Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21821 - 21840 Napsat příspěvek
Martin Scorsese se vrací ke svému názoru na marvelovky. Snad si to tady lidi přečtou a přestanou s hejty. link
734362
Martin Scorsese se vrací ke svému názoru na marvelovky. Snad si to tady lidi přečtou a přestanou s hejty. https://www.nytimes.com/2019/11/04/opinion/martin-scorsese-marvel.html
0 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

musiczone

CHVRCHES - Death Stranding

Po třicátém poslechnutí už se mi to líbí:D
734352
[url=https://www.youtube.com/watch?v=mFGq92BYmt4]CHVRCHES - Death Stranding [/url] Po třicátém poslechnutí už se mi to líbí*:D*
musiczone
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tak není to pověst, je to fakt, tohle je ale v každém dobrém klubu naprostá nutnost, jen Berghain byl ve své době jeden z prvních. Úplně stejně tě klidně nepustí v Berlíně ani do Tresoru. Navíc Sven to na první podívání zase tolik nedělá. Hodně záleží třeba na chování ve frontě, ale třeba i to jak moc jsi na mobilu... a poslední dobou je to benevolentnější, ostatně jako celý Berghain. Moc "poznávacích-turistů" a málo a "technoturistů".:D
734346
Tak není to pověst, je to fakt, tohle je ale v každém dobrém klubu naprostá nutnost, jen Berghain byl ve své době jeden z prvních. Úplně stejně tě klidně nepustí v Berlíně ani do Tresoru. Navíc Sven to na první podívání zase tolik nedělá. Hodně záleží třeba na chování ve frontě, ale třeba i to jak moc jsi na mobilu... a poslední dobou je to benevolentnější, ostatně jako celý Berghain. Moc "poznávacích-turistů" a málo a "technoturistů".*:D*
734302
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
Remember, remember!
The fifth of November,
The Gunpowder treason and plot;
I know of no reason
Why the Gunpowder treason
Should ever be forgot!
734338
Remember, remember! The fifth of November, The Gunpowder treason and plot; I know of no reason Why the Gunpowder treason Should ever be forgot!
12 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Ježišmarjafuj, ještě abych na něj šahal! :))
Ale věřím, příliš drsný kraj :D

Disk
No ano, to není nijak špatně, to je ve smysluplných klubech tak nějak základní nutnost.
734322
Ježišmarjafuj, ještě abych na něj šahal! *:))* Ale věřím, příliš drsný kraj *:D* [b]Disk[/b] No ano, to není nijak špatně, to je ve smysluplných klubech tak nějak základní nutnost.
734317
1 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Po rekultivaci je všechno jinak. ;)
734318
Po rekultivaci je všechno jinak. *;)*
734317
0 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Hele, na Bruntál mi nešahej! ;) drsný kraj, drsní lidé 
734317
Hele, na Bruntál mi nešahej! *;)* drsný kraj, drsní lidé 
734292
2 -1
reagují: HAL, Cinefil
reagovat
reaguje na: HAL
No... pověstí o berlínském Berghainu je taky požehnaně. :D Včetně té, jak borec rozhoduje na první podívání, kdo půjde dovnitř a kdo ne. Takže my dva bychom se tam se svými intelektuálními obličeji rozhodně nedostali. :D
734302
No... pověstí o berlínském Berghainu je taky požehnaně. *:D* Včetně té, jak borec rozhoduje na první podívání, kdo půjde dovnitř a kdo ne. Takže my dva bychom se tam se svými intelektuálními obličeji rozhodně nedostali. *:D*
734299
3 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Disketa1
No však samozřejmě, Heaven je, co jsem slyšel, už dávno jen vyměklá blbina pro turisty a další davy obyčejných lidí co tam chodí koukat na popové celebritky.
734299
No však samozřejmě, Heaven je, co jsem slyšel, už dávno jen vyměklá blbina pro turisty a další davy obyčejných lidí co tam chodí koukat na popové celebritky.
734294
1 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: HAL
No kdybys viděl neuvěřitelné množství sekuriťáků v tom Heaven, to bylo něco strašného. Nemluvě o vstupném 12 liber, což je strašná pálka. Navzdory tomu tam mladí lidé chodili celou noc. Fakt je to populární místo. Je to kousek od Trafalgar Square.

