Benzín je "drahý", ale vlastně není, záleží na optice. Není to Lybie, ale taky to není ani Norsko. Náhradní díly za raketu? To jsou ale i na drahá SUV

P.S.: Závidím všem, kteří auta neřeší, protože jsou šťastnější lidé.

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|