MobLand s01e01
To je panečku pilot... i přes přehršel postav se v tom dá relativně dobře (ale určitě ne na 100%) orientovat a slupnul jsem to jak malinu.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Škoda, že jsou některý zvraty tak strašně průhledný, Hiddlestona to očividně baví.|
reagují:
Carlito
|
reagovat
|

). Celkově jsem rád i za to rozhodnutí, že na konci budou bez Eleven, protože kdyby tam měla být identická dojemná scéna, ale seděla by mezi nimi navíc i MBB a my bychom měli sledovat closeupy na její tvář, jak to dojatě prožívá stejně jako ostatní, tak by to myslím tak dobře nefungovalo.|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|