Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2441 - 2460 Napsat příspěvek
reaguje na: KarelR
Já momentálně najíždím na Lioness. Tohle je hnedka v závěsu.
955126
Já momentálně najíždím na Lioness. Tohle je hnedka v závěsu.
955124
2 0
reagují: fabec
reagovat

Terminal List: Dark Wolf

Koukáte na to někdo? Dneska šestej díl ze sedmi a pořád je to dost našlapaný, těším se na finále.

Kdybych chtěl nalákat, tak řeknu, že hodili do mixéru Zero Dark Thirty, Johna Wicka a Mission: Impossible (no prostě je to takový špiónský :) ) a udělali z toho s televizním budgetem dost slušnou žánrovku, kde Maďarsko úspěšně hraje půlku Evropy.
955124
Koukáte na to někdo? Dneska šestej díl ze sedmi a pořád je to dost našlapaný, těším se na finále. Kdybych chtěl nalákat, tak řeknu, že hodili do mixéru Zero Dark Thirty, Johna Wicka a Mission: Impossible (no prostě je to takový špiónský *:)* ) a udělali z toho s televizním budgetem dost slušnou žánrovku, kde Maďarsko úspěšně hraje půlku Evropy.
Terminal List: Dark Wolf
4 0
reagují: Memphis, okkac, verbst
reagovat
reaguje na: studo
No, moc se k tomu nemám, neboj :D Jsou lepší věci na práci a k práci.
955120
No, moc se k tomu nemám, neboj *:D* Jsou lepší věci na práci a k práci.
955111
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ten seriál byl totiž od začátku napsaný s jasným dějovým obloukem a když jej naplnil, tak to byla pecka. Od toho okamžiku dál jen přidávali, protože to bylo populární. Což je problém, protože i když to zrovna fungovalo, tak to byla nastavovaná kaše... a jak moc to fungovalo bylo velmi kolísavé napříč sezónami. Měnili se showrunners atd...
Možná si někdy dám těch prvních 5 sérií znova, ale ta telenovela za tím mě  nezajímá.
955113
Ten seriál byl totiž od začátku napsaný s jasným dějovým obloukem a když jej naplnil, tak to byla pecka. Od toho okamžiku dál jen přidávali, protože to bylo populární. Což je problém, protože i když to zrovna fungovalo, tak to byla nastavovaná kaše... a jak moc to fungovalo bylo velmi kolísavé napříč sezónami. Měnili se showrunners atd... Možná si někdy dám těch prvních 5 sérií znova, ale ta telenovela za tím mě  nezajímá.
955107
2 0
reagují: Ravenous
reagovat
reaguje na: verbst
Ja som to vzdal niekde na zaciatku serie s Leviathanmi (6-7?) a uz asi od 4tej serie som mal pocit, ze je to len ta ista kasa a nema to uz co ponuknut. Ale samozrejme, tie prve serie boli super. Ale zabijat cas dopozeravanim…good luck
955111
Ja som to vzdal niekde na zaciatku serie s Leviathanmi (6-7?) a uz asi od 4tej serie som mal pocit, ze je to len ta ista kasa a nema to uz co ponuknut. Ale samozrejme, tie prve serie boli super. Ale zabijat cas dopozeravanim…good luck
955107
3 0
reagují: verbst
reagovat
Dnes na Prime první tři díly druhé řady Gen V. 

Na Apple první díl čtvrté řady The Morning Show. 
955110
Dnes na Prime první tři díly druhé řady Gen V.  Na Apple první díl čtvrté řady The Morning Show. 
6 0
reagovat
reaguje na: Ravenous
No já koncil taky někdy v šesté, sedmé.
Začalo mi to tam pak připadat hrozně repetitivní. 
Já se obětuju. Ne já se obětuju. Ne, já z toho budu mít trauma. Radši já, než Ty. 
A pak Castiel bez schopností apod. 

Ani nevím, jak to pak končilo. Ale teď to na mě vyskočilo někde na SkyShowtime a asi to dokoukám, no :D z nostalgie 
955107
No já koncil taky někdy v šesté, sedmé. Začalo mi to tam pak připadat hrozně repetitivní.  Já se obětuju. Ne já se obětuju. Ne, já z toho budu mít trauma. Radši já, než Ty.  A pak Castiel bez schopností apod.  Ani nevím, jak to pak končilo. Ale teď to na mě vyskočilo někde na SkyShowtime a asi to dokoukám, no *:D* z nostalgie 
955101
1 0
reagují: Gonzi, studo
reagovat

