Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 2501 - 2520 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
A já to nerozporuje Tobě, že Ti to nesedlo. Jen jsem dodal, že si myslím, že by se mi to téma a myšlenky líbily, i kdyby to mělo jiné provedení a i jiné postavy. Toť vše. ;)
960576
A já to nerozporuje Tobě, že Ti to nesedlo. Jen jsem dodal, že si myslím, že by se mi to téma a myšlenky líbily, i kdyby to mělo jiné provedení a i jiné postavy. Toť vše. *;)*
960572
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Já od toho měl od prvního traileru a recenzi Spoonera dost očekávání, avšak to očekávání nebylo naplněno. Jsou tam hezké vtípky (např, když Saria řekne, že potřebuje mít krátké nehty) i hezké písničky, jenže já od toho čekal, že se víc zasměju. Takhle můžu konstatovat, že to mile rýpe do dnešní doby, dobře to rozebírá vztahy a sebevědomí, ale jinak je to průměr průměrovatý. 
960575
Já od toho měl od prvního traileru a recenzi Spoonera dost očekávání, avšak to očekávání nebylo naplněno. Jsou tam hezké vtípky (např, když Saria řekne, že potřebuje mít krátké nehty) i hezké písničky, jenže já od toho čekal, že se víc zasměju. Takhle můžu konstatovat, že to mile rýpe do dnešní doby, dobře to rozebírá vztahy a sebevědomí, ale jinak je to průměr průměrovatý. 
960566
0 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Však jo, to nijak nerozporuju. Je jenom dobře, že se ten film natočil. Ostatně porota to zvláštní uznání doprovodila těmito slovy oběma režisérkám: „Děkujeme vám za to, že jste nás nechaly prožít queer radost, že zabíjíte patriarchát a kladete si důležitou otázku: Co má znamenat ta sexuální scéna z filmu Život Adèle.“ :+
960572
Však jo, to nijak nerozporuju. Je jenom dobře, že se ten film natočil. Ostatně porota to zvláštní uznání doprovodila těmito slovy oběma režisérkám: [i]„Děkujeme vám za to, že jste nás nechaly prožít queer radost, že zabíjíte patriarchát a kladete si důležitou otázku: Co má znamenat ta sexuální scéna z filmu Život Adèle.“ *:+*[/i]
960571
0 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mě se na tom líbí to, že ten film stojí na jistých tématech myšlenkách. A fungoval by i kdyby se vyměnily postavy za muže, hetero, či zvířata, klidně i kdyby se to dalo do reality a celé to bylo komorní indii, tak by hlavní pointa zůstala stejná fungovala by. A to je z mého pohledu obrovské vítězství.
960571
Mě se na tom líbí to, že ten film stojí na jistých tématech myšlenkách. A fungoval by i kdyby se vyměnily postavy za muže, hetero, či zvířata, klidně i kdyby se to dalo do reality a celé to bylo komorní indii, tak by hlavní pointa zůstala stejná fungovala by. A to je z mého pohledu obrovské vítězství.
960567
3 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: hroubek
Zrovna tohle byl na Mezipatrech jeden z mála viděných filmů, který mi vůbec nesedl. Ne všechno sedne všem a je to tak v pořádku. Porota Princezně kosmolesbě udělila zvláštní uznání a já to beru. Publikum se v kinosále upřímně bavilo (naprosto v pořádku), ale šlo to úplně mimo mě. Možná to bylo tou animací a celkovým pojetím. Nevím. 
960567
Zrovna tohle byl na Mezipatrech jeden z mála viděných filmů, který mi vůbec nesedl. Ne všechno sedne všem a je to tak v pořádku. Porota Princezně kosmolesbě udělila zvláštní uznání a já to beru. Publikum se v kinosále upřímně bavilo (naprosto v pořádku), ale šlo to úplně mimo mě. Možná to bylo tou animací a celkovým pojetím. Nevím. 
960566
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Princezna Kosmolesba

Osobitý animovaný film, ve kterém se řeší důležité témata. Tvůrkyně Emma Hough Hobbs a Leela Varghese si napsaly a zrežírovaly film, který je plný nápadů, výborných písniček, skvělých dvojsmyslných hlášek, ale také má v sobě důležité myšlenky a témata.

