Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14261 - 14280 Napsat příspěvek
No ale takovej Samsung u nás má zastoupení, takže by ti to meli během prvního roku vzít,ne?
496417
No ale takovej Samsung u nás má zastoupení, takže by ti to meli během prvního roku vzít,ne?
0 0
reagovat
Koukám na pixmanii a ano, podle všeho musíš v případě servisu jim to poslat zpět do Francie přes UPS/DPD anebo si to opravit v českým servisu za peníze:))
A záruka je podle všeho jeden rok.
496415
Koukám na pixmanii a ano, podle všeho musíš v případě servisu jim to poslat zpět do Francie přes UPS/DPD anebo si to opravit v českým servisu za peníze*:))* A záruka je podle všeho jeden rok.
0 0
reagovat
Na pixmanii psali, když jsem to kupoval, že jim to mám poslat zpátky a když uznají záruku poštovný mi zaplatí a vadu opraví/nahradí/vrátí peníze. Ale nevim jestli je to tam furt.
496414
Na pixmanii psali, když jsem to kupoval, že jim to mám poslat zpátky a když uznají záruku poštovný mi zaplatí a vadu opraví/nahradí/vrátí peníze. Ale nevim jestli je to tam furt.
0 0
reagovat
Velmi zajimavy clanek.
496413
Velmi zajimavy clanek.
0 0
reagovat
Samsung: Primárně platí, že výrobek by měl být reklamován vždy tam, kde byl zakoupen. viz. odkaz: link
496412
Samsung: Primárně platí, že výrobek by měl být reklamován vždy tam, kde byl zakoupen. viz. odkaz: http://technet.idnes.cz/se-zarukou-na-elektroniku-z-ciziny-u-nas-muzete-narazit-pjh-/hardware.asp?c=A080311_180755_hardware_vse
0 0
reagovat
Ja co jsem se dival, tak s tim samsungem to neni tak jiste... Kazdopadne Pixmanii ja nezkousel, ale co vim za dopravu a bezpecny nakup si pekne clovek priplati a znamy mel presne pote problem s opravou...
496410
Ja co jsem se dival, tak s tim samsungem to neni tak jiste... Kazdopadne Pixmanii ja nezkousel, ale co vim za dopravu a bezpecny nakup si pekne clovek priplati a znamy mel presne pote problem s opravou...
0 0
reagovat
no já tam mel taky skladem a taky to posílali z francie.. myslím, že v čr ani sklady nemají...Ale jinak já taky z pixmanie spokojenost8)
496407
no já tam mel taky skladem a taky to posílali z francie.. myslím, že v čr ani sklady nemají...Ale jinak já taky z pixmanie spokojenost*8)*
0 0
reagovat
Tak tam snad Samsung patří, ne?

pheew, když už i techniguru imf říká, že tam nakupoval spokojeně a ta cena je dost....dost..dost...oči poškozujcí, musím si je držet ve víčkách.

