
reaguje na:
Attikus
Ja som maval tiez tak Polinex (ale na jar) a po rokoch som presiel na Grazax a po par rokoch 2-4 vazne si nepamatam kolko mi prvy raz po vyse 30-tich rokoch testy ukazali nula reakcii. Takze teoreticky bez alergii. Studena sprcha prisla vzapati, ked mi lekarka hovori, ze uvidime, ako dlho to vydrzi, ci rok alebo dva, mozno o trosku dlhsie

|
reagují:
Attikus
|
reagovat
|



