reaguje na:
Milosh
Chtěl jsem tam jít kvůli šanci potkat Rimsyho, ale jestli se tam dá potkat i Milosh, tak jdu určitě. Protože kde je Milosh, tam je Felix.
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|


To je v prvním odkazu. 