
Já měl kdysi alergii na pyly jako dítě, ale pak to nějak prostě přestalo. A od té doby nic. Žádná alergie na pyl, seno, kočky, mléčné výrobky, arašídy apod. Prostě nevím o ničem. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Předpokládám, že řada z vás zažila v dětství takové ty vakcíny do lokte. Nezkoušel jste na ně někdo jít znovu v dospělosti? Párkrát jsem četl, že v těle už samozřejmě po tolika letech nejsou plus se alergie mění a zhoršují. Typický příklad jablka kvůli pylu, atd. Přemýšlím, jestli to má cenu.|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
tak to som mal alergiu hlavne na brezu, ale aj napr. na mačku keď ma poškrábala do krvy (v zápale hry), ale po tých cca 7 rokoch som sa z mačky úplne dostal (pomohlo možno aj to že 3 roky mám už jednu v byte
) ale zase začínam mať horšie prejavy na začiatku a na konci leta, uvidím ako to s týmto Grazaxom pôjde.|
reagovat
|

|
reagují:
Attikus
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A to podotykam, ze jsem byl bran jako mega alergik s astmatem a vdechoval a zral ruzna zajimava farmaka "aby mi bylo lip". Momentalni veci resim volne pristupnymi leky, coz je tak jednou dvakrat do roka.|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
to mi tá alergia len tak zmizla? |
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|