reaguje na:
HAL
Sigourney dabovala jakoby šetřila na emocích mi přišlo. Tak nějak stroze a jiným hlasem , než ji můžou znát třeba diváci z většiny filmů, které dávají na Primě, Nově apod. Ale rušivý to rozhodně není, ostatně jak bylo zmíněno, moc se tam toho nenamluví aby to zkazilo zážitek. Aspoň teda co se mě týče.
|
reagovat
|

Těšim se, Odenkirk mě baví, Takovej sympaťák i ty rány mu člověk věří 😂
