reaguje na:
mkubalikova
Na steaky je skvělý El Asador, ale je to trochu z ruky - za Jižním Městem.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|




|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagují:
mkubalikova
|
reagovat
|
|
reagovat
|
... ale kde na to sehnat pořádnou housku? Už jsem přemýšlel že si je začnu taky péct sám.|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Dělají je tam jako specialo jednou za čas a jsou výborný. Určitě ale vím, kam bych šla na Philly Cheesesteak. Nicméně když se tu rozjela taková pěkná diskuze, poraďte mi nějaké dobré podniky se steaky. Něco jako Gran Fierro. Já takhle čas od času hostím klienty a jak se v gastru neorientuju, tak je můj repertoár značně omezen. Dík!|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
burgry dělají tři. Nelze udělat chybu.|
reagovat
|