Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21141 - 21160 Napsat příspěvek
reaguje na: studo
Ano ano, je rasista, Hitler, hnusný, starý, spolupracuje s Ruskem, víme, známe, a tehdy neměl vlastně vůbec šance vyhrát... oh wait...
746363
Ano ano, je rasista, Hitler, hnusný, starý, spolupracuje s Ruskem, víme, známe, a tehdy neměl vlastně vůbec šance vyhrát... oh wait...
746362
0 -19
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
ja to beriem tak, ze bol realne nasraty, lebo je rasista. plain and simple. netreba ziadne polopravdy, staci sedliacky rozum.

apropo trumpovi supporteri dokazu vzdycky pouzit taku jazykovu gymnastiku, aby vysvetlili nieco uplne naopak, vsakze :+:D
746362
ja to beriem tak, ze bol realne nasraty, lebo je rasista. plain and simple. netreba ziadne polopravdy, staci sedliacky rozum. apropo trumpovi supporteri dokazu vzdycky pouzit taku jazykovu gymnastiku, aby vysvetlili nieco uplne naopak, vsakze *:+**:D*
746357
18 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Podle mě byl nasraný, že mu propadl jeho Rambo 5. Na druhou stranu zabodoval na Malinách, tak nevím, o co mu jde. ?)
746358
Podle mě byl nasraný, že mu propadl jeho Rambo 5. Na druhou stranu zabodoval na Malinách, tak nevím, o co mu jde. *?)*
746357
7 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D:D:D

Jinak je to samozřejmě klasické překroucení toho co řekl. Já to pochopil tak, že to bylo namířeno proti ostatním filmarum že nedokázali natočit nic lepšího. Což je prostě logické. 


Ale kdo chce Trumpa bít , polopravdy si vždycky najde. ;)
746357
*:D**:D**:D* Jinak je to samozřejmě klasické překroucení toho co řekl. Já to pochopil tak, že to bylo namířeno proti ostatním filmarum že nedokázali natočit nic lepšího. Což je prostě logické.  Ale kdo chce Trumpa bít , polopravdy si vždycky najde. *;)*
746351
0 -24
reagují: DarkSith, studo, Cinefil
reagovat
reaguje na: verbst
Pokud si chceš připomenout jak vypadá, sjeď o pár příspěvků níže :D
746351
Pokud si chceš připomenout jak vypadá, sjeď o pár příspěvků níže *:D*
746346
7 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Cinefil
Je to kokot. 
746346
Je to kokot. 
746333
12 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Americký parazit

Člověk se nikomu nezavděčí. Natožpak Trumpovi. :D:-
746333
Člověk se nikomu nezavděčí. [url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nejlepsi-film-z-jizni-koreje-co-to-ma-znamenat-oprel-se-trump-do-oscaru-89714?seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null]Natožpak Trumpovi.[/url] *:D**:-*
Americký parazit
5 -1
reagují: verbst
reagovat
Moc děkuji všem za odpovědi, byly pro mě přínosné. Zkusím na Netflixu měsíc zdarma a uvidím. Pokud s ním budu spokojen, tak na Netflix přejdu úplně a až bude česká lokalizace, tak k tomu přidám Disney+, to bude myslím ideální kombinace.
746283
Moc děkuji všem za odpovědi, byly pro mě přínosné. Zkusím na Netflixu měsíc zdarma a uvidím. Pokud s ním budu spokojen, tak na Netflix přejdu úplně a až bude česká lokalizace, tak k tomu přidám Disney+, to bude myslím ideální kombinace.
3 -1
reagovat
Já myslím, že seriál s názvem pederast by byl definitivně super. :+
746271
Já myslím, že seriál s názvem pederast by byl definitivně super. *:+*
0 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Stejně. Potřebuju obě dvě služby.
746263
Stejně. Potřebuju obě dvě služby.
746256
1 -1
reagovat
Já teda furt frčím i na HBO GO. Je tam tuna věcí, kterou jsem prostě neměl čas vidět a doháním a doháním, a doháním a doháním. A do toho tam dávaj pochopitelně nový věci, a za mě osobně si teda myslím, že je udržitelný si měsíčně platit jak HBO GO, tak Netflix. Amazon Prime jsem zrušil, protože ta nabídka mě tam kromě toho The Office prostě netankuje. Ale tyhle dvě služby, když na kino prostě není čas se mi furt "vyplatí".
746256
Já teda furt frčím i na HBO GO. Je tam tuna věcí, kterou jsem prostě neměl čas vidět a doháním a doháním, a doháním a doháním. A do toho tam dávaj pochopitelně nový věci, a za mě osobně si teda myslím, že je udržitelný si měsíčně platit jak HBO GO, tak Netflix. Amazon Prime jsem zrušil, protože ta nabídka mě tam kromě toho The Office prostě netankuje. Ale tyhle dvě služby, když na kino prostě není čas se mi furt "vyplatí".
1 -1
reagují: Godlike
reagovat
No hlavně je to úplně jinde technicky, jestli si to úplně nepoustis na CRT monitoru z roku 97. Co je tam občas HBOGO schopno pustit , to je mi stydno i za ně. 

