Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14261 - 14280 Napsat příspěvek
Libra je takova prijemna-symbolicka ;) Jen aby to za chvili nezrusili jako treba movietyme 8)
496290
Libra je takova prijemna-symbolicka *;)* Jen aby to za chvili nezrusili jako treba movietyme *8)*
0 0
reagovat
jestli nemáš místo mechaniky drtičku, tak bych byl ochotnej, mě by si na druhou stranu mohl půjčit nějaký blůčko, abych zjistil jestli má cenu objednat..například smithovu legendu;)
ale asi bysme měli jít do vzkazníku8)
496225
jestli nemáš místo mechaniky drtičku, tak bych byl ochotnej, mě by si na druhou stranu mohl půjčit nějaký blůčko, abych zjistil jestli má cenu objednat..například smithovu legendu*;)* ale asi bysme měli jít do vzkazníku*8)*
0 0
reagovat
ehm, a myslíš, že bys dal Two Thrones na pár týdnů zruky jinýmu modrákovi? Ostatní díly mám origoš, ale trojku nechci kupovat do tý doby, než její funkčnost vyzkoušim na Vistách.:D
496220
ehm, a myslíš, že bys dal Two Thrones na pár týdnů zruky jinýmu modrákovi? Ostatní díly mám origoš, ale trojku nechci kupovat do tý doby, než její funkčnost vyzkoušim na Vistách.*:D*
0 0
reagovat

Psema

PoP: Two thrones? jo mám:) ENG verzi v českém obalu, i se Starforce ochrannou:)
(ostatní taky, Warrior Within v jednom obalu sENG i CZ verzí 3CD+DVD a bohužel budget verzi Písků času, ale ENG8))

ad UK shopy, je to stejně všechno o akcích, vcelku jsou stejně všichni na stejno krom Amazonu.
496218
PoP: Two thrones? jo mám:) ENG verzi v českém obalu, i se Starforce ochrannou*:)* (ostatní taky, Warrior Within v jednom obalu sENG i CZ verzí 3CD+DVD a bohužel budget verzi Písků času, ale ENG*8)*) ad UK shopy, je to stejně všechno o akcích, vcelku jsou stejně všichni na stejno krom Amazonu.
Psema
0 0
reagovat
stčko: jak u čeho, pořád jsou kolikrát levnější než 101cd a britskej Amazon válcujou neustále.:D
496216
stčko: jak u čeho, pořád jsou kolikrát levnější než 101cd a britskej Amazon válcujou neustále.*:D*
0 0
reagovat
Fluke: eh, mě tyhle simulátory vždycky lezly na nervy. Ale mám taky dotaz - nemáš originální Two Thrones, když jseš takovej sběratel?:D
496215
Fluke: eh, mě tyhle simulátory vždycky lezly na nervy. Ale mám taky dotaz - nemáš originální Two Thrones, když jseš takovej sběratel?*:D*
0 0
reagovat
takze HUT se stal oficialne jednim z nejdrazscih kseftu ... jeste ze mi ani neberou kartu :D
496213
takze HUT se stal oficialne jednim z nejdrazscih kseftu ... jeste ze mi ani neberou kartu *:D*
0 0
reagovat

imf

:D ale tohle bylo těsný8)

disk: jj, myslím, že už rok/dva to bude;)

btw. z jiného soudku,

má někdo zkušenosti z Flight simulator od Microsoftu? poslední je X?
Zajímalo by mě, jestli je to tak graficky náročný, jak se kdysi říkalo a jestli je to vůbec zábavný, četl jsem, že tam jsou i mise, něco ve stylu Simcopter, odvez někoho odněkud někam.
496212
*:D* ale tohle bylo těsný*8)* disk: jj, myslím, že už rok/dva to bude*;)* btw. z jiného soudku, má někdo zkušenosti z Flight simulator od Microsoftu? poslední je X? Zajímalo by mě, jestli je to tak graficky náročný, jak se kdysi říkalo a jestli je to vůbec zábavný, četl jsem, že tam jsou i mise, něco ve stylu Simcopter, odvez někoho odněkud někam.
imf
0 0
reagovat

Fluke

Aha, zapomněl jsem, že koruna posiluje.
496211
Aha, zapomněl jsem, že koruna posiluje.
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

DAMN!!! ;)
496208
DAMN!!! ;)
Fluke
0 0
reagovat
44? Zijes v osmnactym stoleti? ;)
496205
44? Zijes v osmnactym stoleti? ;)
0 0
reagovat

Disk

je to pouze 31 korun, keep on dreaming;)
496206
je to pouze 31 korun, keep on dreaming*;)*
Disk
0 0
reagovat
Frak..aspoň, že sou solidní a chtěj jen libru, takže :-:+
496204
Frak..aspoň, že sou solidní a chtěj jen libru, takže *:-**:+*
0 0
reagovat

Psema

1 libra je přece pouze 44 Kč. To je pro tebe hodně?:D
496203
1 libra je přece pouze 44 Kč. To je pro tebe hodně?*:D*
Psema
0 0
reagovat
jen pro informaci: HUT zavedl poštovný 1 libru. Zmetci.:D
496200
jen pro informaci: HUT zavedl poštovný 1 libru. Zmetci.*:D*
0 0
reagovat
st39.6: Koupíš si to a pak to nosíš jak drahej přívesek na klíče ;):))
496187
st39.6: Koupíš si to a pak to nosíš jak drahej přívesek na klíče *;)**:))*
0 0
reagovat

st

Maze se to na chleba ;)
Ale aspon dobre vidis, jak pada cena zeleza v Pecku. (:
496185
Maze se to na chleba ;) Ale aspon dobre vidis, jak pada cena zeleza v Pecku. (:
st
0 0
reagovat
a k cemu je to dobry? :D
496183
a k cemu je to dobry? *:D*
0 0
reagovat
Tady je ještě pic:
Link
496178
Tady je ještě pic: [link="http://geizhals.at/img/pix/226676.jpg"]Link[/link]
0 0
reagovat
imf: Tak na ceně bych se domluvil že... cca. 4.500,- (původní cena 12.000,-) a měla by to být G80... A je dvouslotová...
496177
imf: Tak na ceně bych se domluvil že... cca. 4.500,- (původní cena 12.000,-) a měla by to být G80... A je dvouslotová...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se