
reaguje na:
Disketa1
A já to nerozporuje Tobě, že Ti to nesedlo. Jen jsem dodal, že si myslím, že by se mi to téma a myšlenky líbily, i kdyby to mělo jiné provedení a i jiné postavy. Toť vše. 

|
reagovat
|