A ano, byl to můj nápad, abychom tam šli. Chtěl jsem vidět, vypadá typická londýnská taneční LGBT scéna. V našem městě, kde bydlím, nic takového nemáme.
734294
No kdybys viděl neuvěřitelné množství sekuriťáků v tom Heaven, to bylo něco strašného. Nemluvě o vstupném 12 liber, což je strašná pálka. Navzdory tomu tam mladí lidé chodili celou noc. Fakt je to populární místo. Je to kousek od Trafalgar Square. A ano, byl to můj nápad, abychom tam šli. Chtěl jsem vidět, vypadá typická londýnská taneční LGBT scéna. V našem městě, kde bydlím, nic takového nemáme.
734292
2 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: speta.jr
Njn, Brno, Bratislava, to už je jak Bruntál, prostě špatné města na "B" - za zábavou se jezdí do Berlína, do KitKatu a Berghainu :D
734292
Njn, Brno, Bratislava, to už je jak Bruntál, prostě špatné města na "B" - za zábavou se jezdí do Berlína, do KitKatu a Berghainu *:D*
734271
1 0
reagují: Sigi, Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak těch je tam zrovna minimum... 
734283
Tak těch je tam zrovna minimum... 
734243
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Tak ten brněnský Lemon na Šilingrově náměstí se s londýnským Heaven opravdu nemůže měřit. :D
734275
Tak ten brněnský Lemon na Šilingrově náměstí se s londýnským Heaven opravdu nemůže měřit. *:D*
734271
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
No jo, to v Brne ani v Bratislave nemaj...
734271
No jo, to v Brne ani v Bratislave nemaj...
734253
4 -1
reagují: HAL, Disketa1
reagovat
Londýn. To město s výjimkou dopravy a předražených cen jsem si zamiloval. Včetně proslulého gay klubu Heaven, který jsme s přítelem navštívili. Hostem tam byla drag queen zpěvačka Vicky Vox z New Jersey. Byla mimochodem patřičně sprostá. :D
734253
Londýn. To město s výjimkou dopravy a předražených cen jsem si zamiloval. Včetně proslulého gay klubu Heaven, který jsme s přítelem navštívili. Hostem tam byla drag queen zpěvačka Vicky Vox z New Jersey. Byla mimochodem patřičně sprostá. *:D*
6 -14
reagují: speta.jr
reagovat
Tak samozřejmě jsem myslel ripnute titulky, těch je tam milion a to je prostě kradený nepřeložený obsah s nulovou invencí a za ten si nechávat platit je prasárna největšího kalibru, když kouknu na návštěvnost a reklamy, tak z toho fakt nemají prachy jen na hosting. :-) 
734243
Tak samozřejmě jsem myslel ripnute titulky, těch je tam milion a to je prostě kradený nepřeložený obsah s nulovou invencí a za ten si nechávat platit je prasárna největšího kalibru, když kouknu na návštěvnost a reklamy, tak z toho fakt nemají prachy jen na hosting. :-) 
2 -4
reagují: Axis
reagovat
Já za sebe jen napíšu, že titulky se neprodávají. Došlápnout si na "titulky.com" mi pak přijde už ubohé. Globálně pak potírání tohoto pirátství stejně nikam nepovede, dokud nebude volný trh a variace na Spotify.
Představa, že si Franta předplatí NETFLIX, HBO, Disney+ a Amazon jen protože mu vypli urcitetoneninelegalni.serial je naivní a nejvíc to odskáčou "studenti" = budoucí platící zákazníci.
734212
Já za sebe jen napíšu, že titulky se neprodávají. Došlápnout si na "titulky.com" mi pak přijde už ubohé. Globálně pak potírání tohoto pirátství stejně nikam nepovede, dokud nebude volný trh a variace na Spotify. Představa, že si Franta předplatí NETFLIX, HBO, Disney+ a Amazon jen protože mu vypli urcitetoneninelegalni.serial je naivní a nejvíc to odskáčou "studenti" = budoucí platící zákazníci.
11 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Souhlasím s tím že byznys podobných webů je rozporuplný a ne úplně etický, stále to však beru tak, že je nutné ten server v Bangkoku nějak zaplatit.

Co se týče toho druhého, že je to pirátský obsah...na to prozatím neexistuje žádný soudní výklad a prozatím se nikdo do boje s lidmi co dělají titulky nepustil. Bylo by však zajímavé na čem by taková společnost postavila svojí žalobu a zda je tím vůbec způsobena nějaká ujma, pokud jde o nový překlad (tedy částečně nové dílo, které je závislé na jiném - to český autorský zákon dovoluje). O ripnutých titulcích nemá smysl mluvit, tam je to jasné, tam jde o krádež. 

