Fluke
No analog je jasnej, ale co se týká DVD... zatím projíždím svojí filmotéku a jen se kochám... (možná je to menší úhlopříčkou). Pořídit si spolu s televizí i blu-ray přehráváč s filmem, asi by to se mnou seklo :D... v pátek si od kámoše půjčím PS3, uvidíme.
|
reagovat
|

ale teprve teď člověk pořádně pozná jak je DVD rozmazaný a Analog TV hnusná


