reaguje na:
hroubek
Já si chci dát do filmu repete, seriál jsem viděl zatím 2x a je fakt, že ta první (kór když se to porovná třeba s nástupem Tomova Alfieho) je dost spíš předkrm. Úplně původně jsem se k tomu dostal díky OST :) Akorát mám okno v rámci posledních dvou řad.
|
reagovat
|

). Celkově jsem rád i za to rozhodnutí, že na konci budou bez Eleven, protože kdyby tam měla být identická dojemná scéna, ale seděla by mezi nimi navíc i MBB a my bychom měli sledovat closeupy na její tvář, jak to dojatě prožívá stejně jako ostatní, tak by to myslím tak dobře nefungovalo.




