Imo... hodne jedincu je "crazy" a/nebo jsou v naprosto toxickych vztazich. Asi bych na lidi a jejich chovani uplne neaplikoval "kdyz nejednaji racionalne, tak je to podezrele". :) Nicmene, ze Majorse dropnula jedna z agentur a i PR... Zjevne to cekaji zle a ze uz nema v Hollywoodu budoucnost.
|
reagovat
|




Že, a teraz počúvajte ten debilný argument, vraj to nejak zasahuje do ich Egyptskej identity. Nechápem...to vôbec neberú ohľad na Jadu Pinkett Smith, pre ktorú je dôležité vyrozprávať príbeh s čiernou kráľovnou? Akože ušľachtilá myšlienka, len škoda, že Kleopatra nebola černoška 