Ano je to možná licoměrné, ovšem dokud bude chtít OSA platit výpalné z každého záznamového média (HDD, FLASH paměti - a čeká se na to že i z těch co jsou v telefonech a které tam prostě být musí aby ti vůbec fungoval firmware, z tiskárny, papíru do nich apod.) je to pro mě naprosto ospravedlnitelné. Všechny firmy, které si ze zastupování umělců udělaly byznys (OSA, INTERGRAM, DILIA, OOA-S a OAZA) zastupují jen jejich malou část (přerozdělují z vymyšlených a nesmyslných tabulek hranosti autora), ovšem poplatky chtějí za jakoukoliv reprodukci (a to i ve chvíli kdy jsi autorem), jejich fungování je založeno na presumpci vinny, kdy z každého dělá viníka, který může mít pirátský obsah jen proto, že má tu možnost a vybavení. Doporučuji si přečíst výroční zprávu OSA za rok 2018, kde se chlubí stoupajícím hospodářským ziskem a sama sebe zařazuje do soukromé podnikatelské sféry.

Na druhou stranu však díky tomu máme právo na kopii pro vlastní použití a té prostě využíváme. Ať je to film, hudba nebo titulky.
734205
Souhlasím s tím že byznys podobných webů je rozporuplný a ne úplně etický, stále to však beru tak, že je nutné ten server v Bangkoku nějak zaplatit. Co se týče toho druhého, že je to pirátský obsah...na to prozatím neexistuje žádný soudní výklad a prozatím se nikdo do boje s lidmi co dělají titulky nepustil. Bylo by však zajímavé na čem by taková společnost postavila svojí žalobu a zda je tím vůbec způsobena nějaká ujma, pokud jde o nový překlad (tedy částečně nové dílo, které je závislé na jiném - to český autorský zákon dovoluje). O ripnutých titulcích nemá smysl mluvit, tam je to jasné, tam jde o krádež.  Ano je to možná licoměrné, ovšem dokud bude chtít OSA platit výpalné z každého záznamového média (HDD, FLASH paměti - a čeká se na to že i z těch co jsou v telefonech a které tam prostě být musí aby ti vůbec fungoval firmware, z tiskárny, papíru do nich apod.) je to pro mě naprosto ospravedlnitelné. Všechny firmy, které si ze zastupování umělců udělaly byznys (OSA, INTERGRAM, DILIA, OOA-S a OAZA) zastupují jen jejich malou část (přerozdělují z vymyšlených a nesmyslných tabulek hranosti autora), ovšem poplatky chtějí za jakoukoliv reprodukci (a to i ve chvíli kdy jsi autorem), jejich fungování je založeno na presumpci vinny, kdy z každého dělá viníka, který může mít pirátský obsah jen proto, že má tu možnost a vybavení. Doporučuji si přečíst výroční [url=https://www.osa.cz/storage/DownloadTranslation/1-2000/175-attachment-OSA-rocenka2018-WEB.pdf]zprávu OSA za rok 2018[/url], kde se chlubí stoupajícím hospodářským ziskem a sama sebe zařazuje do soukromé podnikatelské sféry. Na druhou stranu však díky tomu máme právo na kopii pro vlastní použití a té prostě využíváme. Ať je to film, hudba nebo titulky.
734192
10 -1
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Zase mne někdo vymínuskuje do východního Berlína, ale jakmile má někdo business byť z části založený na pirátském obsahu, což titulky prostě jsou (můžete se vztekat jak chcete) tak je s prominutím blbej. Za prvé si koleduje o pořádný flastr a za druhé je to pokrytectví nejvyššího kalibru nechávat si platit (ať už reklamou), za něco co je založené na když už ně kradení, ale neplacení obsahu.

Kor vykukové jako titulky.com, kteří si na tom ještě zavádí si vlastní autorská pravidla. LOL
734192
Zase mne někdo vymínuskuje do východního Berlína, ale jakmile má někdo business byť z části založený na pirátském obsahu, což titulky prostě jsou (můžete se vztekat jak chcete) tak je s prominutím blbej. Za prvé si koleduje o pořádný flastr a za druhé je to pokrytectví nejvyššího kalibru nechávat si platit (ať už reklamou), za něco co je založené na když už ně kradení, ale neplacení obsahu. Kor vykukové jako titulky.com, kteří si na tom ještě zavádí si vlastní autorská pravidla. LOL
734180
5 -8
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
spoiler alert: irony
734182
[spoiler]spoiler alert: irony[/spoiler]
734180
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se