Za mne je HBO nabídkou sezónní věc, kupuju si to na měsíc tak 3x do roka, Netflix mam ještě z doby kdy to u nás šlo jen přes VPN a myslím že se mi to vzhledem ke shlédnutí vyplatí každý měsíc , tam je strašná darda věci .... Co mi vadí je, že mají dost kontrolu nad vizuální nabídkou, tj mi tam marketingově dost serou věci které nechci a schovávají jinak kvalitní díla, ale obchodně to chápu... 

Ještě bych si přál víc dokumentů, nějaké koncerty s komentáři například , lepší provázanost s mobilní appkou ala Spotify a lepší vyhledávání na TV. 

Ale kolem a kolem se mi to na měsíc pro 4 domacnosti za jednu a půl návštěvy kina fakt mega vyplatí :+
746235
No hlavně je to úplně jinde technicky, jestli si to úplně nepoustis na CRT monitoru z roku 97. Co je tam občas HBOGO schopno pustit , to je mi stydno i za ně.  Za mne je HBO nabídkou sezónní věc, kupuju si to na měsíc tak 3x do roka, Netflix mam ještě z doby kdy to u nás šlo jen přes VPN a myslím že se mi to vzhledem ke shlédnutí vyplatí každý měsíc , tam je strašná darda věci .... Co mi vadí je, že mají dost kontrolu nad vizuální nabídkou, tj mi tam marketingově dost serou věci které nechci a schovávají jinak kvalitní díla, ale obchodně to chápu...  Ještě bych si přál víc dokumentů, nějaké koncerty s komentáři například , lepší provázanost s mobilní appkou ala Spotify a lepší vyhledávání na TV.  Ale kolem a kolem se mi to na měsíc pro 4 domacnosti za jednu a půl návštěvy kina fakt mega vyplatí *:+*
2 -1
reagovat
reaguje na: JAGODA
Na Netflixu je toho opravdu hodně a vybrat si dá zabrat. Ten měsíc zdarma ti dává možnost se tam zorientovat. Určitě nezapomeň na jejich originální seriály a filmy (v prvé řadě rozhodně Stranger Things, The Crown, The Witcher a další), které stojí za pozornost. Já osobně mám obojí a na Netflixu je více seriálů, které mě zajímají, ale na HBO GO se také čas od času objeví něco zajímavého. 
746231
Na Netflixu je toho opravdu hodně a vybrat si dá zabrat. Ten měsíc zdarma ti dává možnost se tam zorientovat. Určitě nezapomeň na jejich originální seriály a filmy (v prvé řadě rozhodně Stranger Things, The Crown, The Witcher a další), které stojí za pozornost. Já osobně mám obojí a na Netflixu je více seriálů, které mě zajímají, ale na HBO GO se také čas od času objeví něco zajímavého. 
746226
0 -1
reagovat
reaguje na: JAGODA
Presne ako píše Milosh. Pokiaľ ide o mňa, tak ja nevidím dôvod si HBO platiť dlhšie ako mesiac. Pozriem si čo potrebujem a hotovo. Za to pri netflixe neviem čo skôr. Výber hollywoodskych filmov je síce celkom bohatý, ale moc noviniek tam nenájdeš. Marvelovky vôbec, tarantinovky áno. Skús a uvidíš. 
746228
Presne ako píše Milosh. Pokiaľ ide o mňa, tak ja nevidím dôvod si HBO platiť dlhšie ako mesiac. Pozriem si čo potrebujem a hotovo. Za to pri netflixe neviem čo skôr. Výber hollywoodskych filmov je síce celkom bohatý, ale moc noviniek tam nenájdeš. Marvelovky vôbec, tarantinovky áno. Skús a uvidíš. 
746226
1 -1
reagovat
reaguje na: JAGODA
První měsíc Netflixu máš zadarmo. Tak to zkus a uvidíš.
746227
První měsíc Netflixu máš zadarmo. Tak to zkus a uvidíš.
746226
3 -1
reagovat
Zdravím, Moviezoňáci, mám na vás jeden malý dotaz, říkám si, že bych přestal předplácet HBO a přešel na Netfilx, jenže nevím, jak je to tam z hlediska nabídky. Samozřejmě vím, že Netflix nabízí svůj unikátní filmový obsah, jenže například nevím, jak je to tam s nabídkou filmů mimo tuto platformu, jestli tam taky najdu hollywoodské filmy, jak jsou Marvelovky, Tarantinovky, atd... Celkově je podle Vás lepší HBO Go nebo Netflix? A pokud myslíte, že je lepší Netflix, co říkáte na přicházející HBO Max, myslíte, že má možnost Netflixu konkurovat? 

