Na nastařený steaky do Kantýny k řezníkovi dopředu. Veverku, zrcátko, krční filet... není nutný baštit steaky za 4k. Jinak je udělají všude skoro stejně mi přijde a žádnej zázrak.
Do pastafrescy na skvělý tagliaty (tenkej steak na rozpálený pánvičce) ze svíčkový a k tomu 1/2 porci aglio olio jako podpultovou přílohu. Nemá chybu.
reaguje na:
mkubalikova
|
reagovat
|


... ale kde na to sehnat pořádnou housku? Už jsem přemýšlel že si je začnu taky péct sám.
