Je to lepší, než Alien: Earth?
Protože z té nové řady, podruhé obnovené, jsme dali jeden a půl dílu a zabalili to.
Přitom před tim se jim to povedlo tak krásně zakončit, ale ne, oni to museli vytáhnout zpatky a poslat to na úroveň aktuálních Simpsonů.
Zrovna Simpsonů chodí na Coolu nové díly každé úterý a zároveň jede jedna z tech nejlepších řad (9.)
a ten propad je tam fakt kolosální - jednou jsem se pousmál a to jsem všechny ty reference na Bílý Lotos pochytil.
Jenže to, co dřív dělali s lehkostí a vtipem, teď dělají strašně nuceně a na sílu.
Kvalita > Kvantita
|
reagovat
|




