K sestřihu samotnému - rozšířená anime scéna doplňuje důležitou pasáž, ale imho byla až zbytečně dlouhá, naopak v souboji s Crazy 88 jsem si všiml několika záběrů navíc a ty potěšily velmi (většinou gore detaily, pár záběrů s tím děckem které na konci nechá jít). Navíc je i useknutí druhé ruky Sophie, to je velmi fajn detail, a že odstranil ten cliffhanger s ní mi dává dost dobrý smysl - i když kolik lidí co se na tohle podívá Kill Bill ještě nikdy nevidělo aby to pro ně mělo nějaký význam? V druhé části jsem si mnoha změn nevšiml, jen odstranění Nevěstina monologu "I am gonna Kill Bill" - ten by se mi asi líbilo kdyby zachoval, a kdyby přidal i delší vystřiženou scénu s Billovým soubojem v Číně, byl by to fajn buildup k finále. Naopak ta scéna z nevěstince před finále... mám pocit že ta gradaci spíš ubližuje, ne že by ve filmu být neměla, ale v tomhle cutu by se myslím hodila víc jinde - mohl zamíchat s tou chronologií trochu víc, dát ji dřív, a setkání s Billem těsněji navázat hned za Budda a Elle Driver?
Btw až teď jsem zjistil že Elle Driver je Priss z Blade Runnera! Tvl, vůbec jsem ji nepoznal.
No a ta potitulková scéna z Fortnite... viděl jsem ji už dřív na youtube, no na youtube jako taková blbina dobrý, ale dát ji hned po filmu kdy ještě divák rozdýchává katarzi z toho opusu, to bylo hodně velký špatný