Pro někoho bude problém, že tvůrkyně až přepáleným způsobem tlačí na pilu, a vše co filmem chtějí říci, říkají doslovně. Já s tím problém neměl a moc hezky jsem se bavil a místy i dojal. Téma o toxických vztazích, emoční závislosti a hledaní vnitřní sebelásky mi dost sedlo, a naprosto chápu, co filmem tvůrkyně chtěli říci.

Bavilo mě film sledovat i přestože jsem tušil kam to celé bude směřovat a jaká bude pointa. U pár scén jsem si říkal, že jsou trochu delší a zbytečně brzdí děj, ale naštěstí jich není tolik. Princezna Kosmolesba je originální a osobitý animovaný film, který mohu doporučit, protože se povedl, a hezkým způsobem mluví o těžkých tématech, jenž trápí společnost. 7,5/10
960566
Osobitý animovaný film, ve kterém se řeší důležité témata. Tvůrkyně Emma Hough Hobbs a Leela Varghese si napsaly a zrežírovaly film, který je plný nápadů, výborných písniček, skvělých dvojsmyslných hlášek, ale také má v sobě důležité myšlenky a témata. Pro někoho bude problém, že tvůrkyně až přepáleným způsobem tlačí na pilu, a vše co filmem chtějí říci, říkají doslovně. Já s tím problém neměl a moc hezky jsem se bavil a místy i dojal. Téma o toxických vztazích, emoční závislosti a hledaní vnitřní sebelásky mi dost sedlo, a naprosto chápu, co filmem tvůrkyně chtěli říci. Bavilo mě film sledovat i přestože jsem tušil kam to celé bude směřovat a jaká bude pointa. U pár scén jsem si říkal, že jsou trochu delší a zbytečně brzdí děj, ale naštěstí jich není tolik. Princezna Kosmolesba je originální a osobitý animovaný film, který mohu doporučit, protože se povedl, a hezkým způsobem mluví o těžkých tématech, jenž trápí společnost. [b]7,5/10[/b]
Princezna Kosmolesba
5 0
reagují: Demonic8, Disketa1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Hodně dobrý wow efekt. Shut up and take my money! Především je to Sam Rockwell a toho můžu. Hned se z toho stal pro mě velmi očekávaný film i díky tomu krásně střiženému traileru a super tématu. 
960545
Hodně dobrý wow efekt. Shut up and take my money! Především je to Sam Rockwell a toho můžu. Hned se z toho stal pro mě velmi očekávaný film i díky tomu krásně střiženému traileru a super tématu. 
960526
0 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Verbinski, Rockwell a Juno Temple? Take my money. Asi přichází chvíle abych dal konečně šanci i Lone Rangerovi a Léku na život 8)
960544
Verbinski, Rockwell a Juno Temple? Take my money. Asi přichází chvíle abych dal konečně šanci i Lone Rangerovi a Léku na život *8)*
960526
0 0
reagovat

Vždyť já jsem roztleskávačka (1999)

Dvakrát viděno na LFŠ před několika lety, teď jako závěrečný film letošních Mezipater. A opět jsem se královsky bavil. Konverzní terapie je samozřejmě manipulativní hnus, ale tahle komedie mi pokaždé vykouzlí dobrou náladu. A nejen proto, že tu vystupuje mladý RuPaul v upnutých kraťasech. Láska si zkrátka nedá poroučet ani od rodičů, ani od heteronormativity a natož "terapeutky", která si myslí, že se z gaye a lesby stanete heterosexuálem během dvou měsíců "terapie". Navzdory tíživé lásce patří tenhle film k absolutní klasice a příznivci pohodových snímků by jej určitě neměli minout. :)
960538
Dvakrát viděno na LFŠ před několika lety, teď jako závěrečný film letošních Mezipater. A opět jsem se královsky bavil. Konverzní terapie je samozřejmě manipulativní hnus, ale tahle komedie mi pokaždé vykouzlí dobrou náladu. A nejen proto, že tu vystupuje mladý RuPaul v upnutých kraťasech. Láska si zkrátka nedá poroučet ani od rodičů, ani od heteronormativity a natož "terapeutky", která si myslí, že se z gaye a lesby stanete heterosexuálem během dvou měsíců "terapie". Navzdory tíživé lásce patří tenhle film k absolutní klasice a příznivci pohodových snímků by jej určitě neměli minout. *:)*
Vždyť já jsem roztleskávačka (1999)
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
wow! Rockwell, baby! 

