.. ale taky mě napadlo, zaparkovat někde u stanice metra a dojet to.
reaguje na:
l-e-t-o
Brno
.. ale taky mě napadlo, zaparkovat někde u stanice metra a dojet to.
.. ale taky mě napadlo, zaparkovat někde u stanice metra a dojet to.|
reagují:
l-e-t-o
|
reagovat
|