btw. to skladem u nich znamená, skladem v ČR nebo jiném státě?
496409
Tak tam snad Samsung patří, ne? pheew, když už i techniguru imf říká, že tam nakupoval spokojeně a ta cena je dost....dost..dost...oči poškozujcí, musím si je držet ve víčkách. btw. to skladem u nich znamená, skladem v ČR nebo jiném státě?
0 0
reagovat
Ad Pixmania: Pokud mas HW s celoevropskou zarukou (tj. oprava probiha v cz servisu), tak nevidim zadny problem. Nakupoval jsem tam asi trikrat.
496406
Ad Pixmania: Pokud mas HW s celoevropskou zarukou (tj. oprava probiha v cz servisu), tak nevidim zadny problem. Nakupoval jsem tam asi trikrat.
0 0
reagovat
já jsem tam kupoval jenom stolní přehrávač a všechno v pohodě.. akorát dost čekáš..DPD z Francie.. tak tři dny a o vikendu nedelaj, takže když to blbě objednáš tak čekáš skoro dva týdny.. ale jinak všechno v pohodě.
8) Ale zatím jsem nereklamoval a doufám, že ani nebudu.
496404
já jsem tam kupoval jenom stolní přehrávač a všechno v pohodě.. akorát dost čekáš..DPD z Francie.. tak tři dny a o vikendu nedelaj, takže když to blbě objednáš tak čekáš skoro dva týdny.. ale jinak všechno v pohodě. *8)* Ale zatím jsem nereklamoval a doufám, že ani nebudu.
0 0
reagovat
Já pudu do Mall.cz, jistota je jistota, cena u nich a na Kasa je podobná, ale pixmanii bych taky neriskoval.
496402
Já pudu do Mall.cz, jistota je jistota, cena u nich a na Kasa je podobná, ale pixmanii bych taky neriskoval.
0 0
reagovat
Pixmanie mi připadá trochu jako loterie, alespoň co jsem tak četl na všech možných diskuzích. Pokud vše proběhne OK, tak má člověk štěstí, pokud ale dojde k reklamaci či vrácení zboží, může se to velmi protáhnout a prodražit. Nějaké osobní zkušenosti od místních?
496401
Pixmanie mi připadá trochu jako loterie, alespoň co jsem tak četl na všech možných diskuzích. Pokud vše proběhne OK, tak má člověk štěstí, pokud ale dojde k reklamaci či vrácení zboží, může se to velmi protáhnout a prodražit. Nějaké osobní zkušenosti od místních?
0 0
reagovat
Pixmanii bych nebral 8)
496399
Pixmanii bych nebral *8)*
0 0
reagovat
496398
[link="http://www.pixmania.cz/cz/cz/993723/art/samsung/televizor-lcd-le40m86bd.html"]link[/link]
0 0
reagovat
link
Asi budu nakupovat:+
496397
http://www.kasa.cz/audio-video-technika/koupit/336839/samsung/samsung-le37m87bd/ Asi budu nakupovat*:+*
0 0
reagovat
Libra je takova prijemna-symbolicka ;) Jen aby to za chvili nezrusili jako treba movietyme 8)
496290
Libra je takova prijemna-symbolicka *;)* Jen aby to za chvili nezrusili jako treba movietyme *8)*
0 0
reagovat
jestli nemáš místo mechaniky drtičku, tak bych byl ochotnej, mě by si na druhou stranu mohl půjčit nějaký blůčko, abych zjistil jestli má cenu objednat..například smithovu legendu;)
ale asi bysme měli jít do vzkazníku8)
496225
jestli nemáš místo mechaniky drtičku, tak bych byl ochotnej, mě by si na druhou stranu mohl půjčit nějaký blůčko, abych zjistil jestli má cenu objednat..například smithovu legendu*;)* ale asi bysme měli jít do vzkazníku*8)*
0 0
reagovat
ehm, a myslíš, že bys dal Two Thrones na pár týdnů zruky jinýmu modrákovi? Ostatní díly mám origoš, ale trojku nechci kupovat do tý doby, než její funkčnost vyzkoušim na Vistách.:D
496220
ehm, a myslíš, že bys dal Two Thrones na pár týdnů zruky jinýmu modrákovi? Ostatní díly mám origoš, ale trojku nechci kupovat do tý doby, než její funkčnost vyzkoušim na Vistách.*:D*
0 0
reagovat

Psema

PoP: Two thrones? jo mám:) ENG verzi v českém obalu, i se Starforce ochrannou:)
(ostatní taky, Warrior Within v jednom obalu sENG i CZ verzí 3CD+DVD a bohužel budget verzi Písků času, ale ENG8))

ad UK shopy, je to stejně všechno o akcích, vcelku jsou stejně všichni na stejno krom Amazonu.
496218
PoP: Two thrones? jo mám:) ENG verzi v českém obalu, i se Starforce ochrannou*:)* (ostatní taky, Warrior Within v jednom obalu sENG i CZ verzí 3CD+DVD a bohužel budget verzi Písků času, ale ENG*8)*) ad UK shopy, je to stejně všechno o akcích, vcelku jsou stejně všichni na stejno krom Amazonu.
Psema
0 0
reagovat
stčko: jak u čeho, pořád jsou kolikrát levnější než 101cd a britskej Amazon válcujou neustále.:D
496216
stčko: jak u čeho, pořád jsou kolikrát levnější než 101cd a britskej Amazon válcujou neustále.*:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se