Moc děkuji všem za odpovědi.
746226
Zdravím, Moviezoňáci, mám na vás jeden malý dotaz, říkám si, že bych přestal předplácet HBO a přešel na Netfilx, jenže nevím, jak je to tam z hlediska nabídky. Samozřejmě vím, že Netflix nabízí svůj unikátní filmový obsah, jenže například nevím, jak je to tam s nabídkou filmů mimo tuto platformu, jestli tam taky najdu hollywoodské filmy, jak jsou Marvelovky, Tarantinovky, atd... Celkově je podle Vás lepší HBO Go nebo Netflix? A pokud myslíte, že je lepší Netflix, co říkáte na přicházející HBO Max, myslíte, že má možnost Netflixu konkurovat?  Moc děkuji všem za odpovědi.
0 -1
reagují: DarkSith, SteKi, Milosh
reagovat

KARLOS

Ty hlavně píšeš o kabelovkách, překupování obsahu apod., což je naopak argument proti Disney, protože je v celku běžné, že stanice koupí nějaký obsah a pak jej vysílá už jinak (např. každý den jeden díl). Čím starší je to dílo, tím víc se to děje (až po extrémy typu 4 díly sitcomu za večer). Když už nic jiného, tak třeba nenastane "týdenní pauza kvůli superbowlu" apod.

