Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21241 - 21260 Napsat příspěvek
Jizda
744315
Jizda
2 -2
reagovat
A Samotáři jsou kde volové? Pokud bych to bral dle sebe, je to jasně nejlepší porevoluční film. Ta atmosféra a podání naprosto přesně definovala dobu mého dospívání.
Na absolutní piedestal bych volil z trojboje Obecná škola, Kolja, Dědictví aneb kurvahošigutntag.
744313
A [url=https://film.moviezone.cz/samotari][b]Samotáři[/b][/url] jsou kde volové? Pokud bych to bral dle sebe, je to jasně nejlepší porevoluční film. Ta atmosféra a podání naprosto přesně definovala dobu mého dospívání. Na absolutní piedestal bych volil z trojboje [b][url=https://film.moviezone.cz/obecna-skola/vim]Obecná škola[/url][/b], Kolja, [b][url=https://film.moviezone.cz/dedictvi-aneb-kurvahosigutntag/vim]Dědictví aneb kurvahošigutntag[/url][/b].
7 -2
reagovat
reaguje na: Joker_George
Protože líbivost je povrchní a nemusí mít trvalou hodnotu.
744310
Protože líbivost je povrchní a nemusí mít trvalou hodnotu.
744307
1 -13
reagují: HAL, Joker_George
reagovat
reaguje na: Disketa1
"nejlepší by měl být film, který není divácky vstřícný, který není líbivý a nemá kultovní a populární status. A zároveň má světové parametry."

Omlouvám se Disku, že budu hnusný. Ale horší rádoby hipsterský a povýšenecký blábol už jsem dlouho nečetl. A v podstatě shrnuje velkou část toho, co je na české kinematografii špatně. A vlastně nejenom na kinematografii a rozhodně ne jenom české. Samozvaní intelektuálové se třesou strachy, aby se něco co považují za kvalitní, nestalo náhodou populární. Protože pak by přišli o svou křehkou morální nadřazenost. 
A jen tak mezi námi, ty bohudík mezi tyhle lidi nepatříš. Jednak máš moc přímočarý vkus a pak si teda brutálně netrefil charakteristiku Musíme si pomáhat. Ten film je super, ale kdybych mu měl něco vyčítat, tak jde možná až moc přímo na dělohu, snad mne chápeš. 
744309
"nejlepší by měl být film, který není divácky vstřícný, který není líbivý a nemá kultovní a populární status. A zároveň má světové parametry." Omlouvám se Disku, že budu hnusný. Ale horší rádoby hipsterský a povýšenecký blábol už jsem dlouho nečetl. A v podstatě shrnuje velkou část toho, co je na české kinematografii špatně. A vlastně nejenom na kinematografii a rozhodně ne jenom české. Samozvaní intelektuálové se třesou strachy, aby se něco co považují za kvalitní, nestalo náhodou populární. Protože pak by přišli o svou křehkou morální nadřazenost.  A jen tak mezi námi, ty bohudík mezi tyhle lidi nepatříš. Jednak máš moc přímočarý vkus a pak si teda brutálně netrefil charakteristiku Musíme si pomáhat. Ten film je super, ale kdybych mu měl něco vyčítat, tak jde možná až moc přímo na dělohu, snad mne chápeš. 
744301
14 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Pises nesmysly. Kvalitni filmy jsou vzdycky popularni uz jenom protoze jsou kvalitni
744308
Pises nesmysly. Kvalitni filmy jsou vzdycky popularni uz jenom protoze jsou kvalitni
744301
6 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
A proč to musí být právě tyto podmínky?
744307
A proč to musí být právě tyto podmínky?
744301
7 -1
reagují: Disketa1
reagovat
No právě... Jako nejlepší by měl být film, který není divácky vstřícný, který není líbivý a nemá kultovní a populární status. A zároveň má světové parametry. A to je pro mě Musíme si pomáhat.
744301
No právě... Jako nejlepší by měl být film, který není divácky vstřícný, který není líbivý a nemá kultovní a populární status. A zároveň má světové parametry. A to je pro mě Musíme si pomáhat.
1 -9
reagovat
Pelíšky, rozhodně. Dokonalý český film, který ma největší právo se nazývat kultovním. Navíc se staly symbolem Vánoc a nikdy neomrzí...
744299
Pelíšky, rozhodně. Dokonalý český film, který ma největší právo se nazývat kultovním. Navíc se staly symbolem Vánoc a nikdy neomrzí...
5 -2
reagovat
Pokud vezmu nejlepší jako divácké, kvalitativní a i třeba kultovní hledisko, tak jednoznačně Pelíšky. 
744297
Pokud vezmu nejlepší jako divácké, kvalitativní a i třeba kultovní hledisko, tak jednoznačně Pelíšky. 
3 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Kouř, Pouta,... a Česká Soda, protože mě nenapadá žádný film který bych vyloženě chtěl dát do Top 3.
744296
Kouř, Pouta,... a Česká Soda, protože mě nenapadá žádný film který bych vyloženě chtěl dát do Top 3.
744294
2 -1
reagovat
Co je tedy podle vás nejlepším porevolučním filmem za celých třicet let?
744294
Co je tedy podle vás nejlepším porevolučním filmem za celých třicet let?
1 -3
reagují: HAL
reagovat
Jinak Kolja jako nejlepší film posledních třiceti let je... radši nic.