BTW, ten song chcu. 
960531
wow! Rockwell, baby!  BTW, ten song chcu. 
960526
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Akorát jsem to šel sem hledat a ani jsem nevěděl, že Verbinski po letech něco kutí :+:+
960530
Akorát jsem to šel sem hledat a ani jsem nevěděl, že Verbinski po letech něco kutí *:+**:+*
960526
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
wow.
960528
wow.
960526
2 0
reagovat

wow?!

960526
https://www.youtube.com/watch?v=n-N30EDugFQ
wow?!
12 0
reagovat

Danny The Dog (2005)

Dobrej Jet Li, Polibek draka mám radši, ale tady se hraje i na vážnou notu a jde to i Jetovi, je tu skvělej parchant Bob Hoskins, lepši Morgan Freeman jako slepec a roztomiloučká Kerry Condon a mihne se tu i Boyka Scott Adkins, choreografie souboju je špičková, drsná jako by vás vychovali jako psa :+
960522
Dobrej Jet Li, Polibek draka mám radši, ale tady se hraje i na vážnou notu a jde to i Jetovi, je tu skvělej parchant Bob Hoskins, lepši Morgan Freeman jako slepec a roztomiloučká Kerry Condon a mihne se tu i Boyka Scott Adkins, choreografie souboju je špičková, drsná jako by vás vychovali jako psa *:+*
Danny The Dog (2005)
7 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Za mě největší problém stopáž. Kdyby to mělo 100 minut a bylo to větší béčko tak je to super. Ale poslední půlhodina dělá filmu medvědí službu. 

PS: V původním PS mělo být napsáno, že bych vám přál vidět Hladův výraz po filmu a rázné odmítnutí psát recenzi. 
960515
Za mě největší problém stopáž. Kdyby to mělo 100 minut a bylo to větší béčko tak je to super. Ale poslední půlhodina dělá filmu medvědí službu.  PS: V původním PS mělo být napsáno, že bych vám přál vidět Hladův výraz po filmu a rázné odmítnutí psát recenzi. 
960497
0 0
reagovat
reaguje na: hroubek
U mě to byl obrovský sešup z nadšení z oznámení a pak už to s každým trailerem padalo víc a víc a nakonec to dopadlo takto... Ach jo, a to se Wright dušoval, jak předlohu miluje...
960497
U mě to byl obrovský sešup z nadšení z oznámení a pak už to s každým trailerem padalo víc a víc a nakonec to dopadlo takto... Ach jo, a to se Wright dušoval, jak předlohu miluje...
960478
0 0
reagují: hroubek
reagovat
Ztratil paru, uz pri Baby Driver, a uz ji nenasel... bohuzel :-
960491
Ztratil paru, uz pri Baby Driver, a uz ji nenasel... bohuzel *:-*
1 0
reagovat
reaguje na: House5
Bohužel. 
960484
Bohužel. 
960479
0 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Tak to si mě nepotěšil :) Přitom v toho Wrighta jsem po traileru hodně věřil. 
960479
Tak to si mě nepotěšil *:)* Přitom v toho Wrighta jsem po traileru hodně věřil. 
960478
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Running Man (2025)

Užil jsem si to ale může za to Powell. Cítím že za pár dní na to zapomenu. Wright tam skoro není vůbec cítit. Má to fajn momenty a scény, ale je to tak o 30 minut delší a opravdu moc hloupé a doslovné. Slabších 7/10. 


PS: Přál bych vidět výraz Hlada po konci filmu. 
960478
Užil jsem si to ale může za to Powell. Cítím že za pár dní na to zapomenu. Wright tam skoro není vůbec cítit. Má to fajn momenty a scény, ale je to tak o 30 minut delší a opravdu moc hloupé a doslovné. Slabších 7/10.  PS: Přál bych vidět výraz Hlada po konci filmu. 
Running Man (2025)
5 0
reagují: (=LIFTY=), House5
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se