Že, a teraz počúvajte ten debilný argument, vraj to nejak zasahuje do ich Egyptskej identity. Nechápem...to vôbec neberú ohľad na Jadu Pinkett Smith, pre ktorú je dôležité vyrozprávať príbeh s čiernou kráľovnou? Akože ušľachtilá myšlienka, len škoda, že Kleopatra nebola černoška 
Ako pardon za ten provokačný tón, ale toto je fakt už iba na smiech.
Hlavně nechodit na alergologii, kolegovi takhle našli alergii na pivo
a do té doby mu z něj nic nebylo 

