Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19961 - 19980 Napsat příspěvek

Diskova kronika

Ve věku 80. let zemřel režisér Joel Schumacher.

Jsem rád, že jsem si jej před pár dny neplánovaně připomenul Volným pádem. Jeho thrillery mi budou chybět.
757795
Ve věku 80. let zemřel režisér [b]Joel Schumacher[/b]. Jsem rád, že jsem si jej před pár dny neplánovaně připomenul [i]Volným pádem[/i]. Jeho thrillery mi budou chybět.
Diskova kronika
4 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Memphis
To neměl.
757709
To neměl.
757702
2 -2
reagovat
reaguje na: Kostěj
Mno, politiku stranou (stejně to sem nepatří), žádnej stát by neměl mít v čele někoho tak hloupýho.
757702
Mno, politiku stranou (stejně to sem nepatří), žádnej stát by neměl mít v čele někoho tak hloupýho.
757695
21 -2
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: verbst
Čti: "přišlo nám hodně reportů, nepište už další". Překvapivě 8)
757700
Čti: "přišlo nám hodně reportů, nepište už další". Překvapivě *8)*
757698
3 -2
reagovat
reaguje na: Kostěj
"The following content was reported as a potential violation of Medium’s rules and is under investigation."


M'kay
757698
"The following content was reported as a potential violation of Medium’s rules and is under investigation." M'kay
757695
3 -2
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: do_Od
Jeho konkurence je dost žalostná. Demokrati si za svůj neúspěch mohou sami. 
757696
Jeho konkurence je dost žalostná. Demokrati si za svůj neúspěch mohou sami. 
757691
5 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Míry informací potřebný k posouzení a vyřčení takovýho verdiktu se mi bohužel nedostává ?) a vlastně je mi vcelku jedno "jak na tom Amerika je" (co to vlastně konkrétně znamená, to slovní spojení?).
Případnou Trumpovo výhru budu kvitovat jako potvrzení toho, že (například) to, co popisuje tuten dopis je zatím ještě pořád jen menšinovej přístup.
757695
Míry informací potřebný k posouzení a vyřčení takovýho verdiktu se mi bohužel nedostává *?)* a vlastně je mi vcelku jedno "jak na tom Amerika je" (co to vlastně konkrétně znamená, to slovní spojení?). Případnou Trumpovo výhru budu kvitovat jako potvrzení toho, že (například) to, co popisuje [url=https://medium.com/@soumynona_/anonymous-letter-from-uc-berkeley-professor-in-response-to-black-lives-matter-protests-24a66a6f1ca7]tuten dopis[/url] je zatím ještě pořád jen menšinovej přístup.
757691
3 -4
reagují: Memphis, verbst
reagovat
Jojo, protože Amerika je na tom s ním o mnoho lépe od té doby co se ujal úřadu, že? ;) 
757691
Jojo, protože Amerika je na tom s ním o mnoho lépe od té doby co se ujal úřadu, že? *;)* 
7 -2
reagují: DarkSith, Kostěj
reagovat
Před pěti lety bych nečekal, že to dneska napíšu, ale: "doufejme".
757689
Před pěti lety bych nečekal, že to dneska napíšu, ale: "doufejme".
4 -13
reagovat
reaguje na: Gorecki
Beztak v listopadu znovu vyhraje. :D ;)
757688
Beztak v listopadu znovu vyhraje. *:D* *;)*
757684
1 -7
reagovat
Byl to hezký trolling. Dobře mu tak.
757686
Byl to hezký [url=https://www.nytimes.com/2020/06/21/style/tiktok-trump-rally-tulsa.html]trolling[/url]. Dobře mu tak.
7 -1
reagovat
Tento Trumpov zaber po Tulse bude medzi fotkami roka.

Celkom mi sprijemnila toto zamracene pondelkove rano.:D
757684
[url=https://www.rawstory.com/2020/06/mortified-and-humiliated-image-of-trump-returning-from-tulsa-rally-is-mocked-for-look-of-defeat/]Tento Trumpov zaber[/url] po Tulse bude medzi fotkami roka. Celkom mi sprijemnila toto zamracene pondelkove rano.*:D*
6 -1
reagují: DarkSith
reagovat

Logan 2

Kdyby zvažovali pokračování Logana, ale Jackman neměl čas, měl bych jeden tip ...
757622
Kdyby zvažovali pokračování Logana, ale Jackman neměl čas, měl bych jeden [url=https://imgur.com/a/NHvycph]tip ...[/url]
Logan 2
4 -1
reagovat

Horizont událostí

Tenhle režisérský sestřih bych si dal. :+ Peklo byla opravdu atmosférická záležitost, kterou sprznil Mortal Kombat ve druhé půlce. :(:D
757545
Tenhle [url=https://plotpoint.sk/horizont-udalosti-specialni-edice/]režisérský sestřih[/url] bych si dal. *:+* Peklo byla opravdu atmosférická záležitost, kterou sprznil Mortal Kombat ve druhé půlce. *:(**:D*
Horizont událostí
5 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Díky za doplnění :)
757531
Díky za doplnění *:)*
757526
1 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ako som už spomínal, nedávno som zopakoval celú antológiu.
ÁNO! Je to silno xenomorfné! :+
757527
Ako som už spomínal, nedávno som zopakoval celú antológiu. ÁNO! [b]Je to silno [i]xenomorfné[/i]![/b] *:+*
757522
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Má to jen ten starý. Taky jsem slyšel, že to dali i tomu novému, ale byl to fake. 
757526
Má to jen ten starý. Taky jsem slyšel, že to dali i tomu novému, ale byl to fake. 
757525
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Vardant
Jo u toho Sladina je vtipný, že je to outdated po roce. :D
757525
Jo u toho Sladina je vtipný, že je to outdated po roce. *:D*
757524
2 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Kostěj
Má to i Aladdin :D 
Každým rokem to bude přibývat, že to za chvíli bude všude :))
757524
Má to i Aladdin *:D*  Každým rokem to bude přibývat, že to za chvíli bude všude *:))*
757522
3 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat

Aspoň že počkali, než ten Holm umřel...

757522
[url=https://1.bp.blogspot.com/-nsNKn6Xo7uI/XuyeXkJPj4I/AAAAAAAFfbc/nWEpP2BdOLg-Pn_-KnCFQeMMEuw7j-OtgCLcBGAsYHQ/s1600/Screenshot%2Bof%2BAliens%2B_%2BSky.com.png]Link[/url]
Aspoň že počkali, než ten Holm umřel...
3 -3
reagují: Sub-Zero, Vardant
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se