Realita je prostě taková, že ten seriál vyšel na vánoce a teď je už "starý" (net je plný spoilerů, memeček apod... např. nevěřím tomu, že někdo z cílovky neviděl baby Yodu). Teď jsme historicky ve fázi nakupování blurayů a přeprodávání jiným stanicím,  které si to můžou vysílat jak chtějí...
746150
Ty hlavně píšeš o kabelovkách, překupování obsahu apod., což je naopak argument proti Disney, protože je v celku běžné, že stanice koupí nějaký obsah a pak jej vysílá už jinak (např. každý den jeden díl). Čím starší je to dílo, tím víc se to děje (až po extrémy typu 4 díly sitcomu za večer). Když už nic jiného, tak třeba nenastane "týdenní pauza kvůli superbowlu" apod. Realita je prostě taková, že ten seriál vyšel na vánoce a teď je už "starý" (net je plný spoilerů, memeček apod... např. nevěřím tomu, že někdo z cílovky neviděl baby Yodu). Teď jsme historicky ve fázi nakupování blurayů a přeprodávání jiným stanicím,  které si to můžou vysílat jak chtějí...
KARLOS
5 -1
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Hele, je mi upřímně líto, že lidi mají potřebu přikládat věcem, co píšu, nějaké moje osobní stanoviska. To už fakt člověk nemůže napsat nějaký postřeh, nebo domněnku, aniž by to nebylo asociováno jako nějaký světonázor? ?)8):D
Tak teda pod čarou. Dnešní odpoledne jsem se nikoho nesnažil zastat, ani schvalovat. Tyhle dvě činnosti totiž ještě nutně nemusí jít ruku v ruce s pochopením, nebo logické srozumitelnosti. Možná je to jenom můj špatný přístup, ale málokdy se stavím striktně na nějakou stranu, zvlášť v diskuzi, raději subjekt diskuze snažím pochopit, nabídnout mojí perspektivu, bez světonázoru, který je celkem určitě každému u p... zádele.
Aby tedy bylo spravedlnosti učiněno za dost - tenhle konkrétní krok se mi nelíbí a určitě nepřidá službě v mých očích plusové body. Sice nevěřím, že bysme na MZ našli odlišný postoj, ale budiš. Jenže je tu několik "jenže".
Prvně, já SVoD nějak nadšeně nevítám. A to ani u toho Netflixu. A teď další "jenže" - byť mi ta "technologie/obchodní model" po chuti nejsou, stejně je chtě nechtě podporuju. Netflix platím a i kdybych neplatil - tím, že se na originální obsah dané stanice budu dívat "i jinou cestou", nepřímo ten systém podpořím. Budu o něm možná nadšeně mluvit na netu, pravděpodobně ho někomu ne/doporučím, prostě celkově o daném obsahu budu dál šířit povědomí. Nežiju v bublině asociálního chování, takže pořád nějakým jistým způsobem službu podporuju (ano Tony, v takovém případě ne finančně a dané službě jednoznačně příjde užitečnější podpora finanční, jak jinak, to abyses nechtěl chytat za slovo 8);)).
Druhé "jenže" je pak víc jak o SW seroši, který mě netankuje a celkem je mi u zádele, jak ho budou distribuovat, v samotné Disney+ službě. Protože ať je mi celkově z té nabídky nejvzdálenější, už teď má tu druhou pozici na trhu jistou a řešit ji musím, ať se mi to líbí, nebo ne. A když myslím, že ji musím řešit, tak v mém případě to není nějaké černobílé ano, podpořím, ne nepodpořím, nebo líbí/nelíbí. Z uživatelského sledista, ale geekovsky i z toho "analytyckého" je pořád dost zajímavá na to, než aby šla úplně přejít mávnutím rukou.
Pokud něco, je tohle precedens, protože SVoD služby jako takové jsou víceméně na svém začátku. Co by měly být, si dal jasně na srozumněnou. Co podle mě doposud jsou, sem zase napsal já. Pokud "starý původní obsah" chtějí uvádět při expanzi značky v nových teritoriích takovým způsobem, jakým to dělají, podporují jen moji tezi o tom, že se řídí velmi blízkým modelem těch kabelovek. Mě to logiku (jakože tomu rozumím, ne že to nutně schvaluju a obhajuju) dává, protože nemusejí za pochodu vytvářet obchodní modely nové, které nejsou navzájem otestované. Že je to promarněná příležitost? Určitě. Ale ty kroky jednoduše dokážu "svým selským rozumem" pochopit.

