Vítejte v Derry
Řešili jste to tady už nebo ne? Jak se Vám to líbilo? Já byl nakonec spokojený, jen jsem musel polknout par věcí, a to hnusný cgi, které prosě potápělo většinu scén, rušilo mě to, a horrové scény neměli ten drive. Například jsem se dozvěděl, že to démonický dítě s křídlama byla animatronicka loutka, bohužel s vfx filtrem vypadalo kompletně digitálně , totéž stínítka z lidské kůže a veškeré vyhřezlé střeva. Jinak rozšířeni lore fantastické, atmosféra supr , ( ale některé scény holt působí nechtěně komediálně , když mají strašit ) nejvíc funguji scény s klaunem. Dětsky herci a herečky skvély, navíc o co se jim tam děje je docela hardcore.
|
reagovat
|

). Celkově jsem rád i za to rozhodnutí, že na konci budou bez Eleven, protože kdyby tam měla být identická dojemná scéna, ale seděla by mezi nimi navíc i MBB a my bychom měli sledovat closeupy na její tvář, jak to dojatě prožívá stejně jako ostatní, tak by to myslím tak dobře nefungovalo.




