a) hňupi se rodí a zůstávají v malých městech
b) do velkých měst se hrne jen vrchol národa
Osobně ani jedno nepovažuji za solidní argument. Jistý trend bys tam možná vysledoval, ale úplně bych to neprezentoval jako "lidi z velkych mest, tuplem z Prahy, kolikrat podcenuji s jakym materialem se pracuje v tech malych". To mi spíš zavání jakousi diskriminací dle počtu obyvatel obce