U mě by nejlepším filmem posledních třiceti let bylo Musíme si pomáhat.
744291
Jinak Kolja jako nejlepší film posledních třiceti let je... radši nic. U mě by nejlepším filmem posledních třiceti let bylo Musíme si pomáhat.
1 -7
reagovat
Tak nejlepším filmem jsou podle filmových kritiků a kritiček Staříci. Asi bych je měl vidět.
744283
Tak nejlepším filmem jsou podle filmových kritiků a kritiček Staříci. Asi bych je měl vidět.
2 -5
reagovat
Sleduju Ceny české filmové kritiky, i když jsem viděl jenom Nabarvené ptáče. Každopádně moderátor Miroslav Hanuš mi přijde hodně bezradný.
744279
Sleduju Ceny české filmové kritiky, i když jsem viděl jenom Nabarvené ptáče. Každopádně moderátor Miroslav Hanuš mi přijde hodně bezradný.
1 -3
reagovat

Bookzone

V Levných knihách mají nejen obsahově, ale i vizuálně ojedinělou „Gilliamesku“ za 99 kč!
744277
V Levných knihách mají nejen obsahově, ale i vizuálně ojedinělou[url=https://www.databazeknih.cz/knihy/gilliameska-335586] „Gilliamesku“[/url] za 99 kč!
Bookzone
4 -1
reagovat
reaguje na: Fixer
Je to zločin. Chtějí vše vysílat v 16:9, abychom měli lepší zážitek, bez ohledu na originální poměr obrazu, při kterém je zážitek opravdovější. Čert vem SD kvalitu a mix zvuku i když...
Nejhorší je to u Simpsonů, kde přicházím o vtipy. Přitom 5 let nazpět to chodilo 4:3.

Když jsme u první Epizody, neví někdo proč vždy měla tak hrozný kontrast?
744244
Je to zločin. Chtějí vše vysílat v 16:9, abychom měli lepší zážitek, bez ohledu na originální poměr obrazu, při kterém je zážitek opravdovější. Čert vem SD kvalitu a mix zvuku i když... Nejhorší je to u Simpsonů, kde přicházím o vtipy. Přitom 5 let nazpět to chodilo 4:3. Když jsme u první Epizody, neví někdo proč vždy měla tak hrozný kontrast?
744240
2 0
reagovat
Teď jsem se při obědě díval na televizi a nevěřil jsem svým očím. Nova Cinema vysílá první epizodu Star Wars ale asi tak 25% obrazu chybí. Dobytkové tvrdí, jak by srovnání zvukových hladin reklam a filmu prznilo výsledek, ale takhle příšerně prasácky oříznout film jim nevadí. Tohle by mělo být trestné.
744240
Teď jsem se při obědě díval na televizi a nevěřil jsem svým očím. Nova Cinema vysílá první epizodu Star Wars ale asi tak 25% obrazu chybí. Dobytkové tvrdí, jak by srovnání zvukových hladin reklam a filmu prznilo výsledek, ale takhle příšerně prasácky oříznout film jim nevadí. Tohle by mělo být trestné.
4 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: verbst
Já se dívám na televizi. Na androidu jsem to netestoval. Měl jsem to asi 3 měsíce a jelo to cajk. Je to pár let... Nebyl jsem zrovna v ČR, ale hádám to nemá vliv. :)

HBO GO funguje strašně. Pořád se to seká, musím to reloadovat dokola, nepamatuje si to nastavení audia a titulků. Nemluvě o strašné kvalitě. Je to jedna z nejhorších aplikací, které jsem viděl.
744228
Já se dívám na televizi. Na androidu jsem to netestoval. Měl jsem to asi 3 měsíce a jelo to cajk. Je to pár let... Nebyl jsem zrovna v ČR, ale hádám to nemá vliv. *:)* HBO GO funguje strašně. Pořád se to seká, musím to reloadovat dokola, nepamatuje si to nastavení audia a titulků. Nemluvě o strašné kvalitě. Je to jedna z nejhorších aplikací, které jsem viděl.
744224
0 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Prime Video klient stojí za prd no, ale ono to je částečně i tím, že nabízejí možnost si koupit jednotlivé seriály(řady) a filmy a nejsou jen streamovací služba jako Netflix. 
Ale to nastavení titulků, resume atd., to je opravdu neodpustitelné.
744227
Prime Video klient stojí za prd no, ale ono to je částečně i tím, že nabízejí možnost si koupit jednotlivé seriály(řady) a filmy a nejsou jen streamovací služba jako Netflix.  Ale to nastavení titulků, resume atd., to je opravdu neodpustitelné.
744224
0 -1
reagovat
reaguje na: speedy.mail
S9 here. A HBO GO je oproti tomu zlatá. Hlavně mi přijde, že po tom, co jsem jim psal asi každej tejden maily, jak to padá a seká se to a a já nevím co ještě, tak s tom už přes půl roku nemám vůbec problém.
Ten Amazon ani není schopnej pokračovat v epizodě od místa, kde jsem to vypnul... 
744224
S9 here. A HBO GO je oproti tomu zlatá. Hlavně mi přijde, že po tom, co jsem jim psal asi každej tejden maily, jak to padá a seká se to a a já nevím co ještě, tak s tom už přes půl roku nemám vůbec problém. Ten Amazon ani není schopnej pokračovat v epizodě od místa, kde jsem to vypnul... 
744086
0 0
reagují: speedy.mail, Vardant
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se