Ale ľudia ako Slota a iný "národovci" to skúšali zneuzit a bola to téma vo zvyšku Slovenska. Ale ako som už písal časom to prešlo a za Ficovej tretej vlády boli s ním v koalícii aj SNS a aj madari, takže vládli krásne spolu.
Btw síce sa nám veľa vyčíta ale jeden čas sme pár rokov dozadu mali súčasne prezidentku ženu, premiéra gaya a predsedu parlamentu mentálne zaostalého. Tak progresívna nebola snáď ešte žiadna krajina



