Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14281 - 14300 Napsat příspěvek

Psema

PoP: Two thrones? jo mám:) ENG verzi v českém obalu, i se Starforce ochrannou:)
(ostatní taky, Warrior Within v jednom obalu sENG i CZ verzí 3CD+DVD a bohužel budget verzi Písků času, ale ENG8))

ad UK shopy, je to stejně všechno o akcích, vcelku jsou stejně všichni na stejno krom Amazonu.
496218
PoP: Two thrones? jo mám:) ENG verzi v českém obalu, i se Starforce ochrannou*:)* (ostatní taky, Warrior Within v jednom obalu sENG i CZ verzí 3CD+DVD a bohužel budget verzi Písků času, ale ENG*8)*) ad UK shopy, je to stejně všechno o akcích, vcelku jsou stejně všichni na stejno krom Amazonu.
Psema
0 0
reagovat
stčko: jak u čeho, pořád jsou kolikrát levnější než 101cd a britskej Amazon válcujou neustále.:D
496216
stčko: jak u čeho, pořád jsou kolikrát levnější než 101cd a britskej Amazon válcujou neustále.*:D*
0 0
reagovat
Fluke: eh, mě tyhle simulátory vždycky lezly na nervy. Ale mám taky dotaz - nemáš originální Two Thrones, když jseš takovej sběratel?:D
496215
Fluke: eh, mě tyhle simulátory vždycky lezly na nervy. Ale mám taky dotaz - nemáš originální Two Thrones, když jseš takovej sběratel?*:D*
0 0
reagovat
takze HUT se stal oficialne jednim z nejdrazscih kseftu ... jeste ze mi ani neberou kartu :D
496213
takze HUT se stal oficialne jednim z nejdrazscih kseftu ... jeste ze mi ani neberou kartu *:D*
0 0
reagovat

imf

:D ale tohle bylo těsný8)

disk: jj, myslím, že už rok/dva to bude;)

btw. z jiného soudku,

má někdo zkušenosti z Flight simulator od Microsoftu? poslední je X?
Zajímalo by mě, jestli je to tak graficky náročný, jak se kdysi říkalo a jestli je to vůbec zábavný, četl jsem, že tam jsou i mise, něco ve stylu Simcopter, odvez někoho odněkud někam.
496212
*:D* ale tohle bylo těsný*8)* disk: jj, myslím, že už rok/dva to bude*;)* btw. z jiného soudku, má někdo zkušenosti z Flight simulator od Microsoftu? poslední je X? Zajímalo by mě, jestli je to tak graficky náročný, jak se kdysi říkalo a jestli je to vůbec zábavný, četl jsem, že tam jsou i mise, něco ve stylu Simcopter, odvez někoho odněkud někam.
imf
0 0
reagovat

Fluke

Aha, zapomněl jsem, že koruna posiluje.
496211
Aha, zapomněl jsem, že koruna posiluje.
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

DAMN!!! ;)
496208
DAMN!!! ;)
Fluke
0 0
reagovat
44? Zijes v osmnactym stoleti? ;)
496205
44? Zijes v osmnactym stoleti? ;)
0 0
reagovat

Disk

je to pouze 31 korun, keep on dreaming;)
496206
je to pouze 31 korun, keep on dreaming*;)*
Disk
0 0
reagovat
Frak..aspoň, že sou solidní a chtěj jen libru, takže :-:+
496204
Frak..aspoň, že sou solidní a chtěj jen libru, takže *:-**:+*
0 0
reagovat

Psema

1 libra je přece pouze 44 Kč. To je pro tebe hodně?:D
496203
1 libra je přece pouze 44 Kč. To je pro tebe hodně?*:D*
Psema
0 0
reagovat
jen pro informaci: HUT zavedl poštovný 1 libru. Zmetci.:D
496200
jen pro informaci: HUT zavedl poštovný 1 libru. Zmetci.*:D*
0 0
reagovat
st39.6: Koupíš si to a pak to nosíš jak drahej přívesek na klíče ;):))
496187
st39.6: Koupíš si to a pak to nosíš jak drahej přívesek na klíče *;)**:))*
0 0
reagovat

st

Maze se to na chleba ;)
Ale aspon dobre vidis, jak pada cena zeleza v Pecku. (:
496185
Maze se to na chleba ;) Ale aspon dobre vidis, jak pada cena zeleza v Pecku. (:
st
0 0
reagovat
a k cemu je to dobry? :D
496183
a k cemu je to dobry? *:D*
0 0
reagovat
Tady je ještě pic:
Link
496178
Tady je ještě pic: [link="http://geizhals.at/img/pix/226676.jpg"]Link[/link]
0 0
reagovat
imf: Tak na ceně bych se domluvil že... cca. 4.500,- (původní cena 12.000,-) a měla by to být G80... A je dvouslotová...
496177
imf: Tak na ceně bych se domluvil že... cca. 4.500,- (původní cena 12.000,-) a měla by to být G80... A je dvouslotová...
0 0
reagovat

sp!der-bite

:D, krom ceny je fajn říct taky jakej to má chladič a která je to verze (G92, třeba)
496175
*:D*, krom ceny je fajn říct taky jakej to má chladič a která je to verze (G92, třeba)
sp!der-bite
0 0
reagovat
Kdyz neuvedes cenu, tak asi nikdo mit zajem nebude (vim, ze je to obvykla finta, ale zrovna v tomhle klubu imho zbytecna ;)
496168
Kdyz neuvedes cenu, tak asi nikdo mit zajem nebude (vim, ze je to obvykla finta, ale zrovna v tomhle klubu imho zbytecna ;)
0 0
reagovat
Vim že tu není bazar, ale nechtěl by někdo koupit grafickou kartu značky Club3D 8800 GTS 640 Mb/320-bit, je na ní ještě rok záruka...
496162
Vim že tu není bazar, ale nechtěl by někdo koupit grafickou kartu značky Club3D 8800 GTS 640 Mb/320-bit, je na ní ještě rok záruka...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se