
Jo, zlatý staý český dabingy. Viz Funes, Belmondo apod. Dnešní stojí za nic. Např. totálně mi to zkazilo Spideyho (bohužel, neměl jsem jinou možnost, titulkovaná kopie se Plzni vyhla *:(*). Na dabingy nikdy nekoukám (pravda, občas jo, ale jen pokud se chci hooooodně pobavit *:D* )*:D*
0 0
reagovat
jupijajej smejde!!!
464427
jupijajej smejde!!!
0 0
reagovat
skutecne povedeny cesky dabing je u Forresta Gumpa......to je snad lepsi nez original.....a nesmim opomenout skvele nadabovaneho Louis de Funése;)
464426
skutecne povedeny cesky dabing je u Forresta Gumpa......to je snad lepsi nez original.....a nesmim opomenout skvele nadabovaneho Louis de Funése*;)*
0 0
reagovat

Fluke

Ale tohle je international trailer tamto byl klasickej trailer a hlavně tamten sem ani nestačil stáhnout jak byly zrušeny linky.
464425
Ale tohle je international trailer tamto byl klasickej trailer a hlavně tamten sem ani nestačil stáhnout jak byly zrušeny linky.
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se