reaguje na:
the dark knight
To může být klidně pravda, k tomu jsem se nevyjadřoval. Na druhou stranu… lidi si strašně rádi kopnou do ležícího - to tu máme každou chvíli. A davová psychóza je sviňa, i inteligentní lidé pak neuvažují racionálně. Ale taky spousta lidí jsou idioti nebo podivíni, ať už se jim profesně daří jak chce dobře; třeba Cruise, který se kvůli scientologii vzdal dcery. Můžu ho kvůli tomu odsuzovat? Jasně. Užívám si přesto jeho filmy? Určitě.
|
reagovat
|