Pokud se bavíme o té Varlandově větě, logicky se chci dostat i někam dál. Měl sem dojem, že by mohlo zaznít i něco nad její rámec. Jestli je to takový problém, že sem to rozvinul, tak mě mrzí, že sem mrhal tvým časem, myslím, že asi tak.
Jestli tě to ještě zajímá, nebo kohokoliv dalšího, můžeme pokračovat, proč ne. Nepotřebuju mít ale poslední slovo, takže jestli ne, tak to stěží něčemu bude vadit.;):)
746124
Hele, je mi upřímně líto, že lidi mají potřebu přikládat věcem, co píšu, nějaké moje osobní stanoviska. To už fakt člověk nemůže napsat nějaký postřeh, nebo domněnku, aniž by to nebylo asociováno jako nějaký světonázor? *?)**8)**:D* Tak teda pod čarou. Dnešní odpoledne jsem se nikoho nesnažil zastat, ani schvalovat. Tyhle dvě činnosti totiž ještě nutně nemusí jít ruku v ruce s pochopením, nebo logické srozumitelnosti. Možná je to jenom můj špatný přístup, ale málokdy se stavím striktně na nějakou stranu, zvlášť v diskuzi, raději subjekt diskuze snažím pochopit, nabídnout mojí perspektivu, bez světonázoru, který je celkem určitě každému u p... zádele. Aby tedy bylo spravedlnosti učiněno za dost - tenhle konkrétní krok se mi nelíbí a určitě nepřidá službě v mých očích plusové body. Sice nevěřím, že bysme na MZ našli odlišný postoj, ale budiš. Jenže je tu několik "jenže". Prvně, já SVoD nějak nadšeně nevítám. A to ani u toho Netflixu. A teď další "jenže" - byť mi ta "technologie/obchodní model" po chuti nejsou, stejně je chtě nechtě podporuju. Netflix platím a i kdybych neplatil - tím, že se na originální obsah dané stanice budu dívat "i jinou cestou", nepřímo ten systém podpořím. Budu o něm možná nadšeně mluvit na netu, pravděpodobně ho někomu ne/doporučím, prostě celkově o daném obsahu budu dál šířit povědomí. Nežiju v bublině asociálního chování, takže pořád nějakým jistým způsobem službu podporuju (ano Tony, v takovém případě ne finančně a dané službě jednoznačně příjde užitečnější podpora finanční, jak jinak, to abyses nechtěl chytat za slovo *8)**;)*). Druhé "jenže" je pak víc jak o SW seroši, který mě netankuje a celkem je mi u zádele, jak ho budou distribuovat, v samotné Disney+ službě. Protože ať je mi celkově z té nabídky nejvzdálenější, už teď má tu druhou pozici na trhu jistou a řešit ji musím, ať se mi to líbí, nebo ne. A když myslím, že ji musím řešit, tak v mém případě to není nějaké černobílé ano, podpořím, ne nepodpořím, nebo líbí/nelíbí. Z uživatelského sledista, ale geekovsky i z toho "analytyckého" je pořád dost zajímavá na to, než aby šla úplně přejít mávnutím rukou. Pokud něco, je tohle precedens, protože SVoD služby jako takové jsou víceméně na svém začátku. Co by měly být, si dal jasně na srozumněnou. Co podle mě doposud jsou, sem zase napsal já. Pokud "starý původní obsah" chtějí uvádět při expanzi značky v nových teritoriích takovým způsobem, jakým to dělají, podporují jen moji tezi o tom, že se řídí velmi blízkým modelem těch kabelovek. Mě to logiku (jakože tomu rozumím, ne že to nutně schvaluju a obhajuju) dává, protože nemusejí za pochodu vytvářet obchodní modely nové, které nejsou navzájem otestované. Že je to promarněná příležitost? Určitě. Ale ty kroky jednoduše dokážu "svým selským rozumem" pochopit. Pokud se bavíme o té Varlandově větě, logicky se chci dostat i někam dál. Měl sem dojem, že by mohlo zaznít i něco nad její rámec. Jestli je to takový problém, že sem to rozvinul, tak mě mrzí, že sem mrhal tvým časem, myslím, že asi tak. Jestli tě to ještě zajímá, nebo kohokoliv dalšího, můžeme pokračovat, proč ne. Nepotřebuju mít ale poslední slovo, takže jestli ne, tak to stěží něčemu bude vadit.*;)**:)*
746105
1 -2
reagovat
Už mi to začínalo chybět.
746110
Už mi to začínalo chybět.
11 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
"co je v tuhle chvíli pro ně nejdúležitější"
Vytvorit "platiaci navyk".

"To teď jako všechno mají pouštět se zpožděním?"
Na to si ako prisiel? Kde take nieco tvrdim? Co je z originalneho obsahu pre nich vacsi tahak? Alebo lepsie, CO INE?

"Počkat, takže mi nechceš tvrdit, že všechny země inklinují k pirátství stejně?"
Zase mi vkladas do ust nieco, co som nepovedal?

"Jako fakt nemám náladu na další vzteklou diskuzi s Goreckim proti všem a všemu"
Zatial sa tu ako "vztekly" prejavujes jedine ty, gratulujem. Prepac, ze som si dovolil napisat nazor, ktory btw ani neschvalujem, len nezaujato hodnotim poziciu Disney a ty si mal hned potrebu ma zanho LOLovat.

Poslednu vetu nekomentujem, lepsie vyznie bez toho.

Ne fakt, ze ja blb som sa znovu dal nachytat. :-

Caf.
746108
"co je v tuhle chvíli pro ně nejdúležitější" Vytvorit "platiaci navyk". "To teď jako všechno mají pouštět se zpožděním?" Na to si ako prisiel? Kde take nieco tvrdim? Co je z originalneho obsahu pre nich vacsi tahak? Alebo lepsie, CO INE? "Počkat, takže mi nechceš tvrdit, že všechny země inklinují k pirátství stejně?" Zase mi vkladas do ust nieco, co som nepovedal? "Jako fakt nemám náladu na další vzteklou diskuzi s Goreckim proti všem a všemu" Zatial sa tu ako "vztekly" prejavujes jedine ty, gratulujem. Prepac, ze som si dovolil napisat nazor, ktory btw ani neschvalujem, len nezaujato hodnotim poziciu Disney a ty si mal hned potrebu ma zanho LOLovat. Poslednu vetu nekomentujem, lepsie vyznie bez toho. Ne fakt, ze ja blb som sa znovu dal nachytat. *:-* Caf.
746106
0 -8
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se