Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14301 - 14320 Napsat příspěvek
JJ, ten problém jsem taky poznal, když zapadnu do křesla a jsem pod klasickou pracovní úrovní, tak je znát deformace barev. Mám právě těch 160°/160°
495673
JJ, ten problém jsem taky poznal, když zapadnu do křesla a jsem pod klasickou pracovní úrovní, tak je znát deformace barev. Mám právě těch 160°/160°
0 0
reagovat
Jde hlavně o vertikální úhel (pohled zdola) - při filmu nesedím před obrazovkou, ale níž. Při takové velikosti LCD už je to znát. Když někdo sedí vždycky přesně před ní tak je to jedno, to jo:-). A 160 sice vypadá bez problémů, ale realita je většinou jinde...
495670
Jde hlavně o vertikální úhel (pohled zdola) - při filmu nesedím před obrazovkou, ale níž. Při takové velikosti LCD už je to znát. Když někdo sedí vždycky přesně před ní tak je to jedno, to jo:-). A 160 sice vypadá bez problémů, ale realita je většinou jinde...
0 0
reagovat

mihhi

ja nevim jak ostatní ale ja koukam na monitor kolmo resp přímo ne nějak z uhlu takže těch 160 je podle mě udaj nemajici na obraz žadnej vliv.i kdyby to mělo třeba 360 tak stejně se na ten monitor bude divat s postele/křesla sám nebo s přítelkyní?/ přítelem ? :-D
kontrast 1000:1 u samsungu je dost kvalitni bych řek
monitor je to slušnej i s hdmi takže bych se ho nebal :)
495669
ja nevim jak ostatní ale ja koukam na monitor kolmo resp přímo ne nějak z uhlu takže těch 160 je podle mě udaj nemajici na obraz žadnej vliv.i kdyby to mělo třeba 360 tak stejně se na ten monitor bude divat s postele/křesla sám nebo s přítelkyní?/ přítelem ? :-D kontrast 1000:1 u samsungu je dost kvalitni bych řek monitor je to slušnej i s hdmi takže bych se ho nebal :)
mihhi
0 0
reagovat
Konečně info o UK BD There Will Be Blood link
495648
Konečně info o UK BD There Will Be Blood http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=67505
0 0
reagovat

Fluke

Jj, a i kdyby tě ta hra nebavila, tak si do té krabičky můžeš třeba dát sušenky. ;) :D
495587
Jj, a i kdyby tě ta hra nebavila, tak si do té krabičky můžeš třeba dát sušenky. ;) *:D*
Fluke
0 0
reagovat

rcorp

Tak už mi přišel ten stalker, naprosto luxusní edice:+ víc takhle balenejch her:)
495586
Tak už mi přišel ten stalker, naprosto luxusní edice*:+* víc takhle balenejch her*:)*
rcorp
0 0
reagovat

cechacekd

link (nebo cokoliv dane kategorii napr. od LG)... 24", PVA/MVA, HDMI... lze vyuzit i bez PC jako plnohodnotne zobrazovadlo...
495577
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=52537 (nebo cokoliv dane kategorii napr. od LG)... 24", PVA/MVA, HDMI... lze vyuzit i bez PC jako plnohodnotne zobrazovadlo...
cechacekd
0 0
reagovat

rcorp

Kdybych měl tu práci co by mi přinesla rychle ty peníze :)
495568
Kdybych měl tu práci co by mi přinesla rychle ty peníze :)
rcorp
0 0
reagovat
Taky jsem na něj koukal, kdybych měl ty peníze... :)
495557
Taky jsem na něj koukal, kdybych měl ty peníze... :)
0 0
reagovat
Jup, ten Samsung 26" je můj velký favorit. Koukat na to budu určitě z blízka, takže nižší pozorovací úhly mi vůbec nevadí.
495556
Jup, ten Samsung 26" je můj velký favorit. Koukat na to budu určitě z blízka, takže nižší pozorovací úhly mi vůbec nevadí.
0 0
reagovat
Fluke: Použití jako monitor. Budu od toho sedět 50-150cm.

Kterej 24" monitor byste doporučili? Do 15000
495551
Fluke: Použití jako monitor. Budu od toho sedět 50-150cm. Kterej 24" monitor byste doporučili? Do 15000
0 0
reagovat

ravenhorn

Na PVA nemusí obraz vypadat zákonitě lépe. Vždy záleží na kvalitě provedení. Např. MVA/PVA mívají horší odezvy, takže na hry se hodí právě spíše TN.
Takový top je S-IPS panel, ale tam už je to v řádech přes 20,000,-
495550
Na PVA nemusí obraz vypadat zákonitě lépe. Vždy záleží na kvalitě provedení. Např. MVA/PVA mívají horší odezvy, takže na hry se hodí právě spíše TN. Takový top je S-IPS panel, ale tam už je to v řádech přes 20,000,-
ravenhorn
0 0
reagovat
Jasně, jenže když se přestanou dělat TN a rozjede se ve velkým pokročilejší technologie, tak se zlevní :+ Btw. LCD TV taky nemají myslím TN, nebo se pletu ? :)
495549
Jasně, jenže když se přestanou dělat TN a rozjede se ve velkým pokročilejší technologie, tak se zlevní *:+* Btw. LCD TV taky nemají myslím TN, nebo se pletu ? *:)*
0 0
reagovat