Shameless

Osmý díl a odvykačka a la Frank Gallagher. :D:+ 

Miluju to. :D:+
955103
Osmý díl a odvykačka a la Frank Gallagher. *:D**:+*  Miluju to. *:D**:+*
Shameless
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tvl, Supernatural je povinnost! :D ak ked prvych 6-7 sezon nic neprekonalo, tak zvysok je vacsinou taka ta spolahliva 7ka, s tym, ze kazdu sezonu je zipar dielov genialnych. Koniec suce patri k tym horsim, ale ziadna hanba. Hovori sa inak o revival, co by som uvital na jednu sezonu, nech to poctivo ukoncia. Inak drzat si taku relativne vysoku (a min. prvych 6 sezon najvyssiu) latku 15 sezon je takmer zazrak. 
955101
Tvl, Supernatural je povinnost! *:D* ak ked prvych 6-7 sezon nic neprekonalo, tak zvysok je vacsinou taka ta spolahliva 7ka, s tym, ze kazdu sezonu je zipar dielov genialnych. Koniec suce patri k tym horsim, ale ziadna hanba. Hovori sa inak o revival, co by som uvital na jednu sezonu, nech to poctivo ukoncia. Inak drzat si taku relativne vysoku (a min. prvych 6 sezon najvyssiu) latku 15 sezon je takmer zazrak. 
955074
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
No jako těch 11 řad po hodinových dílech mě taky děsí. :D
955080
No jako těch 11 řad po hodinových dílech mě taky děsí. *:D*
955074
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Zkus celej svet Zakon a poradek
955078
Zkus celej svet Zakon a poradek
955074
1 0
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
Ja taky dal prvni dil a bavilo moc, ale zakázal jsem si vic než jeden dlouhý serial, takze dokud nedám Odpočívejte v pokoji, tak bohužel. 
Každopádně ja stejně dam asi dřív The Wire nebo Sopranovce.
Nebo se pustím znovu do Lovců duchu (skončil jsem v šesté řadě) a mam do konce života vystaráno.
955074
Ja taky dal prvni dil a bavilo moc, ale zakázal jsem si vic než jeden dlouhý serial, takze dokud nedám Odpočívejte v pokoji, tak bohužel.  Každopádně ja stejně dam asi dřív The Wire nebo Sopranovce. Nebo se pustím znovu do Lovců duchu (skončil jsem v šesté řadě) a mam do konce života vystaráno.
955066
4 0
reagovat
Dal jsem si taky první díl Shameless. A jakože, super! Nečekal jsem, že banda "dezolátních" charakterů bude tak moc sympatická :D
955066
Dal jsem si taky první díl Shameless. A jakože, super! Nečekal jsem, že banda "dezolátních" charakterů bude tak moc sympatická *:D*
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Shameless

Po šestém a sedmém dílu: Teď už chápu, proč mi Facebook neustále nabízel reelsy s Ianem a Mickeym. Tím pádem začínám chápat Tonyho (toho zdejšího), jak to vlastně myslel, když mi častokrát psal, že tenhle seriál budu milovat. 
955057
Po šestém a sedmém dílu: Teď už chápu, proč mi Facebook neustále nabízel reelsy s Ianem a Mickeym. Tím pádem začínám chápat Tonyho (toho zdejšího), jak to vlastně myslel, když mi častokrát psal, že tenhle seriál budu milovat. 
Shameless
2 0
reagovat
reaguje na: fabec
The Good Wife je na HBO, The Good Fight je na SkyShowtime... 
Tak třeba Amazon? :D
955051
The Good Wife je na HBO, The Good Fight je na SkyShowtime...  Tak třeba Amazon? *:D*
955047
0 0
reagovat

Elsbeth

Sarah Stelle se vrací jako Marrisa Goldová...Twle, už to konečně někdo u nás kupte.
955047
Sarah Stelle se vrací jako Marrisa Goldová...Twle, už to konečně někdo u nás kupte.
Elsbeth
1 0
reagují: verbst
reagovat

Shameless

Pátý díl za mnou. Nechápu, že první série je z roku 2011. Přijde mi, že je to seriál točený dneska. Úplně předběhl dobu. Nechápu, jak je to možný. Muselo to být tenkrát velké překvapení. Že je tam rovnocenná gay linka, to tenkrát běžné vůbec nebylo, pokud si dobře pamatuju.

A pak je tu dvacet let starý Queer As Folk z produkce tehdejší Showtime. To byla tenkrát důležitá revoluce v tehdejší americké produkci. 
955042
Pátý díl za mnou. Nechápu, že první série je z roku 2011. Přijde mi, že je to seriál točený dneska. Úplně předběhl dobu. Nechápu, jak je to možný. Muselo to být tenkrát velké překvapení. Že je tam rovnocenná gay linka, to tenkrát běžné vůbec nebylo, pokud si dobře pamatuju. A pak je tu dvacet let starý Queer As Folk z produkce tehdejší Showtime. To byla tenkrát důležitá revoluce v tehdejší americké produkci. 
Shameless
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
jsi věštec...
955027
jsi věštec...
954936
8 0
reagovat

Shameless

Další dva díly za mnou. Konečně něco, u čeho se skutečně bavím a chechtám nahlas. Moc si to zatím užívám a těším se na další epizody. Ti lidi mi přirostli k srdci. :+
955019
Další dva díly za mnou. Konečně něco, u čeho se skutečně bavím a chechtám nahlas. Moc si to zatím užívám a těším se na další epizody. Ti lidi mi přirostli k srdci. *:+*
Shameless
3 0
reagovat
V poslední řadě byly dost nahovno první dva díly, pak už byla v pohodě. Ne top jako nejlepší léta, to proboha ani omylem, ale pořád v průměru fajn animák s postavami které nepřestanu mít rád nikdy (a který ty postavy nijak neznásilňoval). Což se nedá říct o Simpsonech, ti se vyvařili už někdy před deseti, snad i dvaceti lety, a teď je to dost nekoukatelné.
955018
V poslední řadě byly dost nahovno první dva díly, pak už byla v pohodě. Ne top jako nejlepší léta, to proboha ani omylem, ale pořád v průměru fajn animák s postavami které nepřestanu mít rád nikdy (a který ty postavy nijak neznásilňoval). Což se nedá říct o Simpsonech, ti se vyvařili už někdy před deseti, snad i dvaceti lety, a teď je to dost nekoukatelné.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se