Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21221 - 21240 Napsat příspěvek
reaguje na: Vardant
Oni nepochopili nic ve víc věcech. To je víc ptakovin co zlobí Amazon, HBO a Disney a pak se hrozně diví proč je Netflix tak oblíbený....
746040
Oni nepochopili nic ve víc věcech. To je víc ptakovin co zlobí Amazon, HBO a Disney a pak se hrozně diví proč je Netflix tak oblíbený....
746036
9 -1
reagují: SeldomSeen
reagovat

Disney+

Při spuštění v UK bude Mandalorian vycházet jeden díl týdně i když už je venku celá série :D
746036
Při spuštění v UK bude Mandalorian vycházet jeden díl týdně i když už je venku celá série *:D*
Disney+
12 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Sonic

52 milionů za víkend říká, že Jimmy ještě neřekl poslední slovo. :+
745969
52 milionů za víkend říká, že Jimmy ještě neřekl poslední slovo. *:+*
Sonic
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pravda.
745967
Pravda.
745950
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak on je antivax a podobné blbosti bohužel jako že věří na transcendenci apod. 

U něj, Cruise a De Nira mne tyhle pitomosti moc mrzí :-
745957
Tak on je antivax a podobné blbosti bohužel jako že věří na transcendenci apod.  U něj, Cruise a De Nira mne tyhle pitomosti moc mrzí *:-*
745950
4 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
To jde hezky ruku v ruce i s tim, ze zacala druha řada Kidding. Clovek ho i pres tech par úletů v osobním životě (nadavani na Kick-ass 2, protoze tam mala holcicka zabiji lidi a nadava)  musi mit porad rad.
745950
To jde hezky ruku v ruce i s tim, ze zacala druha řada Kidding. Clovek ho i pres tech par úletů v osobním životě (nadavani na Kick-ass 2, protoze tam mala holcicka zabiji lidi a nadava)  musi mit porad rad.
745928
2 0
reagují: Memphis, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A Carreymu, IMHO. On se v posledních týdnech objevil snad v každý talk show a lidi ho maj pořád rádi.
745928
A Carreymu, IMHO. On se v posledních týdnech objevil snad v každý talk show a lidi ho maj pořád rádi.
745909
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Je fakt že si vybírají dobrou dobu kdy to poslat do kin - ti co si pamatují původní hry jsou teď tak akorát ve věku, kdy mají malý děti na který ten film cílí.
745922
Je fakt že si vybírají dobrou dobu kdy to poslat do kin - ti co si pamatují původní hry jsou teď tak akorát ve věku, kdy mají malý děti na který ten film cílí.
745910
3 -1
reagovat
Sonic je hra kterou znají v americe z 80. let , (negooglil jsem kdy přesně vznikla). takže v americe je to kult. Byl i animovanej seriál na cartoon network. To jsem sledoval jako malej. 
A Jim Carey ftw !!! 
a bude to asi i docela sranda :)):o
745910
Sonic je hra kterou znají v americe z 80. let , (negooglil jsem kdy přesně vznikla). takže v americe je to kult. Byl i animovanej seriál na cartoon network. To jsem sledoval jako malej.  A Jim Carey ftw !!!  a bude to asi i docela sranda *:))**:o*
1 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: okkac
To je blbost, většina platících diváků nemá o nějakém redesignu nejmenší tušení a na Sonica jdou kvůli slušný reklamní kampani a superbowl spotu. Co se děje na internetu je úplne jedno.
745909
To je blbost, většina platících diváků nemá o nějakém redesignu nejmenší tušení a na Sonica jdou kvůli slušný reklamní kampani a superbowl spotu. Co se děje na internetu je úplne jedno.
745901
9 -3
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To zdržení tomu pomohlo. Dva týdny po tom šlo do kin Ledové království a to by byl masakr. Teď to akorát má chabou konkurenci Vtáky noci a Onward je za tři týdny.
745906
To zdržení tomu pomohlo. Dva týdny po tom šlo do kin Ledové království a to by byl masakr. Teď to akorát má chabou konkurenci Vtáky noci a Onward je za tři týdny.
745883
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak na netu jak protestovali proti původnímu designu Sonica tak když studio je vyslyšelo a změnilo design aby více odpovídal tak teď hecuji že se musí jít do kina na poděkování že je studio vyslyšelo 
745901
Tak na netu jak protestovali proti původnímu designu Sonica tak když studio je vyslyšelo a změnilo design aby více odpovídal tak teď hecuji že se musí jít do kina na poděkování že je studio vyslyšelo 
745883
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Už se o tom píše týdny, že to asi vydělá pěkny peníze.
745888
Už se o tom píše týdny, že to asi vydělá pěkny peníze.
745883
2 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Také jsem čuměl. :D
745884
Také jsem čuměl. *:D*
745883
1 -1
reagovat
Tyyyvoleee, ze by byl ze Sonica nakonec hit?:D
745883
Tyyyvoleee, ze by byl ze Sonica nakonec hit?*:D*
4 -2
reagovat

Natáčanie Matrix4 v SF

745844
[url=https://www.reddit.com/r/gifs/comments/f44366/matrix_4_filming_in_san_francisco/?utm_medium=android_app&utm_source=share]Gif [/url][url=https://youtu.be/j0Sk34phMKk]Iný uhol youtube[/url]
Natáčanie Matrix4 v SF
5 0
reagovat

Batman

745827
[url=https://www.instagram.com/p/B8jTSAcDq8G/?igshid=1wxokl4ghpf35]Něco na tom je.[/url]*:o*
Batman
1 -2
reagovat
reaguje na: Jeržik
Podla toho rezirujuceho pana to podla mna nebude fantasy v pravom slova zmysle s velkymi digi efektami a podobne. Skor ocakavam hutne drama s prvkami fantasy. Nieco na styl Pans Labyrint by ma potesilo :+
745664
Podla toho rezirujuceho pana to podla mna nebude fantasy v pravom slova zmysle s velkymi digi efektami a podobne. Skor ocakavam hutne drama s prvkami fantasy. Nieco na styl Pans Labyrint by ma potesilo *:+*
745631
4 0
reagovat
Mě strašně potěšili Gangs of London, vůbec jsem nevěděl, že režisér Raidu něco takového chystá...
745637
Mě strašně potěšili [url=http://www.tvzone.cz/clanek/39796-trailer-brutalni-gangs-of-london/]Gangs of London[/url], vůbec jsem nevěděl, že režisér Raidu něco takového chystá...
5 0
reagovat
reaguje na: studo
Dokud se z toho nevyklubalo fantasy, vypadalo to skvěle.
745631
Dokud se z toho nevyklubalo fantasy, vypadalo to skvěle.
745624
0 -2
reagují: studo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se