Perry

Proto, aby sis to mohl koupit, je to podstatně levnější, tudíž zákazníci kupují MVA/SPVA modely v menšině a výrobcům se to nevyplatí vyrábět, či ti rovnou řeknou kup si Televizi. Je to jednoduchý na pochopení.;)

Ravenhorn: on to chtěl podat česky.

cechacekd: nejprv je důležitý vědět, či to budu mít na stole jako počítač a vlastně půl metru před obličejem nebo si to chceš dát na stěnu;) 24" je samosebou v pohodě, 26" je zase dost lákavejch;) No a že to chce vidět na vlastní oči ani nemá cenu zmiňovat..jaj, já to zmínil:)
495547
Proto, aby sis to mohl koupit, je to podstatně levnější, tudíž zákazníci kupují MVA/SPVA modely v menšině a výrobcům se to nevyplatí vyrábět, či ti rovnou řeknou kup si Televizi. Je to jednoduchý na pochopení.*;)* Ravenhorn: on to chtěl podat česky. cechacekd: nejprv je důležitý vědět, či to budu mít na stole jako počítač a vlastně půl metru před obličejem nebo si to chceš dát na stěnu;) 24" je samosebou v pohodě, 26" je zase dost lákavejch*;)* No a že to chce vidět na vlastní oči ani nemá cenu zmiňovat..jaj, já to zmínil*:)*
Perry
0 0
reagovat

Perry-

No oni se drzi TN protože ty monitory jsou nejlevnější a nejvíc lidí si je koupí. Si vem mám koujpit 22" za 6-7 tisíc nebo přidat skoro dvojnásobek na lepší technologii.

Já mám doma TN a zas tak špatný to není. Hry a HD filmy vypadají super. Je jasné, že na PVA apod. budou HD filmy vypadat jeste lépe.

Cechacekd
Neboj se on jen psal, že design vypadá víc pro televizor než monitor, ale jinak jsou ty nové Samsungy klasické LCD monitory
495546
No oni se drzi TN protože ty monitory jsou nejlevnější a nejvíc lidí si je koupí. Si vem mám koujpit 22" za 6-7 tisíc nebo přidat skoro dvojnásobek na lepší technologii. Já mám doma TN a zas tak špatný to není. Hry a HD filmy vypadají super. Je jasné, že na PVA apod. budou HD filmy vypadat jeste lépe. Cechacekd Neboj se on jen psal, že design vypadá víc pro televizor než monitor, ale jinak jsou ty nové Samsungy klasické LCD monitory
Perry-
0 0
reagovat

Fluke

Televizi ne. Jsem se jen ptal. Moc se v tom nevyznám. :)
495543
Televizi ne. Jsem se jen ptal. Moc se v tom nevyznám. *:)*
Fluke
0 0
reagovat

ravenhorn

Když jsem hledal něco, co nemá TN v 22" segmentu, tak jsem prakticky nic nenašel. Nevím, proč se všichni drží toho TN.
495542
Když jsem hledal něco, co nemá TN v 22" segmentu, tak jsem prakticky nic nenašel. Nevím, proč se všichni drží toho TN.
ravenhorn
0 0
reagovat
Mě osobně se nová řada monitorů od Samsungu moc nelíbí designem. Jako monitor k PC mám radši něco ve stylu PC, ne ve stylu TV. A navíc myslím mají leštěné obrazovky, což taky v jistém smyslu není výhoda (hlavně pokud je okno za zády :-)
495541
Mě osobně se nová řada monitorů od Samsungu moc nelíbí designem. Jako monitor k PC mám radši něco ve stylu PC, ne ve stylu TV. A navíc myslím mají leštěné obrazovky, což taky v jistém smyslu není výhoda (hlavně pokud je okno za zády *:-*)
0 0
reagovat
To se pozna všude. No a 24" je full HD jelikož má 1920 rozlišení.

No z těch levnějších bych bral HP 2407 nebo jak to je. A kdyby jsi mohl připad par penez tak nějakej lepší, který nemá technologii TN.
495540
To se pozna všude. No a 24" je full HD jelikož má 1920 rozlišení. No z těch levnějších bych bral HP 2407 nebo jak to je. A kdyby jsi mohl připad par penez tak nějakej lepší, který nemá technologii TN.
0 0
reagovat

cechacekd

Vzhledem k tomu, že bys ji měl mít na stole u kterýho sedíš, tak to bude těžko málo, bys musel od toho sedět víc než 2 metry :) a nechceš ty vlastně televizi?:)
495539
Vzhledem k tomu, že bys ji měl mít na stole u kterýho sedíš, tak to bude těžko málo, bys musel od toho sedět víc než 2 metry :) a nechceš ty vlastně televizi?*:)*
cechacekd
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se